BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Obchody Święta Niepodległości w Bobrownikach 2020
Nie tak to miało być!
Nie tak to miało wyglądać!
… miało być podobnie jak w 2017, 2018, 2019
PRZEMARSZ KOLUMNY WOJSKOWEJ w Bobrownikach 12 listopada 2017 r.
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej w Bobrownikach 18 listopada 2018 r.
PRZEMARSZ KOLUMNY WOJSKOWEJ  z delegacjami i mieszkańcami 24.XI.2019 r.

 

Niestety pojawienie się pandemii Covid 19 w marcu tego roku – powywracało wszystko do góry nogami.

Zmieniło się prawie wszystko - każdy z nas odczuwa to na własnej skórze.
 
Sytuacja polityczna w naszej ojczyźnie związana z wyborami, także sytuacja gospodarcza, a przede wszystkim zdrowotna, doprowadziła do jeszcze większego podziału społeczeństwa niż kiedykolwiek w dziejach naszego narodu.
Nie ma w tym roku przemarszu w Bobrownikach, ale łączmy się chociaż w myślach dla dobra naszej lokalnej społeczności i naszej Ojczyzny.

Serdeczne podziękowania składam:
- spółce z o.o. "Aquaplus" (d. Bobrownickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.) - za uporządkowanie miejsca pamięci bobrowczan,
- osobom, organizacjom i instytucjom, które złożyły kwiaty i znicze przy obelisku, w szczególności dowódcy i żołnierzom 34. dywizjonu rakietowego OP z Bytomia,
- oraz wszystkim tym, którzy w jakiejkolwiek formie dbają o to miejsce pamięci.
                                                                                                        Henryk Wadowski

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (8):

 • 2020-11-22 22:52:11  NiePolokTreść komentarza została ukryta przez administratoraNick NiePolok został zbanowany (wykluczony z forum).
  Istnieje możliwość odblokowania nicka pod warunkiem bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub osobistego osoby piszącej z ADMINEM.
 • 2020-11-22 22:36:57  NiePolokTreść komentarza została ukryta przez administratoraNick NiePolok został zbanowany (wykluczony z forum).
  Istnieje możliwość odblokowania nicka pod warunkiem bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub osobistego osoby piszącej z ADMINEM.
 • 2020-11-20 18:59:14  RefleksjaPani Wójt pamietała. Złożyła kwiaty pod obydwoma pomnikami. Na mszy też w Bobrownikach za Ojczyznę też była.
  A gdzie byli Ci co ostatnimi laty paradowali przed kamerą?
  Oceńcie sami!
 • 2020-11-19 01:29:00  NiePolokADMIN rady pozostaw sobie odnośnie picia lub brania "to coś". Weź coś na odtrucie poprawi i rozjaśni umysł wtedy zdrowie będzie dopisywać. Tobie może to nie przeszkadzać będąc rozbawionym już po przyjęciu, jak nie widzisz kogo wspiera władza oraz prezydent idący na układy ze zwolennikami powrotu do faszyzmu prosząc o pozwolenie w organizowaniu Marszu Niepodległości. Na razie to narodowcy organizują marsze zadym przemocy oraz spustoszenia na Przekazuję szersze i bardziej szczegółowe wyjaśnienia pod adresem wszystkich internautów, a szczególnie osoby z nickiem NIePolak.
  Proszę przeczytać uważnie i ze zrozumieniem.

  Tą stroną zarządza teraz tylko jedna osoba, Henryk Wadowski i jako ADMIN nie może dawać przyzwolenia na obrażanie tutaj, ani mnie, ani innych osób wymienianych z imienia, nazwiska czy inicjałów, które mogą się kojarzyć z osobami w naszej gminie, z samorządowcami czy pracującymi w naszej gminie mieszkańcami z gminy czy innych okolic.
  Nie cenzurowałem i nie będę cenzurował wypowiedzi, które będą podpisane zarejestrowanym nickiem lub z imienia i nazwiska, pod warunkiem, że tożsamość piszącej osoby zweryfikuję osobiście. Brak możliwości weryfikacji będzie skutkowała usunięciem komentarza i zbanowania nicka (wykluczeniem z forum).

  Prawo do obrony ma tutaj każdy, który poczuje się obrażony, ze względu na swoje poglądy, pochodzenie, przekonania polityczne czy religijne.

  Ten portal nie jest tubą propagandową żadnej ze stron zwaśnionych i od samego początku służy do promocji tej gminy, jej osiągnięć i sukcesów.

  ZGODA BUDUJE A NIEZGODA RUJNUJE - TO JEST MOJE MOTTO ŻYCIOWE I JEGO ZAMIERZAM SIĘ TRZYMAĆ.

  Nadal aktualne jest moje zaproszenie do spotkania i "rozmowy na argumenty w cztery oczy." - na każdy temat.
 • 2020-11-19 01:28:24  NiePolokulicach bo rządzący ze strachu oddali to święto wolności by nie utracić władzy nie reagując na terror garstki fanatyków. Najlepiej bić kobiety zagłuszać pielęgniarki tutaj mały pokazuje bohaterstwo kryjąc się za kordonami przekupnych służalczych funkcjonariuszy dyktatu. Skoro to widzisz albo udajesz że nie widzisz i akceptujesz takie zachowanie to gratuluję poczucia humoru gdy się bierze dużo to już człowiekowi jest wszystko jedno i tacy PATRIOCI są również potrzebni.
 • 2020-11-14 07:55:23  spokojnieLudzie się zmieniają, rządy się zmieniają, wszystko przemija a miejsca pamięci pozostają.
 • 2020-11-13 23:48:12  NiePolokChciałbym zapytać ADMINA (cenzora, zwolennika władzy) zapytaj rodziny tych poległych w obronie Ojczyzny z tablicy czy chcieli by aby pamięć po nich w obronie OJCZYZNY świętowali uroczystości zwolennicy faszyzmu i samozwańczy obrońcy zgniłego kościoła w Polsce ja mówię NIE. Wystąpię o zmianę tablic z Nazwiskami poległych z moich rodzin. Nie o takie PAŃSTWO POLSKIE oddali swoje życie ci młodzi ludzie.pełną treść mojej wypowiedzi do tego Nicku przeniosłem pod komentarz: 2020-11-19 01:29:00 NiePolok
 • 2020-11-11 16:02:34   mieszkaniecCześć Ich pamięci!
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.