BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

31 Sierpnia 2011Zespół KULT w Bobrownikach

Mega koncert
Kilkaset osób bawiło się na koncercie, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Bobrownikach. Nic dziwnego bo gwiazdą wieczoru był Kazik Staszewski z zespołem Kult.

Już na godzinę przed koncertem fani tłumnie pojawili się przed budynkiem GOKu, czekając na otwarcie sali. Kilka minut po 18 drzwi zostały otwarte i sala zaczęła się wypełniać, a ze sceny popłynęły pierwsze takty. Kazik zafundował swoim fanom mieszankę nowszych i starych utworów, na których wychowuje się już kolejne pokolenie wielbicieli jego twórczości.
W sobotę 24 września pojawili się zarówno ci najmłodsi, kilkunastoletni jak i ci, którzy na ten koncert przyszli ze swoimi dziećmi.
Tu czekała na nich świetna zabawa i klimat, a przede wszystkim muzyka kultowego zespołu. Trzy godziny fantastycznych utworów, wśród których znalazła się Arahja, Gdy nie ma dzieci, Polska, a z nowszych Amnezja. Trudno oddać klimat koncertu, jeśli ktoś na nim nie był. Miejmy nadzieję, ze podobne koncerty będą nadal odbywać się na terenie gminy Bobrowniki.
- Rzadko się zdarza żeby Kult zagrał ponad dwu i półgodzinny koncert. Nasza publiczność była jednak tak fantastyczna, że zespół bez oporów grał kolejne bisy_podkreśla Elzbieta Kozak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bobrownikach.
Artur Pycela
 

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (32):

 • 2011-10-06 23:14:47  CelinaA ja radze wszystkim przeciwnikom posłuchać jednej z piosenek Kultu \"Amnezja\":

  (...) Amnezja wygodnie jest zapomnieć skąd się jest i gdzie
  Amnezja powiadam wam a ja się dobrze na tym znam (...)

  (...)Podziemia się obecnie nie docenia
  Chyba, że z jednego punktu widzenia(...)

  (...)To były takie super, super chwile
  Nie złodzieje rządzili lecz debile(...)
 • 2011-10-06 10:01:25  BabciaDo zawiedzionej, niespełnionej (A).
  Przestań jątrzyć kobieto i wracać do czasów, kiedy zespoły zmuszane były do pieczenia ciast, robienia sałatek i innych przyjątek dla byłej Pani Dyrektor, której zasługą były wycieczki z zespołami (za pieniądze podatników) na przeglądy czy konkursy.
  A gdzie remonty, sponsorzy, środki z wniosków, itd. Gdzie działalność dla 11.000 ludzi w różnym wieku? Wstyd wspominać, że przez kilkanaście lat w Gminie były jedynie jasełka i falkloriady.
  Ja mam dzieci, wnuki, rodzinę i z całą świadomością stwierdzam, że dziś każdy znajduje coś dla siebie.
 • 2011-10-05 09:38:25  \"Zdegustowany Bobem\"Człowieku co ty wiesz o organizacji. Kupić i koniec. Kto Ci kazał dokonać tak głupiego wpisu. Skąd pozyskujesz tak dziwne dane finansowe. Cena koncertu to indywidualne negocjacje!!! pochodne zaiks czy vat obowiązują w całej Polsce. Ale reszta to już dobra właściwa organizacja. Byłem na koncercie i na sali było przeszło 300 osób. Skąd więc twoje dane? A tak na marginesie wogóle ludzie nienpotraficie doceniać tego co naprawdę dobre i właściwe. Zazdrość, zazdrość.
 • 2011-10-05 08:07:22  Halina WęgrzynCiekawe skąd Bob ma takie dokładne wiadomości. ?Ma dostęp do faktur?
  Jaki ma pożytek z tego , że sieje ferment wśród mieszkańców.? Ja znam jednego takiego mąciciela z sołectwa Bobrownik .
  Na pewno to nie Gmina finansowała..Jeśli od sponsorów to Ciebie /gn../ to guzik obchodzi.Co to znaczy \"..na koncercie połowa ludzi NIETUTEJSZA\"..I co z tego.Do opery w Bytomiu idą nie tylko tamtejsi.Ja też.Nietutejsza dla bytomian.Znam takich, partyjnych ,co dzielą całe społeczeństwo na \"tych i tamtych.\"
 • 2011-10-05 07:14:50  MarzannaDajcie kulturę w ręce Stasia P.
  On wszystko potrafi. \".Bob\" budowniczy.
 • 2011-10-04 17:36:03  AKSprostowanie : moje poparcie odnosi się do artykułu pana A. Pyceli oraz wpisu Macieja.
 • 2011-10-04 12:39:20  AKSprostowanie. poniźszy wpis odnoszę do artykułu pana A. Pyceli oraz wpisu Macieja
 • 2011-10-04 11:52:44  AKW pełni popieram i też się pod tym podpisuję
 • 2011-10-04 00:04:00  BobXYZ poruszyłeś sedno sprawy. Przesadne peany są domeną tego portalu. Każdy z forumowiczów byłby zdolny zorganizować koncert jak kasę dostaje się na to z góry, Kultury nie da się przeliczać na pieniądze, ale zróbmy mały rachunek sumienia.
  Organizacja koncertu: zespół, obsługa, naglośnienie, VAT, ZAiKS, plakatowanie, dystrybucja biletów, koszty personelu, narzuty razem koszty 50.000,00 zł.
  Przychody 200 osób x 55 zł bilet razem 11.000,00 zł. I co mamy w konsekwencji - 39.000,00, czyli mega hiper plajta finansowa, zakrawająca już na marnotrawstwo publicznych piniędzy. Dla zobrazowania sytuacji podam, iż wychodzi mi iż z publicznych pieniędzy każdy z uczestników dostał prezent w kwocie prawie 200 zł, gdyby jeszcze trafiło to w całości do mieszkańców naszej gminy, ale na koncercie ponad połowa ludzi była jakaś nietutejsza. Kur..... w jakiej my gminie żyjemy ????? Szejków arabskich ????? Brawoo, brawoooo kultura, kiedy wystąpi u nas Madona, Lady Gaga??? Szkoda tylko że Jackson nie zdążył.
 • 2011-10-03 21:06:51  xyzNie jestem przeciwny p. Dyr. GOK, bo w sumie nie znam osoby, raczej jestem jej działaniom przychylny - ale te peany pochwalne na jej cześć już zaczyna być przesada. Płacą wam za to pisanie czy jak ? Pomnik jej jeszcze postawcie w centrum Bobrownik. Po prostu robi co do niej należy i tyle - ale żeby z tego powodu prawie hymny pisać ?
 • 2011-10-03 19:02:40  MACIEJJA JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z OBECNEJ W NASZEJ GMINIE KULTURY.

  A DLATEGO IŻ JEJ WCZEŚNIEJ WCALE NIE BYŁO!!!

  TERAZ JESTEŚMY NA JĘZYKACH CAŁEJ POLSKI W POZYTYWNYM ZNACZENIU TEGO SŁOWA.

  TO CO SIĘ DZIEJE W NASZEJ GMINIE POD WZGLĘDEM KULTURY PRZEWYŻSZA NIEJEDNO MIASTO.

  MAM NADZIEJE ,ŻE JUŻ NIE BĘDĘ MUSIAŁ CZYTAĆ ŻADNYCH GŁUPICH KOMENTARZY PRZECIWNIKÓW TEJ SUPER KULTURY - ZASTANÓWCIE SIĘ LUDZIE CZEGO WY WOGÓLE OCZEKUJECIE!!!

  NIE COFAJMY SIĘ TYLKO IDŹMY DO PRZODU TAK JAK ROBI TO DYREKTOR OŚRODKA KULTURY.
 • 2011-10-02 11:23:49  Halina WęgrzynHej ,Ty \"Zawiedziona\"

  Wpadnij na spotkania z ciekawymi ludźmi do Dobieszowic i bierz udział w imprezach organizowanych przez różne organizacje i na rożne okoliczności a gwarantuję, że tam zobaczysz dy. GOK. I dobrze,że się nie utożsamia z wsią bo ma swoja osobowość i bierze kulturę z górnej półki.
  Najgorszy jest pies ,który gryzie swoich. Każda p.Dyr.GOK robiła i robi to co potrafi najlepiej.Więc należy być zadowolonym z tego ,że są rożne formy rozwoju kultury na wsi.
  Nie bądź zawiedziona .
  Nie takie pieniądze ma dzisiejsza młodzież.Należy tylko dziecko odpowiednio ukierunkować jak je wydawać.I na co??Bilety do kina tez nie są tanie.A przeżycie.? Jak dla kogo.W/g wyboru.

  Popieram \"bobrowczankę\"
 • 2011-10-02 10:56:33  bobrowczanka
  Do \"alkoholizatora\"

  ...To ,ze łykają to- durni- mieszkańcy Bobrownik.../wyp.z dn.20.09...Kto Cię upoważnił do tego abyś mieszkańców Bobrownik nazwał \"durnymi\" ty alkoholiku a nie alkoholizatorze\"Bo myślę, że byłeś pod wpływem , ze tak napisałeś Nie jesteś godzien stanąć przy p.Henryku Wadowskim .Domyślamy się kim jesteś .Polerowaczu. Powinieneś nas wszystkich przeprosić i nie jątrzyć jak sam g....robisz.Pajacu.!
 • 2011-09-30 22:34:17  życzliwy dla \"akoholizatora\"\"alkoholizatorze\" - jak nie chcesz pomóc temu portalowi - to nie przeszkadzaj i nie siej zamętu. Mleko Ci pomoże i Twoje problemy znikną (jak Ci radzi Pan Henryk i ja równiez Ci to RADZĘ))

  Gdybyś byl prawdziwym facetem to byś takich bzdur nie pisał TYLKO BYŚ WSPIERAŁ TEN PORTAL i tego człowieka który przez niespełna cały rok rozławil BOBROWNIKI i pokazał całemu światu życie polityczne i kulturalne - jawność polityczną i kulturalną i ludzi i tradycje tego regionu.

  Jest demokracja - może stwórz podobny portal i wtedy określimy co jest lepsze.

  Zangażowanie Pana Henryka zasługuje na zgłoszenie go do konkursu na statuetkę \"ZŁOTE BOBRY PRZEDSIEBIORCZOSCI\" - powinieneś raczej zgłośić osobiście ten wniosek w ramach \"skruchy\"
 • 2011-09-30 21:48:58  Henryk WadowskiDo alkoholizatora (dobra rada przejdź na mleko- będziesz większy)

  Kanał 99 jest stacją telewizyjną profesjonalną i ma na etacie filmowców dźwiękowców i montażystów, którzy mają z tego pensję. Bobrowniki tv jest portalem społecznym.

  Wszystkie osoby które portalu bobrowniki .tv uczestniczą - robią to bezinteresownie poświęcając swój czas i zaangażowanie.

  Trudniej przyznać się do swojej słabości czy bezradności. Nagłośnienie sali obrad Sesji Rady Gminy wymaga inwestycji GODSPODARZA - bo nawet osoby siedzące na sali nie słyszą tego co mówią Radni skierowani do prezydium.

  Więc proponował bym Ci najpierw zająć się nagłośnieniem tej sali, a nie krytykowaniem portalu. Możesz pomóc też bezinteresownie w rozwiązywaniu problemów, które widzisz. Jestem otwarty na współpracę z każdym, kto chce JAWNOŚCI w naszej GMINIE!

  Zapraszam Cię do pomocy w rozwoju tego portalu - chyba że jest Ci ten portal niewygodny i przeszkadza Ci w pracy. Łatwo krytykować jak jest się anonimowym krytykiem
 • 2011-09-30 20:20:18  alkoholizatorto co pokazuje kanał99 to średnia relacja - ale o niebo lepsza od twojej popierdułki Heniu. Nie ma zielonych czapeczek, słabego dźwięku i kiczowatego montażu z wesela rodem. I nie pieprz mi tu, że jak chce to zapraszasz do udziału w tworzeniu portalu - ogarnij się i zacznij robić coś po ludzku. To że łykają to durni mieszkańcy Bobrownik nie znaczy o twojej zajebistości. Non stop powtarzasz, że jak coś robić to robić profesjonalnie!!! Zacznij w końcu to pokazywać bo kiszka za kiszką u Ciebie!!!
 • 2011-09-30 14:45:26  Kanał 99My zapraszamy na skróconą relację z Kultu, na naszym kanale:

  http://kanal99.pl/2011/09/kult-w-bobrownikach/
 • 2011-09-30 10:51:22  ArturBardzo fajnie, że w przypadku koncertu KULTu istniała alternatywa dla zatłoczonego Spodka. W zeszłym roku tłok na płycie raczej utrudniał czerpanie radość z występu więc bardzo się cieszę, że mogłem go oglądnąć w komfortowych warunkach, a i atmosfera nie odbiegała w żadnym stopniu od tej jaką ten zespół tworzy w innych salach. Dzięki dla organizatorów i mam nadzieję na kolejne takie koncerty w naszej gminie.
 • 2011-09-29 22:30:21  ZACHWYCONYDo Zawiedzionej - Dla chcącego nie ma nic trudnego - Czy Twoje sugestie zmierzaja do tego że mamy cofać się do czasów kiedy chodzilo się po wiosce na bosaka w drewniakch czy w słomiakach. Jak Ci to odpowiada to idź do skansenu pracować jako eksponat i zbieraj dla wnuków na bilety na koncerty w BOBROWNIKCH (w mieście gdzie ceny takich koncertow są znacznie większe). Nie utożsamiaj młodzieży z Twoimi poglądami o mieście czy wsi i wara od Pani Dyrektor z Bobrownik - bo wiele gmin i miast nam jej zazdrości bo to co robi dla kultury u nas jest na BARDZO WYSOKIM POZIOMIE!!
 • 2011-09-29 21:05:33  Zawiedzionazespoły , zespołami wszystko fajnie, ale nie każdego stać na koszt biletu wynoszącego 55 złotych a skąd ma młodzieć ma brać te pieniadze na rozrywkę płatna ? ! to chyba tylko dla wybranych , a swoją drogą poza Bobrownikami nigdzie jej nie widać ja jej nie znam , przeciwieństwo pani Rabsztyn i Pani Niedbały :) Moim zdaniem jest to Pani dyr która powinna pracować wyłącznie w miescie . nie utożsamia się ze wsią.:)
 • 2011-09-29 10:37:04  Halina WęgrzynGratulacje p.Dyrektor. Robi Pani coś wspaniałego.Az chce się zaśpiewać piosenkę\" Jak Ty to robisz Eluś?....
  Mam pytanie: czy ta \"rada programowa\'/dla mnie ona nie jest wielka/ przedstawiła już jakiś zarys swojej pomocy?Bo tak się określili, że będą pomagać a nie szkodzić.Czy jest możliwość zapoznania się z ich programem?
  Mam nadzieję, że nie będą chcieli organizować pielgrzymek .Niech tylko nie psują tego co już zostało dobrze zrobione i sprawdza się w ilości chętnych za biletami.
  \"Optymista\"niech się ugryzie tam ..... a niech nie jątrzy.
 • 2011-09-28 22:52:34  FANI normalnej kulturyMamy nadzieję, że tzw RADA PROGRAMOWA\" popiera ten kierunek i nie będzie \"przeszkadzała by KULTURA naszej gminy w tym kierunku się rozwijała\". Wielkie brawa dla Pani Eli Kozak za to co mamy i liczymy na podobne w przyszłości. Ja z moimi przyjaciólmi liczymy i życzymy Pani wieku sukcesów i będziemy z Panią Elą na dobre i na zle.(my nie, my nie, my nigdy nie poddamy się)
 • 2011-09-26 22:41:43  KaśkaPrzyjechaliśmy z Będzina na koncert i było warto. Naprawdę macie super koncerty w swojej gminie. Szkoda że u nas tego nie ma.
 • 2011-09-26 22:11:18  \"Zdziwiony\" z Inneego KONTYNENTUTaki ZESPÓL w takiej miejscowości - wielkie uznanie dla ORGANIZATORÓW!!!
  Szkoda że ze nie było mnie w OJCZYŹNIE. Byłbym tam napewno - czekam na relacje filmową.
 • 2011-09-25 22:47:15  FanŚwietny koncert. Podziękowania dla organizatorów. Niech żałują, ci co nie byli
 • 2011-09-25 12:26:07  MWielki szacunek, wielkie uznanie dla Pani Dyrektor Domu kultury w Bobrownikach oraz wszystkich osób które przyczyniły się do pomocy w organizowaniu przez Panią dyrektor tak wspaniałych koncertów oraz występów kabaretowych,a także spotkań z gwiazdami.

  Może wreszcie o Bobrownikach usłyszy cała Polska jak mamy tu Wspaniale :)
 • 2011-09-19 10:47:35  O.N.AJestem miło zaskoczona faktem, że ktoś staje na wysokości zadania i organizuje koncerty z tyloma sławnymi zespołami u nas w gminie, od razu widać że Pani Dr. to obrotna \"kobitka\" ;-D..
  Szkoda tylko, że niektórzy, w szczególności młodzież nie doceniają takich imprez i zamiast kulturalnie się na nich bawić, wolą myśleć o takiej imprezie jak o okazji do upicia się i nieźle narozrabiać wracając ze stadionu do domu..

  Bardzo proszę, jeśli jest taka możliwość zaprosić do nas Braci Cugowskich ;-)
 • 2011-09-07 18:37:31  doniaaPrzydałby się jakiś koncert Hip-hopowy :P
 • 2011-09-05 08:03:02  Halina WęgrzynKomu?
  Jadowitym \"optymistom\" na emeryturze.Prawda?
  Wielu jest \"dobrze\"opłacanych a nie widać efektów pracy.Prawda?
 • 2011-09-03 22:10:23  opytmistaA niby komu się nie dać?????
  W każdej gminie od dyrektora dobrze opłacanego oczekuje się najwyższej jakości pracy. Prawda?
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.