BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

29 Listopada 2014I Sesja Rady Gminy Bobrowniki kadencji 2014-2018Poniższe zawiadomienie o sesji redakcja Bobrowniki.TV otrzymała od zaprzyjaźnionych osób. Niestety z przykrością informujemy że nie otrzymaliśmy zawiadomienia o sesji z Urzędu Gminy. Przez ostatnie 4 lata takie zawiadomienia były z Urzędu Gminy przesyłane. Mamy nadzieję że to jest odosobniony przypadek niedopatrzenia związany z zamieszaniem powyborczym i następne zawiadomienia o sesjach Rady Gminy będą przesyłane zgodnie z dotychczasowym zwyczajem.
Redakcja Bobroniki.TVSesje Rady Gminy są  jawne i mogą w nich uczestniczyć zainteresowani tematyką mieszkańcy tutejszej Gminy.
NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (74):

 • 2014-12-01 21:53:53  zzzOkres pobierania zasiłku chorobowego wynika z art. 8 ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w okresie choroby i macierzyństwa. Przewiduje on, iż zasiłek chorobowy nie może być wypłacany dłużej niż 182 dni, a w przypadku gruźlicy -270 dni. Istotne jest także to, że do tego okresu zasiłkowego wlicza się wszystkie okresy nieprzerwanej niezdolności do pracy oraz okresy niemożności wykonywania pracy z przyczyn określonych w art. 6 ust. 2 ww. ustawy (m.in. z powodu przebywania w: stacjonarnym zakładzie lecznictwa odwykowego w celu leczenia uzależnienia alkoholowego, stacjonarnym zakładzie opieki zdrowotnej w celu leczenia uzależnienia od środków odurzających lub substancji psychotropowych). Do okresu zasiłkowego wlicza się także okresy poprzedniej niezdolności do pracy, spowodowanej tą samą chorobą, jeżeli przerwa pomiędzy ustaniem poprzedniej a powstaniem ponownej niezdolności do pracy nie przekraczała 60 dni.... i tyle w temacie myślę.
 • 2014-12-01 20:34:01  Mieszkaniec GminyPan Ziemba nie ma "zawiasów" tylko jest zawieszony w wykonywaniu obowiązków Wójta. Nawet jak nie byłby "chory" nie mógłby złożyć ślubowania. Teraz L-4 będzie się ciągnęło o ciągnęło, ale to nic nie pomoze bo w gminie rządził bedzie komisarz do czasu wyjaśnienia sprawy korupcyjnej. A jeśli Pan Ziemba zostanie skazany to będą rozpisane nowe wybory, a w przypadku oczyszczenia z zarzutów będzie mógł złożyć ślubowanie. Ale znając polskie Sady moze to trwać bardzo długo.
 • 2014-12-01 19:31:17  xxxno jak miał złożyć jak ma "zawiasy" no cóż chorób-ka nie wybiera ale w tym przypadku to chyba L-4 na życzenie, tylko kto zapłaci za to zwolnienie jak wszyscy wiemy jaka jego przyczyna... nowa Rada powinna to skontrolować
 • 2014-12-01 19:08:33  rogersWiem że mogę zadawać tutaj ile pytań zechcę, ale pewnych osób nie stać na odpowiedź jasną i wyraźną, to chyba widać "gołym okiem". Zawsze będą zmieniać temat i odwracać "kota ogonem". Przypuszczam że tak będzie i tym razem.
 • 2014-12-01 19:01:06  rogersTak więc wójt nie złożył ślubowania powód L-4, ciekawe jakiego rodzaju: może chodzić czy innego rodzaju? Co Ty wyborco zrobiłbyś gdy wybrano ciebie na wójta. Czy mimo choroby stawił byś się na ślubowanie? Czy nie stawił byś się? Jakie postępowanie jest przejawem szacunku do wyborców takie postępowanie czy inne? Życzę wójtowi, chociaż nie wiem czy tak się teraz powinno tytułować, szybkiego powrotu do zdrowia. Tego powinno życzyć się każdemu, mimo różnicy poglądów.
 • 2014-12-01 16:02:27  wioskowyEee to chyba nie prima aprilis? Ale grono ha ha.
 • 2014-12-01 15:34:58  ...Przewodniczący Rady: Zbigniew Binko, Wiceprzewodniczący: Teresa Głogowska i Stanisław Przybylak.
 • 2014-12-01 12:43:05  Mieszkaniec GminyZ tego co mi wiadomo to Pan Ziemba nie moze przyjąc ślubowania ze względu na wciąż obowiązujace zawieszenie w obowiązkach. Wydaje mi się że teraz powinien być powołany komisarz aż do wyjaśnienia sprawy. A znając polskie sądy może to potrwać ładnych kilka lat. A jeśli tak będzie to bardzo niedobrze dla naszej gminy.
 • 2014-12-01 09:17:31  stasekNie zrozumiał jeszcze "oświecony", Zbyszek chyba zrozumiał całość. Wytłumaczę tylko oświeconemu jeszcze raz. Na stronie UG jest "sucha" informacja tak to nazwałeś że sesja się odbędzie tyle i tylko tyle. Na stronie bobrowniki.tv "mokra" że się odbędzie i dodatkowo podany porządek obrad. Teraz pewnie i ty zrozumiałeś i zauważyłeś różnicę. Nie wykluczone że dzisiaj pojawi się na stronie bobrowniki.pl informacja o porządku obrad. Myślę że wtedy ktoś nie napisze, jak to przecież jest porządek obrad na bobrowniki.pl. Chociaż kto wie.
 • 2014-12-01 08:55:39  oświeconyDo stasek

  Na stronie UG też jest tylko sucha informacja:

  http://www.bobrowniki.pl/teksty,wiadomosci,9,1,zawiadomienie_o_i_sesji_rady_gmi,764.html

 • 2014-12-01 06:53:06  stasekZ tego co widzę na stronie bobrowniki.pl jest owszem informacja o pierwszej sesji, ale pewnie całkiem przypadkiem niepełna, co to za tajemnica wielka i konspiracja. Brak porządku obrad, co zatem skopiować. Jak taką niepełną informację szanujący się portal bobrowniki.tv mógł zamieścić na swej stronie. Pewnie całkiem przypadkiem nikt z Urzędu Gminy również nie przesłał informacji o sesji do redakcji bobrowniki.tv. Duźo pźypadków Żbigniew.
 • 2014-11-30 20:24:12  ZbigniewNo proszę proszę, redakcja od zaprzyjaźnionych osób otrzymała informacje o sesji. Co to za tajemnica wielka i konspiracja? Kiedyś radny który informował na łamach tej strony o sesji podpisywał sie imieniem i nazwiskiem. A teraz tylko "zaprzyjaźnione osoby"? Poza tym na stronie gminy informacja o sesji jest od tygodnia-można było skopiować, a nie czekać na doniesienia od "zaprzyjaźnionych osób".
 • 2014-11-29 16:52:06  ......dobrze wyborcy wiedzieli na kogo głosują, wiedzieli o rozprawach ale i to mu zaufali, na pewno będą czekać na wyjaśnienie sprawy w sądzie, podziwiam p. Ziembę że przez tą kadencje zjednał sobie tyle ludzi, zaskarbił sobie ich zaufanie, zazdroszczą mu przeciwnicy i tego nie mogą przeżyć.
 • 2014-11-29 14:20:31  rogersCiekawe czy nowo wybrany wójt zdecyduje się na złożenie ślubowania czy nie. Jeżeli nie złoży ślubowania to co będzie wtedy można o nim powiedzieć. Jak będzie to o nim świadczyć pozytywnie czy negatywnie. Co powiedzą wyborcy którzy na niego glosowali. Jak nazwą taką czy inną postawę, Jak zostanie to wyjaśnione społeczeństwu. Może wypowiedzą się internauci proszę o typy i przewidywania.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.