BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

30 Czerwca 2013V Jubileuszowe Dni Gminy Bobrowniki

„NA WESOŁO - LUDOWO - KOLOROWO” prezentacje gminnych Zespołów  Śpiewaczych i Folklorystycznych
Zespół Folklorystyczny „Rogozanki” , Zespół Śpiewaczy „Wymys³owianki”, Zespół Śpiewaczy „Myszkowianki”, Zespół Śpiewaczy „Twardowianki” ,
Zespół Śpiewaczy „Sączowianki”, Zespół Śpiewaczy „Siemonianki”, Zespół Śpiewaczy „Dobieszowianki”, Zespół Pieśni i Tańca „Bobrowczanie”
Kapela Ludowa „Od Sączowa”

Wywiad Julii Mościńskiej  z Karolem Chachurskim oraz TANECZNE LATO Z „MARENGO”
KAROL CHACHURSKI jest uczniem MICHAŁA MALICKIEGO  w zakresie śpiewu i gry na gitarze w MAŁEJ AKADEMII MUZYKI, działającej na terenie GMINY BOBROWNIKI.
Obecnie bierze udział jako wokalista w poważnym przedsięwzięciu "ORATORIUM ŚLĄSKIE" autorstwa Jana Drechslera i MIchała Malickiego, którego premiera odbyła się 3 listopada 2012 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu.
16 listopada 2013 Karol weźmie udział w prezentacji 
Oratorium w Filharmonii Narodowej w Warszawie.  Jest uważany za jednego z najlepszychw Polsce w swojej kategorii wiekowej wykonawców grających na harmonijce ustnej.

MUZYCZNY KOKTAJL PRZEBOJÓW W WYKONANIU MARIUSZA KALAGI

Wywiad Julii Mościńskiej  z URSZULĄ na tle jej KONCERTU z ZESPOŁEM
Wywiad Julii Mościńskiej z Robertem Gawlińskim na tle KONCERTU ZESPOŁU „WILKI” 


Wywiad Julii Mościńskiej  z wokalistą zespołu Bartkiem Szymoniakiem na tle KONCERTU LEGENDY POLSKIEJ SCENY ROCKOWEJ  „SZTYWNY PAL AZJI”

Uroczyste otwarcie. oraz „Nasze pasje i talenty” – prezentacje twórczości dziecięcej i młodzieżowej.


W przygotowaniu relacje filmowe:
1. Występ Karola Chachurskiego i wywiad z nim oraz TANECZNE LATO Z „MARENGO” - szkoła tańca Adama Słabiaka (sobota)
2. „NA WESOŁO - LUDOWO - KOLOROWO” prezentacje gminnych Zespołów    Śpiewaczych i Folklorystycznych  (niedziela)
3. Relacja zdjęciowa z niedzieli
 
NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (35):

 • 2013-07-05 14:31:46  Henryk WadowskiNiestety, nie posiadam więcej materiałów do publikacji z tego występu. Jeżeli ktoś z państwa dysponuje takowymi nagraniami lub zdjęciami proszę o kontakt ze mną chętnie zmontuje to dla państwa. Portal ten jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą się pochwalić osiągnięciami swoimi lub swoich bliskich. Nie stawiamy barier dla nikogo. Można tutaj przesyłać swoje filmy, zdjęcia i felietony. Można także poprosić o nagranie zdarzenia lub miejsca, którym możecie się pochwalić lub tego co Wam się nie podoba i wymaga interwencji lub zmiany.
 • 2013-07-05 10:56:48  WidzPanie Henryku, czy to wszystko z występu Szkoły Tańca Marengo? A gdzie występy naszych dzieciaków z Bobrownik?
 • 2013-07-02 12:42:23  Henryk WadowskiForumowiczu Veritas
  Pragnę zwrócić Pana/Pani uwagę na kilka kwestii. Działalność którą prowadzimy nie jest działalnością komercyjną ( nastawioną na zarabianie pieniędzy). Rzekłbym, że na chwilę obecną jest wręcz przeciwnie, a członkowie Fundacji z własnej kieszeni wykładają na to, aby portal mógł działać. Nie wiem czy wiesz drogi Forumowiczu, ale umieszczenie długiego filmu na komercyjnym portalu obsługiwanego przez dobre serwery kosztuje i to wcale nie mało. Tak samo jak utrzymanie domeny czy naszego serwera. Co do reklam, z których czerpiemy niby to ogromne dochody, wszystko w tej materii odbywa się na zasadzie wymiany barterowej, np agencja reklamowa projektuje nam w zamian logo, bądź dba o wizerunek strony internetowej, biuro rachunkowe prowadzi rachunkowość. To się tyczy reklam na stronie internetowej. Co do reklam przed filmami, dzięki ich umieszczeniu możemy umieścić film na serwerze za darmo - i oto całe wielkie dochody.
  Tego typu pomówienia o ile będą się powtarzały potraktuję jako naruszenie moich dóbr osobistych podlegających ochronie prawnej.
 • 2013-07-02 12:28:51  TerisOj "weritas" tak jak ty często myślą ludzie którzy wszędzie widzą kasę, kasę, kasę i w głowie się im nie mieści że można coś robić za darmo od siebie i to nie jednorazowo a przy tym mieć ogromna satysfakcję. Oby ludzi którzy nie mogą tego zrozumieć było jak najmniej, jeżeli będzie inaczej to biedny Ten Kraj.

 • 2013-07-02 11:55:23  obiektywnaNo pewnie, bo to nienormalne żeby robić coś bezinteresownie i realizować się. Tylko ludzie z usposobieniem małostkowym, wręcz prostackim tak myślą. Uważam, że znależli oni sposób na wyrażanie swoich frustracji i poczucie niedowartościowania. Życzę im, aby postarali się znależć swoje miejsce w życiu i mieli radość z tego co robią. Bo jak wszystkim wiadomo nie myli się tylko ten, który NIE ROBI NIC.
 • 2013-07-02 08:05:29  veritasza jakie darmo? przecież na tym portalu reklamy są na każdym kroku. ktoś niezłą kasę z tego trzepie określając się bezczelnie mianem wolontariusza. komercha i tyle - nawet ciekawostki jak to samochód wjechał w publikę - unikalne zdjęcia tylko tutaj! taki bobrownicki tabloid. pomówienia, tanie sensacje i "reporterzy".
 • 2013-07-02 06:26:42  sympatyk tvdo Rox - ci goście to nie z tego portalu - oni za kasę pracują - tutaj tylko sam wolontariat, tutaj każdy może umieścić swoją relację, zdjęcia czy napisać felieton. Skontaktuj się z adminem po szczegóły.
 • 2013-07-02 00:00:40  Julia MościńskaPrzepraszam wszystkich, którzy z uwagą słuchają i oglądają relacje zamieszczane na tym portalu, a
  szczególnie fanów zespołu Sztywny Pal Azji.
  Popełniłam błąd. Wynikał on niekoniecznie z mojego nieprzygotowania. Użyłam sformułowania „premiery utworu” - oczywiście utwór po raz pierwszy został umieszczony na debiutanckim albumie „Europa i Azja” wydanym w 1987r. W 2006 roku został wydany kompilacyjny album zespołu (Złota kolekcja) o tytule „Nieprzemakalni”, na którym również umieszczono ten utwór, stąd moja pomyłka.
  Do wywiadów staram się przygotowywać sama. Muszę przesłuchać utwory, poszukać wiadomości, proszę czasem o pomoc lecz nie zawsze jest ona możliwa. Tak, miewam kłopoty szczególnie kiedy wywiady dotyczą zespołów i utworów, które powstały, gdy mnie jeszcze nie było na świecie.
  Każda pomyłka to dla mnie nauka, a krytyka jest potrzebna gdyż mobilizuje.
 • 2013-07-01 23:36:01  RoxA gdzie są wywiady z publicznością? :) Bo chodziło dwóch gości z kamerą i zagadywali ludzi jak jest itp. ale gdzie te filmy? :)
 • 2013-07-01 21:42:19  obiektywnieJulia pewnie i jest apolityczna tutaj się zgodzę, ale stawianie znaku równości pomiędzy tym portalem a apolitycznością to gruba przesada, a wręcz dobry kabaret. Apolityczność i ten portal to jak ogień i woda – dwa przeciwstawne bieguny których nie da się w żaden sposób połączyć i żadne podszywanie się pod czyjeś sumienie tego nie zmieni.
 • 2013-07-01 19:54:41  spójrzmy wpierw na siebieDroga Marto. Jeżeli masz zamiar kogoś krytykowac to dlaczego nie podasz swojego nazwiska tylko ukrywasz się pod samym imieniem? Jeżeli masz zamiar czepiac się o TIVI to najpierw naucz się angielskiego, a później wypowiadaj na owy temat. Zasadę pierwszą Julka wypełnia zawsze jak najlepiej. Pierwszy raz widzę, że zdarzył jej się taki błąd. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było. Nawet najlepszym reporterom zdarza się robic tego typu błędy.
  Zapraszamy do udzielenia wywiadu. Wystarczy skontaktować się z Henrykiem Wadowskim. Jestem pewien, że szczegóły dogadacie przez telefon lub przy bliskim spotkaniu. Nie pozostaje nic innego jak czekać na ową relację. Powodzenia Marto!
 • 2013-07-01 19:14:40  Twoje sumienieTen portal ma te przewagę nad innymi,że pokazuje RZECZYWISTOŚĆ i prawdziwą PRAWDĘ i dlatego ludzie go oglądają. Tutaj nie ma żadnego upiększania i koloryzowania sytuacji i zdarzeń. Dlatego słowa krytyki kierują Ci co chcieli by mieć wpływ na krytykę decydentów, ale tutaj niestety tego nie mają - więc łatwiej krytykować nastoletnią dziennikarkę bo liczą że dziewczyna się podda i zrezygnuje. Niestety nie tędy droga podżegacze i zazdrośnicy - Julia ma silny charakter i jest apolityczna tak samo jak ten portal. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi
 • 2013-07-01 19:14:37  AniaMarta ty to zazdrościsz tej Julce i to jak.
 • 2013-07-01 18:58:47  Tuchajbejdo belfra: to masz dużo do roboty biorąc tę "reporterkę" do nauki. pierwsza zasada - przygotuj się do wywiadu. co to za teza że od premiery "Nieprzemakalnych" minęło 7 lat? chyba 27 lat dziecko!
  żenua.
 • 2013-07-01 17:33:59  martaraczej "przeprowadź wywiad", a nie "udziel wywiadu". a co tam ... dla oglądaczy bobrowniki.tiwi mogę i udzielić...
 • 2013-07-01 16:44:33  AniaMarta jak ci się nie podoba to sama udziel wywiadu posłuchamy i zobaczymy jak to zrobisz, na pewno lepiej życzę ci tego.
 • 2013-07-01 15:34:47  maciejŚwietne relacje. Pokazane to, co pokazane być powinno. Julia radzi sobie doskonale. Czekam na relację z koncertu Urszuli.
 • 2013-07-01 15:29:30  martabeznadziejna ta "reporterka"
 • 2013-07-01 14:55:21  beataDziało się bardzo dużo, a pokazujemy tylko małe wycinki. Nie rozumiem dlaczego nie chwalimy się tym, co potrafi nasza młodzież i inni nasi wykonawcy. Pokazujemy tylko tych, którzy gościnnie u nas występowali. Oni przecież istnieją w świecie medialnym. Dlaczego nie potrafimy pokazać tego, co jest wielką wartością naszej gminy, a pokazujemy tych, których wszyscy dookoła znają? Czy to nie jest aby brak szacunku dla naszej twórczości?
 • 2013-07-01 13:10:37  JustynaZgadzam się w 100% z poprzednim komentarzem. Niewybredne teksty pijanego towarzystwa pod adresem zespołu Wilki, zniechęciłby każdego muzyka. Ludzie, trochę kultury! Zacznijcie od siebie, zanim kolejny raz wyleją się pomyje na gości (muzyków).
 • 2013-07-01 11:23:50  do NikoPan Gawliński nie przyjechał dawać autografy, tylko zagrać koncert. Swoją drogą, bardzo dobry koncert. A zachowanie podpitych pań domagających się zdjęć i podpisów nie zachęcało raczej do dłuższego pobytu pod barierkami.
 • 2013-07-01 10:45:09  zadowolona mieszkanka rogoznikaSUPER impreza
 • 2013-07-01 10:43:34  dobra organizacjaŚwietna impreza lepsza niz w niektórych miastach S U P E R Z A B A W A szczególnie na koncerciu URSZULI
 • 2013-07-01 10:40:37  wWSPANIAŁA IMPREZA FAJNIE ZE ZAMIAST SZTUCZNYCH OGNI BYŁO WESOŁE MIASTECZKO S U P E R !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech nam tem młody Wójt jak najdłuzej panuje!!!!!!!!!!!!!
 • 2013-07-01 09:02:54  mieszkankaJubileuszowe dni gminy bobrowniki a fajerwerek brak. Bardzo sie zawiodlam...
 • 2013-06-30 23:46:55  melek a gdzie jest video z wystepami folklorystycznymi z tego roku ? bardzo je uwielbiam oraz folklorystyczny styl ubran zespolow! ogolnie super impreza, super zarelko, super muzyka ! to bobrowniki!
 • 2013-06-30 23:39:04  belferBrawo Julia - daleko zajdziesz - na luzie prowadzisz wywiady widać, że to lubisz i czujesz się w tym jak ryba w wodzie. Medialny to potwierdza bo widać, że Ci zazdrości. Takim ludziom trzeba współczuć, ale nie należy się nimi przejmować. Jestem wykładowcą w jednej ze szkół o profilu dziennikarskim - ciszył bym się gdybyś przyszła do do mojej szkoły.
 • 2013-06-30 23:05:00  ziemnyja sie pytam gdzie jest pokaz sztucznych ogni
 • 2013-06-30 22:40:06  gośćbyłam tu pierwszy raz i muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiej organizacji, obsługi, jakości ... Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka widać umie ogarnąć temat ;) jestem mile zaskoczona
 • 2013-06-30 22:36:31  MMoj tam, oj tam....Marynarka- wielkie co
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.