BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

skarga na Dyrektora Flaka

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (44):

 • 2016-12-04 08:01:11  GagarinDyrektor bardzo wporzo, ale syn to mu zrobił negatywną reklamę. Czytałem gdzieś, że zrobił aferę na pół gminy tylko dlatego, że gdzieś nie wymienili jednej z miliona nagród jakie dostał. Biedny pan Flak.
 • 2013-06-05 15:09:53  ciekawyoby tak było
 • 2013-05-24 19:52:41  pytającyTreść komentarza została ukryta przez administratoraKomentarz zablokowany z powodu naruszenia regulaminu
 • 2013-05-14 21:56:12  tuptupdajcie już z tym spokój , temat umrze śmiercią naturalną
 • 2013-05-14 15:48:10  rogolczemu tak głosowanie przebiegło ?? wie ktoś ?? troche wiocha, że radni spoza Rogola poparli dyrektora a nie wszyscy nasi to zrobili
 • 2013-05-13 20:03:22  Doba i inni absolwenciNie warto tu wdawać się w dyskusję, ale czy nikt nie pomyśli o tym, ze to Nasza Szkoła w Naszej Gminie, nasi Nauczyciele i Dyrektorzy. jestem absolwentką rogoźnickiej szkoły w której nauczyłam się wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Dowiedziałam się, ze dorosła osoba (nauczyciel, dyrektor) może być przyjacielem ucznia.
  Dzięki tym osobom w nowych szkołach jest nam łatwiej integrować się z innymi, nie stronimy też od pracy i zaangażowania się na rzecz nowej szkoły - bo ktoś nas tego nauczył!!! Nigdy też nie zapominamy odwiedzać naszych starych murów, bo są w nich takie osoby, które na zawsze będą najlepsze - dyrektor.
 • 2013-05-13 19:08:43  były uczeńSzkoła w Rogoźniku to wspaniała placówka bo do niej kiedyś chodziłem i mogę coś na ten temat powiedzieć, Fajni nauczyciele, super dyrektor - w ogóle atmosfera wspaniała. Jednak z tego co czytam wynika , że jakaś "czarna owca" chce koniecznie zniszczyć pozytywny wizerunek szkoły.
 • 2013-05-13 18:31:09  ciekawaCiekawe jaka to INGA chodziła do tej szkoły ? Fajne imię ale niespotykane...
 • 2013-05-13 16:20:38  r.Czemu nauczyciele nie mają się chwalić porządną szkołą. Ja tu nie widzę wpisu ani podpisu od nauczyciela.Komuś żal pupę ściska,że to taka fajna szkoła.
 • 2013-05-13 16:04:09  zirytowanyNauczycielki i nauczyciele przestańcie się chwalić swoją szkołą
 • 2013-05-12 22:51:02  ingaSzkoła w Rogoźniku to najlepsza szkoła w rejonie. Przebija nawet te miejskie. Chodziłam do tej szkoły więc swoje wiem. Grono pedagogiczne jest fantastyczne, zawsze dobrze przygotowane, wyrozumiałe i życzliwe, i to dla kazdego ucznia. W tej szkole każdy uczeń jest traktowany równo zarówno ten mieszkający w Rogożniku jak i dziecko z osiedla. Nie liczy sie status tylko człowiek. Każdy rodzic jest traktowany nalezycie zarówno przez nauczycieli jak i Pana Dyrektora. Pan A. Flak jest osobą odpowiednią na to stanowisko. Zawsze usmiechniety, rzeczowy i konkretny. Dla każdego znajdzie czas nawet w drobnej sprawie, doradzi, uspokoi - człowiek anioł!!!
  Smutne jest to, że w dzisiejszych czasach ktoś pisze skargę na szkołę czy też dyrektora. Już w PRL były książki skarg i zażaleń - może warto by wrócić to tego pomyłu. Jednak wtedy nikt by się nie odważył na napisanie skargi na Dyrektora szkoły...
 • 2013-05-12 22:05:14  komentator sesjiRadni z Rogoźnika - jeden przeciw drugi się wstrzymuje a przew. komisji rewizyjnej nie potrafi konkretnie i rzeczowo odpowiedzieć na pytanie. WSTYD
 • 2013-05-12 21:58:57  obecnie czytający postskończcie tę farsę ... dla jednej i drugiej strony piszę , że sprawiedliwości nie ma i nie będzie. po co podszywać się pod kogoś, przecież każdy wie że piszą to tylko zainteresowane osoby i co by tu nie napisać, nawet największe tłumaczenie nie zatrze dwóch nazwisk. Szkoda tylko że ludzie wykształceni nie potrafią bronić swojego "JA", nie potrafią otwarcie mówić o tym z czym się nie zgadzają i o co w dobrej wierze muszą walczyć.
 • 2013-05-12 21:54:53  100 nick tej samej osoby :PŚmieszna ta cała awantura. Jak nie pomaga pisanie skarg po instytucjach, to zaczyna się rozróba w internecie. Jak to nie pomoże, to pewnie niezadowoleni, że szkoła działa dobrze, napiszą do programu "Państwo w państwie". Dziwnie kojarzy mi się to z historyczną już akcją jednego z radnych, który proponował zlikwidować gimnazjum w Rogoźniku, ot taka bezinteresowna (chyba???) złośliwość. Żeby było jasne, radny oczywiście był z poza naszej miejscowości, więc co mu tam, można rozwalić szkołę sąsiadom. Teraz też chyba dużo mieszają ludzie z zewnątrz. Samo już zatytułowanie tego wątku forum już zostawi smrodek wokół Pana Flaka i pewnie o to chodzi. Wg zasady - rzucajmy błotem może coś się przylepi.
 • 2013-05-12 20:27:35  obiektyw Do nieOlek: a jednak pani skarżąca znowu nie wytrzymała - i jeszcze podszywa się pod kogoś. Ciekawe co tym razem wymyśli i pod kogo tym razem się podszyje
 • 2013-05-12 19:46:28  życzliwywiecie co, a mnie jest tak po ludzku żal tej pani Piaseckiej; tylko głęboko nieszczęśliwi ludzie mają w sobie tyle jadu i nienawiści i czerpią energię z uprzykrzania życia innym. Nie wiedzą tylko, że zło wyrządzone innym zawsze wraca, tak samo jak dobro. Życzę tej pani, aby odnalazła szczęście w życiu, bo wtedy szkoda jej będzie czasu i energii na dokuczanie innym.
 • 2013-05-12 19:44:55  fajny gość Tak poprzedniczko piszą 1-2 osoby pod kilkoma nickami typu: Olek , nieOlek, mieszkanka, odwaga - a to chyba piszecie na zmianę raz mama i raz babcia
 • 2013-05-12 19:00:10  nieOlekech... :/ czytam te komentarze, i jakoś osoby, które niby nie mają nic wspólnego ze szkołą..., z Rogoźnikiem ...itp najwięcej w sprawie wiedzą, co dyrektor zrobił, jak zawinił, jaka zasadna skarga i jakie "rażące naruszenia prawa zostały popełnione" :/. Mnie nie obchodzi zbytnio treść tej strasznie rozdmuchanej skargi, miałem dwoje dzieci w tej szkole (byłem nawet kilka lat w radzie rodziców), sam ją kończyłem i wiem, że to dobra placówka. Szkoda, że internet daje taką szansę na anonimowość, bo pewnie okazałoby się, że pisze 1-2 osoby pod 100 nickami.
  Sam pracuję w firmie wobec której ciągle jakieś oszołomy piszą skargi o wszystko, żądają szczególnego traktowania itp. W Polsce porobiło się jak w amerykańskim filmie, każdy tylko patrzy kogo pozwać do sądu albo obsmarować na forum. Należy w tej sytuacji po prostu przyjąć, że takie kubełeczki pomyj to aktualnie ryzyko (choć paskudne) zawodowe także nauczycieli i dyrektora.
 • 2013-05-12 18:36:52  rozsądny rodzicZgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią. W szkole w Rogoźniku od czasu, gdy dyrektorem został p. Flak, panuje bardzo dobra, serdeczna atmosfera wzajemnego szacunku i zrozumienia na każdej płaszczyźnie relacji: dyrektor - rodzic-nauczyciel-uczeń. Nie potrafię zrozumieć, jak jedna sfrustrowana osoba w postaci p.Piaseckiej może niszczyć tą wartość pozytywną tworzoną latami. Wiemy że ta szkoła przeszła w czerwcu b.r. poważną rutynową, kuratoryjną kontrolę zewnętrzną, która trwała miesiąc, przeprowadzono mnóstwo ankiet i rozmów z rodzicami ( nie jednym, ale dziesiątkami) , z przedstawicielami środowiska lokalnego, z uczniami, z nauczycielami, z Dyrektorem, sprawdzano dokumentację szkoły, obserwowano lekcje i przerwy międzylekcyjne. Wyniki tej kontroli przedstawiono nam rodzicom na zebraniach w tym roku szkolnym. Zresztą sama zapoznałam się z raportem z tej ewaluacji zewnętrznej, bo jest on dostępny w internecie. Szkoła otrzymała najwyższe możliwe oceny. Powinniśmy być dumni, że mamy taką szkołę w naszej gminie. Osoby mądre z pewnością potrafią nadać odpowiednią wagę rezultatom kontroli i ankiet robionych wśród tak dużej liczby osób oraz skardze jednej matki, która ma chyba jakieś problemy osobiste i szuka winnych wokół siebie. Gdyby naprawdę chodziło o dobro jej dziecka, to po prostu przeniosłaby ją do innej szkoły np. do Siemoni lub Psar ( gdzie ta pani pracuje). Ja jestem bardzo zadowolona że moje dziecko chodzi do gimnazjum w Rogoźniku, mam tylko nadzieję, że przykrości i stresy, które Dyrektor i nauczyciele muszą przeżywać z powodu działań tej pani, nie odbiorą im entuzjazmu, zaangażowania i serca, które widać że wkładają w pracę z naszymi dziećmi.
 • 2013-05-12 18:24:07  absolwentSzkoła się obroni, bo jest po prostu dobra! Tak trzymać!
 • 2013-05-12 18:19:30  DGPanie Wadowski proszę otworzyć stronę dla pana Masłonia pod hasłem ,Radny MASŁOŃ - czy to radny czy bezradny. Na filmach widać ,że jakby mógł to by się pod stół schował i to na każdej sesji, a mina jego co ja tu robię.Ludzie tego nie chcą widzieć ze względu na jego żonę bo to dobra kobieta.Może otworzymy podobną stronę na lekarkę Masłoń jak na doktora Golę.Może pootwieramy strony naszym wszystkim radnym, sołtysom, dyrektorom,lekarzom,gdy ktoś będzie miał chandrę to będzie miał kogoś do bluzgania.Jest to fajne ci ludzie nie będą się mogli obronić a jeśli nawet to co obmowa zostanie.
 • 2013-05-12 17:52:23  anonimowaW pełni zgadzam się z r i zaniepokojoną. Moje dziecko chodzi do tej szkoły i o szkole w Rogoźniku mogę mówić tylko same dobre rzeczy. Panie Dyrektorze niech pan nie przejmuje się jakimiś wydumanymi skargami tylko dalej z nauczycielami robi dobrą robotę jak do tej pory.
 • 2013-05-12 17:39:17  zaniepokojonaCzytam i nie wierzę że jedna osoba tak może niszczyć dobro imię szkoły .WYPISUJE bzdury na wszystkich nauczycieli.Może sprawdzimy osobę skarżącą czy nadaje się na wychowywanie córki, powinien się ktoś przyjrzeć metodą i postępowaniem w stosunku do córki.Może za duże wymagania mamusi od córki a ona nie może sprostać to najlepiej winić nauczycieli.Chce mieć ideał a dziecko jest tylko dzieckiem.Może znęca się psychicznie ,ratujmy to dziecko bo może nie wytrzymać aspiracji mamusi i babusi.
 • 2013-05-12 17:23:09  r.Szkoła w Rogożniku to przykład dla wszystkich SZKÓŁ W NASZEJ GMINIE i nie tylko a nawet w powiecie.Pan Dyrektor to super nauczyciel,wychowawca oraz organizator dba o każdego ucznia.Jest Dyrektorem dla którego mam duży szacunek . Cieszy się poważaniem u młodzieży jak i rodziców .Widać jak z szacunkiem zwraca się do pracowników a oni do niego.Wójt powinien dać mu nagrodę a nie pozwalać na szkalowanie porządnego pracownika.Pan WADOWSKI powinien się zastanowić umieszczając taki wpis na forum.Dyrektor.nie zasłużył sobie na obrażanie przez taką byle jaką osobę.Brak słów za ten nietakt i złośliwość w stosunku do pana Dyrektora.
 • 2013-05-12 17:18:18  rozsądnaJeżeli mnie nie odpowiadałaby szkoła, to przeniosłabym dziecko do takiej, która mi pasuje a nie pisałabym jakieś skargi, które tylko ośmieszają piszącą
 • 2013-05-12 16:30:05  zaniepokojona mama Czy to prawda ,że przez tą skargę Piaseckiej nasze dzieci nie będą mogły wychodzić na lekcjach do toalety?
 • 2013-05-12 16:14:43  czytającyKtoś ruszył Radnych, ze tak głosowali - jedną z nich jest Pani Prezes ZNP i co ta też przeciw, ale to nie pierwszy raz jest przeciw.
 • 2013-05-12 15:50:32  obserwatorWidać Bingo, że wystarczy cię podpuścić i już wszyscy wiedzą kto pisze te posty. Nie ważne czy podpisujesz się mieszkanka, Olek czy odwaga
 • 2013-05-12 15:29:20  mieszkankawystarczy posłuchać relacji z sesji by wiedzieć o co chodzi do tego nie trzeba być Piasecką dyr Flakiem albo kimś tam.
  Nie podoba mi się zdanie rodzica cyt "A poza tym to wstyd, żeby nauczyciel krytykował drugiego nauczyciela"
  Mam rozumieć że są równi i równiejsi?
 • 2013-05-12 15:07:24  obserwatorDo Olek: nie nazywasz się Piasecka i nie mieszkasz w Rogoźniku, ale dziwne że znasz szczegóły tej sprawy. A może ty się nazywasz Bingo!!!
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.