BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Podwyzka cen wody i ścieków

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (108):

 • 2022-06-05 07:36:03  GrazynkaJanusz nie pitol, bo wody nie było również na Słowackiego.
 • 2022-06-04 19:00:08  JakmysliszOd 14stej nie ma wody, możliwe że nie na całej ulicy, ale jest awaria potwierdzona u aquaplus. Zadzwon do aquaplus jak nie wierzysz.
 • 2022-06-04 18:46:43  Januszmieszkam na Sienkiewicza nie mam problemu z wodą co ty za fanaberje wypisujesz?
 • 2022-06-04 18:07:38  Januszna rogolu masz źródełko, rowerem 15 minut
 • 2022-06-04 16:29:42  JakmysliszZnowu nie ma wody na ulicy Sienkiewicza w Bobrownikach? A jak puszcza to znowu syf bedzie lecial. Czy oni planują te rury w końcu wymienić na nowe czy łatanie przez całe lato znowu będzie
 • 2021-10-13 13:03:37  JadwigTeraz podnieśli cenę za wodę i ścieki a dodatkowo wprowadzili opłatę stała 13 zł za kanalizacje od września to podniosą sobie wypłaty
 • 2021-09-06 07:34:52  Nic terazTeraz mamy wrzesień. Ścieki płyną sobie Jaworznikiem tak jaj płynęły wiosną. NOICOTERAZ?
 • 2021-08-04 11:09:50  WkurzonyDo jasnej cholery, czy w Bobrownikach skończą się w końcu problemy z dostawą wody. Rozumiem , że jest stary wodociąg i są awarię ale pan prezes może wziąłby się za jakiś porządny remont wodociągów. Zamiast pieniądze ładować w budowę hali sportowej zrobiłby to to potrzebniejsze i pilniejsze. Pani wójt też chyba powinna się tym zainteresować. Ileż można? Codziennie brak wody. A ogłoszenia o braku wody niech sobie włożą w .......
 • 2021-07-30 20:53:58  noicoterazJak to żadnych działań nie podjęto? Czytałeś odpowiedź na interpelację przewodniczącego?
 • 2021-07-30 20:50:52  noicoterazTo kieruj pytania do Wójt gminy i chyba do prezesa "Aquaplus" sp.z o.o.
 • 2021-07-30 18:11:40  Do radnychPismo wpłynęło 5 lipca, dziś mamy 30 lipca i co? Żadnych działań nie podjęto. Ścieki jak płynęły Jaworznikiem tak płyną. Proszę sobie podjechać na most na rzece i zobaczyć jak wygląda oczyszczanie ścieków w naszej gminie.
 • 2021-07-30 17:46:34  cojeszcze32. Pismo Radnego Adama Nocunia w sprawie oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Bobrowniki (wpływ do UG: 5.07.2021)

  http://bip.bobrowniki.pl/?a=23563
 • 2021-07-30 17:12:42  Do radnychA może Radni Gminy Bobrowniki zainteresowaliby się oczyszczalnią ścieków? Czy może raczej pobieraniem opłat od mieszkańców za oczyszczanie ścieków i wypuszczanie ich bez oczyszczania wprost do Jaworznika.
  Wypuszczanie nieoczyszczonych ścieków trwa już ponad trzy miesiące.
  Jak długo to jeszcze potrwa?
 • 2021-07-28 13:59:41  suszaRadni tym problemem się interesują, swojego czasu była wnikliwa interpelacja przewodniczącego w tej sprawie, ale co tam woda, będzie HALA, i to się liczy.
 • 2021-07-28 13:16:52  QwertyDzisiaj co prawda nie jest piątek ale jest kolejna awaria i znowu nie ma wody w Bobrownikach, radni chyba powinni zainteresować się tym tematem.
 • 2021-07-23 12:08:20  MonikaCzy mogłabym się dowiedzieć , czy copiatkowe braki w dostawie wody w Bobrownikach to już tradycja? Tydzień temu nie było wody przez......12 godzin. Dziś znów susza w kranach. Może zrobić raz a porządnie remont starego wodociągu a nie łatać co tydzień po kawałku. Proszę kogoś o odpowiedź.
 • 2013-08-08 23:43:12  Euzebikażdy wie że jest was na tym forum dwóch a piszecie że niby z was to grupa internautów ? uważasz że ktoś w to wierzy ? Jesteś w ogromnym błędzie !
 • 2013-08-08 21:58:32  realistaZastanawia mnie dlaczego kolega Euzebiusz jest taki nakręcony żeby zwalczać kogoś kto ośmiela się mieć inne zdanie. Sam się kolego ukrywasz pod anonimowym nickiem, tyle że zarejestrowanym a uważasz się za lepszego ? Nie masz bladego pojęcia o tym kim jest ktoś z drugiej strony łącza internetowego i do kogo piszesz. Piszesz o cywilizacji, szacunku czy o plotkowaniu i opluwaniu - a czymże innym jest to co sam napisałeś ? Piszesz o tu piszących internautach że nic nie robią, że opluwają, są przepełnieni zawiścią. Na jakiej podstawie ? skąd masz taką pewność że wiesz kto jest z drugiej strony ? Poza tym trochę popadasz w nadinterpretację tego co tu zostało napisane - nie zauważyłem żeby ktoś pisał o skorumpowaniu wszystkich urzędników, czy nawoływał do kłótni. Większość spraw związanych z gminą o których się tu pisze jest prawdą i tego nie zmienisz nawet po napisaniu tysiąca podobnych postów jak poniżej.
  P.S. Nie jestem tu na forum niczyim kolegą i to co pisze robię na własny rachunek - to że pojawiają się inne głosy z podobnymi opiniami świadczy tylko o tym że mam rację
  P.S2 Radzę Euzebiuszu przeczytać kilka razy powoli ostatnie zdanie ze swojej ostatniej wypowiedzi - najlepiej przed lustrem
 • 2013-08-08 21:18:08  Euzebiusz Garbatya ten człowiek z marsa razem z tym drugim kosmitą pod ukrytymi nickami zrobił coś dla gminy ? Pochwalcie się co ? Napiszę wam - NIC !!! Z pisania i plotkowania nie zbudujecie nic ! Natomiast człowiekowi co coś wybudował czy stworzył zawsze można zarzucać cokolwiek, najgorsze co może być w naszym społeczeństwie to jest właśnie to że ci siedzący z boku nierobiący dosadnie NIC potrafią krytykować i oskarżać, ja ich nazywam kosmitami z marsa i zawsze wychodzę z takiego założenia:
  ZANIM OCENISZ INNEGO OCEŃ NAJPIERW SIEBIE !!!!!!!!!!!
 • 2013-08-07 16:46:40  Euzebiusz Garbatyrealista - swoje zdanie czy wyrażenie opinii w cywilizowany sposób jak najbardziej ale opluwanie, obrażanie ludzi i szykanowanie w sposób sugerujący i skazujący z góry pod ukrytymi nickami ? to właśnie jest zachowanie niedojrzałe które wskazuje niedorzeczność takich wypowiedzi . Każdy ma pełne prawo do wyrażania własnych opinii na forach czy słownie ale człowieku nie w ten sposób ! Pisanie że wszyscy urzędnicy oprócz ciebie są skorumpowani ? To twoim zdaniem żyjemy w Bangladeszu ? Po za tym są służby odpowiednie i to one stwierdzą jaki jest stan rzeczy !!! Ty i twój kolega nie jesteście w stanie docenić co zrobiono dla nas wszystkich, rządzi wami jakaś chora chyba zawiść wciąż zrażając ludzi, właśnie przez takich kłótliwych ludzi w naszym kraju tak np. wygląda budowa autostrad, u nas niestety jak ktoś coś robi to zawsze znajdzie się taki człowiek któremu się to nie podoba.
 • 2013-08-07 10:06:22  obiektywrealista teraz wolno miec inne zdanie, trzeba było próbować mieć inne zadanie za czasów Kozła i Rabsztyna. Uważam, że obecny wójt wsłuchuje się we wszystkie głosy te krytyczne rowniez i wyciąga wnioski i nie obraza się na mieszkanców. problem tkwi gdzie inndziej, a mianowicie w pewnej negonce która nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Coś na zasadzie a czemu ta trawa za mało zielona a czemu teraz jest taki upał, mogłoby popadać, a nie pada to wina Wójta. Ja go wcale nie bronie, bo broni się swoimi dzialaniami. A chyba wszyscy nawet ci ślepi widzą ile rzeczy się w naszej gminie dzieje. I wysuwam taką hipoteze: to tylko zasluga Wójta. Skoro wszyscy pracownicy w urzędzie zostali ci sami co za poprzedniego wójta, a wtedy się nic nie działo, a teraz się przy tej samej ekipie duzo dzieje, to czyja to zasługa ???
 • 2013-08-06 21:40:28  wielbicielOoooo - Rogożanin Gustaw z urlopu wrócił :-)) znowu będzie z kim podyskutować
 • 2013-08-06 21:36:52  realistaAle czegoś tu nie rozumiem - wolno chyba mieć inne zdanie niż narzucone przez pana Garbatego i wolno krytykować działania Wójta jeżeli się one komuś nie podobają ?? Bo mnie się zdarza rozmawiać z ludźmi w realu i słyszę różne opinie - zarówno pozytywne jak i negatywne. Ale ci co ośmielają się krytykować to pewnie jacyś farbowani a nie prawdziwi mieszkańcy. I to na pewno jest jeden "mieszkaniec" tylko się wciela w różne postaci.
  Trochę lat już mam, pamiętam poprzedni ustrój w naszym kraju i wydawało mi się że jedyna słuszna i prawdziwa linia jedynie słusznej partii to historia - dziwne że dość młodzi ludzie w sumie słabo te czasy pamiętający są tak przesiąknięci tamtymi zwyczajami - a szczególnie ludzie sprawujący władze
 • 2013-08-06 18:24:57  Euzebiusz Garbatyzgadzam się - gustaw - nic dodać nic ująć !!!! Wszyscy prawdziwi mieszkańcy popierają naszego Wójta !!! Wystarczy z nimi porozmawiać w realu !!!
 • 2013-08-06 15:41:32  Rogozaningeneralnie wielkie BRAWO dla WÓJTA ZIEMBY za piękniejący park, trzymaj się chłopie i nie martw tymi maluczkimi ludźmi. Głowa do góry ja i cała moja rodzina jesteśmy z Tobą na dobre i na złe.

 • 2013-08-06 15:38:31  gustawprzecie to stary artykuł, nie masz czego nowego ? mój ty malutki donosicielku. Bo u ciebie tylko dziury nielegalne (które nie należały do gminy tylko do starostwa), nadzór nad gwarancjami ??? ( a co to jest nadzór nad gwarancjami???, przeciez jak cos zespute i na gwarancji to się naprawia na bieząco) żlobek ? (sprawa założona przez Wójta trafiła już z prokuratury do sądu i pani Anna K. przyznala sie do winy), nielegalana podwyżka cen wody ???? to nie płać jak nielegalna twoim zdaniem i sprawdz co będzie, bo jeśli nielegalna to ci nic nie zrobią. A drzewa w parku, to bardzo chciałbyś wójta ukrzyżować i tu cię musze zmartwić. Mimo twoich usilnych starań donosicielskich i sprzedawania tematu do gazetek, choćby i milion razy ka.pusta pisała o grochu to tak dobrej reklamy nikt dawno nie zrobił. Ludzie ze swej natury współczują i stają po stronie ofiar. Większośc ludzi z którymi rozmawiam widząc co się w parku dzieje i czytając te wypociny pismaków tylko mu współczuje
 • 2013-08-05 15:40:10  mieszkaniecZatrudnienie po znajomościach, nielegalne zasypywanie dziur, premie, brak nadzoru nad gwarancjami odbiorze kanalizacji wodno-ściekowej, żłobek, nielegalna podwyzka cen wody i ścieków !! no i to :
  http://m.katowice.gazeta.pl/katowice/1,106509,14148884,W_parku_wycieto_ponad_600_drzew__Wojtowi_moze_grozic.html

  Oj Panie Ziemba nie za dużo prywaty?
  Czy takiego wójta chcemy ?
  hej wtajemniczony - pozdrowienia kłamczuszku !!
 • 2013-07-08 16:24:46  wtajemniczonypieniądze za wycinkę drzew w parku są na koncie gminy od 2012 r., nielegalny zasyp jesli był to na terenie skarbu państwa za które odpowiada starosta, nie ma takiego czegoś jak zlecene roboty - poprawki za firmę budująca kanalizację, bo ta robota ma DWA LATA GWARANCJI i wszystkie ewentulane problemy będą usuwane za darmo!!!, póki co to problemów nie ma. Prokuratura prowadzi sprawę w żłobku, ale tylko tą zgłoszoną przez urząd gminy dotyczącą malwersacji finansowych, czyli "dziwnie" wójt postępuje ze "swoim" kolesiostwem, że ich do prokuratury wysyła (oczywiście dla mniej kumatych to informuję, że to byla ironia). Tak więc "mieszkańcu" bzdura pogania bzdurę ukazując całkowity brak wiedzy. Niemniej jednak udało ci się kompelment przemycić, skoro poprzedni wójt był chamem, to wójt młody nim nie jest.
 • 2013-07-08 13:12:00  mieszkankaooo ktoś z wczasów wrócił i juz pełen "energii nienawiści" pisze. Szkoda tylko że same głupoty
 • 2013-07-06 21:41:17  mieszkaniecProkuratura a wojt Ziemba ?
  wycinka drzew i brak wpłaty za wycinkę, nielegalne zasypywanie wyrobisk i brak pozwoleń, nieprawidłowe zlecane roboty -poprawki za firmę budującą kanalizację? zatrudnienie koleżanek i kolesi - prokuratura w żłobku.
  Coś mi się wydaje ze wójt Ziemba zamiast sprawować społeczny mandat robi sobie prywatny folwark z Gminy ! Rabsztyn był chamem ale przynajmniej działał zgodnie z prawem...a młody wójt chyba za szybko chce się nachapać !
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.