BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

26 Marca 2014Wieczór z Gwiazdą - spotkanie z Piotrem GrabowskimW dniu 24.03.2014 o godzinie 18.00 w Dworku w Dobieszowicach odbył się kameralny „Wieczór z Gwiazdą”. Gwiazdą był znany polski aktor filmowy i teatralny Piotr Grabowski. Zadebiutował w melodramacie komediowym „Oczy niebieskie", jednak na tą chwilę kojarzymy go głównie z seriali takich jak „Barwy szczęścia” , „M jak miłość”, „Nad rozlewiskiem” , czy „Prawo Agaty” . Piotr Grabowski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, a od 2008 roku jest aktorem Teatru Dramatycznego w Warszawie. Prywatnie, szczęśliwy tata trójki dzieci. Moderatorem spotkania był równie znany dziennikarz TVP SA Marcin Michrowski, który w profesjonalny i ciepły sposób przeprowadził z aktorem rozmowę.
Muszę przyznać, że Piotr Grabowski to niezwykle pozytywny, szczery i otwarty człowiek. Nie ma w nim odrobiny celebryty. Nawet jeśli w niektórych momentach życiowych, o których opowiadał musiał być „gwiazdą” to podchodzi do tego bardzo powściągliwie. Jest przede wszystkim aktorem i nie bawią go wszelkie „telewizyjne show” w których gwiazdy tańczą, jeżdżą czy śpiewają. O swoim zawodzie mówi z pasją, gdzie najważniejsze są prawdziwe emocje, takie bez udawania. Ostatnią trudną sytuację emocjonalną na planie aktor wspomina właśnie z serialu „M jak miłość”, kiedy musiał zmierzyć się ze śmiercią serialowej córki.
-Łzy były prawdziwe – podkreślał Piotr Grabowski. Aktor wspomina również świetną pracę na planie „Prawa Agaty", gdzie jak mówi, ćwiczy długie pocałunki z Darią Widawską. Otwarcie również przyznaje się do kokieterii oraz świadomości, że podoba się kobietom. Oczywiście było to wyczuwalne wśród licznej żeńskiej publiczności. Mimo licznych seriali w których gra, aktor pozostaje wierny teatrowi. Twierdzi, że tylko tam może prowadzić z publicznością dialog, patrzeć w oczy, tylko tam emocje sięgają zenitu. Czasem, po trudnej roli, schodząc ze sceny musi jeszcze długo dochodzić do siebie.
Uwielbia podróże, ale takie mało zorganizowane, dzikie. Jeśli sport to najczęściej ekstremalny i z przygodą. Skoczył ze spadochronem, niedawno skończył kurs nurkowania. Jego marzeniem to nurkowanie do wraków na dalekich morzach. Zapytany o muzykę z młodości dzielnie przyznaje, że był punkowcem, nagrywał po kryjomu piosenki „KULTU”. Do tej pory pozostaje wierny takim zespołom jak „Oddział Zamknięty” i „U2”.
- Miałem nawet jakieś epizody z gitarą - przyznaje z uśmiechem aktor. Co do uśmiechu, bo nie mogłabym o tym nie napisać, ma super dowcip, dystans do siebie i błyskawicznie odwzajemnia uśmiechy pań.

Myślę, że to co różni Piotra Grabowskiego od znanego nam medialnego świata, to właśnie normalność, szczerość, bez gwiazdorzenia. Oczywiście zna swoją wartość, lecz bez problemu dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym z mieszkańcami małych miejscowości, o czym przekonaliśmy się w Dobieszowicacach. Dodam jeszcze, że wieczór zorganizowany był bardzo profesjonalnie. Oko kamery, za którą stał Henryk Wadowski, rejestrowało wszystkie emocje, które również zostały uwiecznione aparatem fotografa Jana Polakowskiego. Pod koniec spotkania aktor udzielił indywidualnego wywiadu Julii Mościńskiej. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dobieszowicach, Elżbieta Kozak, zadbała o najdrobniejsze szczegóły. Przedstawiła gościom sylwetkę głównego sponsora jakim był Bank Spółdzielczy, oraz zaprosiła władze Gminy Bobrowniki. Na koniec można tylko dodać, że kolejny udany „Wieczór z Gwiazdą" przeszedł do historii naszej Gminy. Pozostaje czekać na kolejne.

 


Dla Bobrowniki TV
Ewelina Serkies  

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.