BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

8 Kwietnia 2014Finał Amatorskiej Ligi Siatkówki Ciderplas

Od stycznia zawodnicy Amatorskiej Ligi Siatkówki ciężko walczyli na boisku radzionkowskiego MOSiRu. Decydujące spotkania rozegrano 30 kwietnia, były to mecze fazy play-off, w których wyłoniono drużyny, jakie zawalczą o podium. 
Uroczystość finałowa IV edycji rozgrywek Ciderplas, odbyła się w minioną sobotę. Organizatorzy zadbali nie tylko o świetne widowisko siatkarskie, ale również występy taneczne oraz zabawy dla zawodników i kibiców.  Od godziny 14 zespoły zmagały się w meczach o miejsca od IV-VI kobiety oraz VII-XII mężczyźni. W najważniejszych spotkaniach o mistrzostwo ligi damskiej wzięły udział drużyny: Cambio, Byle przez siatkę oraz Minos Team. W lidze męskiej o najwyższe miejsce na podium walczyli: Pronetbud, Mirex oraz Kadra Bobrek Centrum. Ostatecznie zwycięstwo w lidze damskiej zapewniły sobie zawodniczki Cambio z Bytomia, wygrywając z Minos Team 2:1. W lidze męskiej pewne zwycięstwo wywalczyli zawodnicy Pronetbud z Piekar Śląskich, którzy wygrali zdecydowaną przewagą z Kadrą Bobrek Centrum 2:0. Tuż za podium znalazła się radzionkowska drużyna Latające Gwoździe, która pokonała One Move Lasowice 2:0. Reprezentanci Radzionkowa, musieli oddać ubiegłoroczny tytuł mistrza zespołowi z Piekar, ale jak twierdzi libero Latających Gwoździ, nie na długo.- Ten sezon zdecydowanie nie należał do nas. Niestety, każdemu zdarza się gorszy czas, a na zwycięstwo trzeba sobie zapracować. Oczywiście Pronetbud jak najbardziej zasłużył na wygraną, przez cały sezon grali bardzo dobrze i byli faworytami do pierwszego miejsca. To, że w tym roku mieliśmy słabszą formę nie oznacza, że się poddajemy. Jesteśmy zgranym zespołem i wiem, że w następnym sezonie, który rozpocznie się w październiku damy z siebie wszystko. Gramy w amatorskiej lidze i bardzo lubimy to, co robimy, ale tak jak w każdej rywalizacji, zawsze jest presja zwycięstwa! Dlatego za rok pokażemy, kto rządzi- dodaje Szymon.
Sezon siatkarski dobiega końca, ale organizatorzy Ciderplas już zapraszają na kolejną edycję. Tegoroczne rozgrywki odbyły się na naprawdę wysokim poziomie, a sami organizatorzy twierdzą, że była to historyczna edycja i mają nadzieję, że w przyszłym roku pojawi się jeszcze więcej drużyn.
Tekst i zdjęcia: Natalia ()
NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (1):

 • 2014-04-09 18:37:36  Zbyszek GeburaTrzeba by stworzyć w naszej gminie team siatkarski i dołączyć do tej ligi. Super zabawa..
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.