BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

22 Kwietnia 2011Uroczystość w amfiteatrze w Rogoźniku 1 maja 2011r.

skrót filmowy - Koncertu Laureatów XII Festiwalu Piosenki Ekologicznej - w siedzibie portalu

 

Pozostałe obszerne fragmenty imprezy w przygotowaniu

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (70):

 • 2011-06-15 15:20:11  Henryk WadowskiDo /dianki/
  Przepraszam mogę Ci kupić ten film, ale całych relacji nie mogę umieszczać na naszym portalu ponieważ jest to impreza na która zaprosił portal bobrowniki..tv -Wójt Gminy.
  Gospodarz może umieścić to na tym portalu w pełnej wersji do obejrzenia, ale to się wiąże z opłatami w firmie ?TELESRTEAMING?.
  Tylko Sesje Rady Gminy ? mamy gratis w ramach mojej współpracy z firmą TELESTREAMING.
  Na sprzedaż indywidualną podpisałem stosowną umowę z Wójtem Gminy w dniu 31 mają 2011, aby każdy zainteresowany mógł indywidualnie zamówić sobie pamiątkę filmową z tej uroczystości.
  Informację o formie i miejscu zapisów umieszczę wkrótce na pierwszej stronie portalu jak i w tej relacji. Więcej szczegółów /dianko/ udzielę Ci chętnie przez telefon.
 • 2011-06-15 12:23:21  diankaWitam,
  nie mam pretensji do HW o to, że proponuje sprzedaż płyt z uroczystości. Jednak przypominam, że od początku nie było mowy o tym, że trzeba będzie płacić aby obejrzeć relację . Należało sprawę od początku przedstawić w ten sposób a nie informować, że relacja pojawi się w bobrowniki.tv, a po miesiącu zaproponować internautom sprzedaż.
 • 2011-06-13 22:16:22  gośćKultura i śpiew, dzieci godne szacunku. Gratuluje zespołowi serduszka. Wiem ile trudu sprawia przygotowanie dzieci do występu i podziwiam Panie prowadzące.
 • 2011-06-13 20:38:37  fankaa ja uwielbiam spiew serduszek jestem wielka fanka. BYŁAM JESTEM I BEDE bardzo ładnie
  brawo! ;)
 • 2011-06-03 08:08:24  Wiktor TrojanowskiGodne nasladowania. Muzyka lagodzi obyczaje ale i laczy pokolenia. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
 • 2011-06-02 21:43:23  GresDo \"dianka\" : nie wiem jaka jest twoja wiedza na temat tego jak się przygotowuje materiały do publikacji, ale z wypowiedzi wnioskuję że raczej niewielka. Powiem tylko tyle że:
  - po pierwsze relacje z obrad Rady Gminy idą na stronę bez obróbki i montażu, tylko tak jak były nagrane tak sa publikowane -z wiadomych powodów ( zresztą nieraz tu na tej stronie przytacza nych )
  - po drugie materiał z uroczystości w Rogoźniku ma pewnie ładne kilka godzin nagrania - które to nagranie trzeba kilkukrotnie przejrzeć, przesłuchać i zmontować - choćby po to żeby potem opublikowane nagranie miało sens i tworzyło ładną całość - a taka praca trwa
  - po trzecie - tak się składa że twórca tej strony nagrania wykonuje i publikuje bez żadnej gratyfikacji z jakiejkolwiek strony - czy to gminy czy kogokolwiek innego - o czym też wielokrotnie pisał - i nie widzę nic niestosownego w tym że za swoją pracę i poświęcony czas chciałby symboliczną zapłatę ( w końcu 20 zł to nie majątek )
  - a po czwarte i ostatnie - zawsze możesz zgłosić się do HW i mając dużo wolnego czasu posiedzieć kilka godzin przy komputerze - na pewno będzie wtedy szybciej
 • 2011-05-29 12:52:23  HWDroga ?dianko? Jak Ci tak bardzo zależy na przyczynie nieukazania się do tej pory ?Pozostałych fragmentów imprezy? to proszę o kontakt bezpośredni ze mną ? może wtedy zmienisz zdanie i zrozumiesz dlaczego tak jest? Nie chcę z tego forum zrobić jarmarku bo nie temu ten portal służy.
  Wszystkie Sesje Rady Gminy można zamówić na płycie DVD w Sklepie JAGÓDKA w Bobrownikach.
 • 2011-05-29 05:08:58  G...Weszłam na tą stronkę aby zobaczyć film pamiątkowy z Uroczystości Beatyfikacji Jana Pawła II. Ten dzień zapadnie w mojej pamięci na bardzo długo, ponieważ śpiewając razem i radując się czuło się pozytywną energię, co było Wspaniałe. W końcu dzieci, młodzież, dorośli i jeszcze nasi kochani staruszkowie (bez obrazy- z pełnym szacunkiem) potrafili dzielić te pięknie chwile Razem. Nie jestem z Waszej Gminy ani okolicznych Miast ale powiem Wszech i Wobec, że zazdrościłam Bobrownikom takiego zorganizowania (również charytatywnego), połączenia wspólnych sił, zaangażowania tylko po to by być tam, RAZEM. To było coś Pięknego! ?
  Zobaczyłam, że przy filmie znajduje się około 60 komentarzy i pomyślałam sobie, że z równie wielką przyjemnością poczytam sobie miłe opinie i wspomnienia z tego szczególnego dnia. Tym czasem zdziwiłam się bardzo i jestem ? po prostu w szoku.
  Zanim napisałam swoją wypowiedź weszłam w program Microsoft Word żeby uniknąć błędów, a wiem, że byłabym skłonna je popełnić choć i tak nie jest wykluczone, że ich nie ma ? choćby składniowe. Wydaje mi się, że Rodzice pociech występujących i ludzie zajmujący się organizacją powinni zapamiętać ten dzień i piękny wieczór (z wypuszczonymi lampionami w niebo) w SRECU. Dzieci nie powinno się doceniać dopiero jak się je zobaczy na płycie DVD kupionej za 20zł, czy za filmik wpuszczony na stronkę Bobrowniki tv. Dzieci cieszą się tym, że mogą być oglądane przez swoich rodziców i nie ważne kto jeszcze jest na widowni i kto jeszcze będzie o tym mówił za miesiąc, dwa, trzy czy rok. One robią to aby pomóc i aby najbliżsi docenili Ich ciężką pracę.
  Mam nadzieję, że pamiątkowe filmy mimo wszystko szybko się rozejdą i nie zostaną zaraz odłożone na półkę żeby mogły zbierać kurz tylko będę pożyteczne dla dziecka które obejrzy je znów ze swoimi ukochanymi rodzicami i znów będzie mogło poczuć się w szczególny sposób.
  Dziękuje G?


 • 2011-05-28 22:16:25  Chyba się nie doczekamCzekamy czekamy ......
  Gdzie te obszerne materiały jakoś ich nie widać a brałam udział w tym koncercie
  Proszę je szybciej przygotowywać !!!
 • 2011-05-28 22:02:54  diankaBardzo \"ciekawa\" propozycja! Po miesiącu czekania na \"Pozostałe obszerne fragmenty imprezy w przygotowaniu\" proponuje się nam zakupienie płytek (czy też po 9 minut każda?) w cenie 20 złotych. Szkoda że z obrad Rady Gminy nie proponuje się takiego rozwiązania. Życzę owocnej sprzedaży.
 • 2011-05-24 18:31:15  Henryk WadowskiOdpowiadam dla Rodzice oraz dla osób zainteresowanych pamiątką filmową z tej uroczystości.
  Zrobienie krótkiej relacji na stronę na pewno nie odda pełni atmosfery tej imprezy.

  Dzisiaj miałem spotkanie z Wójtem Gminy w tej sprawie i padła propozycja aby zrobić pamiątkowe filmy z tej imprezy do nabycia przez indywidualne osoby w cenie 20zł za komplet - 2 filmów - jako relacja filmowa z dnia 1 maja 2011 z Amfiteatru w Rogoźniku w okolicznościowym etui z imiennym indywidualnym nadrukiem na etui oraz płytach DVD
  Film nr 1 Msza Święta dziękczynna z okazji beatyfikacji Jana Pawła II
  Film nr 2 Uroczysty Koncert akt beatyfikacji Papieża Jana Pawła II
  Zapisy i przedpłaty będą przyjmowane w Gminnych Bibliotekach i Ośrodka Kultury, w sekretariacie Urzędu Gminy oraz w sklepie ?Jagódka? w Bobrownikach od przyszłego tygodnia.

  Więcej szczegółów można uzyskać przez bezpośredni kontakt ze mną telefonicznie lub osobiście.
 • 2011-05-24 08:30:56  RodziceMija już prawie miesiąc od uroczystości w amfiteatrze w Rogoźniku. Obiecane odszerne fragmenty nadal pozostają w przygotowaniu. My, rodzice naszych pociech, które tyle serca i pracy włożyły aby pokazać się społeczności gminnej nadal czekają. A tak na marginesie, jak inaczej powinniśmy oddać cześć Ojcu Świętemu jak nie wierszykami i śpiewem dziecięcym? Nie wspomnę już o pracy osób, które poświęciły wiele godzin aby przygotować całą uroczystość. Czekamy.
 • 2011-05-21 19:54:37  Kiedy będą gotowe całe nagrania ???Kiedy będą gotowe całe nagrania ???
 • 2011-05-18 21:44:03  allahDżihad Dżihad Dżihad
 • 2011-05-17 17:43:52  HWRobi się \"obserwatorze\"

  Proponuje zmianę obiektu - przejdźmy z rogoźnickiego parku
  do schodów w Urzędzie Gminy
  ? z tych schodów każdy mieszkaniec naszej Gminy
  na pewno będzie korzystał wcześniej czy później ...

  A Kongres Przedsiębiorców
  ? może tam ulokujmy nasze emocje, sugestie i uwagi?
 • 2011-05-17 15:31:24  obserwatorSzanowny Panie Henryku! proszę o inny materiał, bo ten horror niektórych wypowiedzi się nie skończy.
 • 2011-05-17 11:13:30  Allahallah akbar
 • 2011-05-17 07:41:42  aJak widzę w dyskusjach ważniejsza jest poprawna ortografia a nie temat dyskusji. To jest ciekawe że zawsze na różnych forach dyskusyjnych najgorętsza dyskusja zaczyna się po tym jak ktoś popełni literówkę albo błąd - dziwne zjawisko ale bardzo często widoczne.
 • 2011-05-15 18:26:56  BożenaNo to Bobrze teraz módl się o to żeby Prawdziwemu Katolikowi nie spadł włos z głowy. To co napisałeś to podżeganie do pobicia. A za to można dostać wyrok.
  W super kierunku zmierza nasza gmina: lepiej nie krytykować bo można dostać po głowie.

  Bobrze \"po gębie\" pisze się rozdzielnie a nie łącznie.
 • 2011-05-15 13:59:57  CKSuper Bóbr!!! :)
 • 2011-05-11 23:24:12  SróbrTreść komentarza została ukryta przez administratora
 • 2011-05-11 22:11:36  BóbrDo Prawdziwego Katolika (PK), słów parę.

  PK cytat 1 \" Pax, Pax między chrześcijany. Okazało się, że jedna uwaga wywołała falę nienawiści.\"

  PK cytat 2 \" Macie rację zazdroszczę i to bardzo ale Ojcu Świętemu za to jaki był: uwielbiał ludzi, kochał ich i wybaczał im. Był otwarty na ekumenizm z innymi religiami, tolerancyjny. \"

  PK cytat 3 \" A dla mnie to było żenujące przedstawienie. Z tak wielkiej uroczystości wójt zrobił popisowe widowisko jak za Breżniewa. Wójt się musiał popisać czytając do mszy jak zwykły ministrant i te dwie radne też się musiały popisywać przed ołtarzem.\"

  PK cytat 4 \" Bo nie rozumiem jak można nienawidzić ludzi, którzy mają inne zdanie.\"

  cytat z wikipedii \"według obowiązujących w psychiatrii kryteriów diagnostycznych podstawowym objawem schizofrenii jest rozszczepienie (gr. schisis) pomiędzy myśleniem, zachowaniem, emocjami, sferą motywacyjną, ekspresją emocji, przejawiające się m.in. niedostosowaniu zachowania, emocji pacjenta do sytuacji i treści jego wypowiedzi\"

  Podsumowanie.
  To twoja wewnętrzna nienawiść wywołała falę nienawiści u innych. Najpierw atakujesz, a potem wołasz o pomoc, że jesteś atakowany. Przytaczasz cechy Jana Pawła II, wśród nich tolerancję, a sam jej nie masz za grosz. Schizofrenię da się farmakologicznie leczyć.

  A swoją drogą LEnka ma rację, może jak po pogębie od kogoś dostaniesz, to będzie lepsza terapia niż piguły, które powinieneś brać.

  Ps.
  Belfer już Cię poprawił, drogi nasz uRZytkowniku
 • 2011-05-11 16:27:48  belferPrawdziwy Katoliku zapisz się do szkoły dla dorosłych - użytkownik piszemy przez \"ż\"
 • 2011-05-11 14:18:05  Rafał do REDCzarno-Czarni
  Leszcze
  De Mono
  IRA

  o takich gwiazdach mówię. kto normalnie ma okazję obejrzec tyle gwiazd w jednym miejscu i to za darmo. dla niektórych ludzi z naszej gminy to może być jedyna okazja. poza tym rok temu oprócz tych gwiazd były równiez występy dzieci i młodzieży z naszych domów kultury. nie wiem co będzie teraz. pozyjemy zobaczymy.

  A ciekawe skąd ty jestes taki poinformowany co będzie na dniach Bobrownik w tym roku. czyżby kolejny frustrat z urzędu gminy?
 • 2011-05-11 10:18:12  alarabiaDżihad
 • 2011-05-11 09:37:46  Lenka :)Ludzie, weźcie się wszyscy spotkajcie i se po gębie dajcie!!!!!!!!!!
 • 2011-05-10 22:36:12  Prawdziwy KatolikPax, Pax między chrześcijany. Okazało się, że jedna uwaga wywołała falę nienawiści.
  Czytając dziś wszystkie posty mogę stwierdzić, że z jednej strony są tu ludzie, którzy nieco krytycznie odnoszą się do uroczystości, ale krytykują pewne jej fragmenty. Z drugiej natomiast ludzie, którzy posługują się językiem nienawiści posuwając się do brutalnych ataków na osoby z tej pierwszej grupy.
  Eddd masz rację przykre jest, że w ten sposób rozwinęła się tutaj rozmowa. Przepraszam jeśli Cię uraziłem moimi postami. Z drugiej strony mogę powiedzieć, że jesteś jedną z niewielu urzytkowników tego portalu, który wypowiadał się w sposób kulturalny. Może niepotrzebnie się uniosłem ale mnie osobiście piwo i parę rzeczy przeszkadzało w tym podniosłym dniu, dlatego postanowiłem to skomentować. Pozostali internauci niestety wypowiadają się w tak nienawistny sposób, że nie chcę już brać udziału w tej dyskusji. Bo nie rozumiem jak można nienawidzić ludzi, którzy mają inne zdanie.
  Pozdrawiam Eddd
 • 2011-05-10 22:27:57  allahallah akbar
 • 2011-05-10 21:18:11  obserwator\" z pewnością \" - to raczej to co piszesz \" xyx \" jest totalną bzurą . Fakt, że te komentarze pochodzą od ludzi z \" różnej bajki \", ale do głowy by mi nie przyszło wysnuwać takie wnioski. Szanujmy każdego, nawet jeśli się z nim nie zgadzamy.
 • 2011-05-10 21:05:16  xyxz pewnością krytyki podejmują się te osoby, który w życiu nic nie osiągnęły i jedyną ich formą dowartościowania jest anonima krytyka innych
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.