W sprzedaży: Publikacja o historii Bobrownik i Sączowa, pióra Janusza Hetmańczyka

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


Komentarze (26386):

  • 2012-03-25 20:42:32  ProjectVandalFun- dlaczego zwracasz się do Zibiego jak gdyby on nic nie kumał? Znasz go? Jeżeli tak to pewnie wiesz, że też się stara :) Ja życzę Zibiemu aby udało mu się to co sobie postanowił a idzie mu coraz lepiej... Co do imprezy było super :) Takiego meczy na Orle jeszcze nie było. Mam nadzieję, że pieniążki jakie zostały zebrane pomogą chociaż w jakimś stopniu. Zibi jeżeli będę mógł kiedyś w czymś pomóc- pisz dzwoń, wołaj a ja się pojawię. Pozdrawiam
  • 2012-03-24 23:10:57  FunZibi najważniejszy był cel, a środki które do niego prowadziły były prawe i godne pochwały,tu podziękowania dla organizatorów KS Orzeł Bobrowniki i dla Pana Artura Tomsa. To piękne gdy cele i środki,które do nich prowadzą są prawe.
  • 2012-03-24 22:13:15  ZibiBylem, nawet wiem jakie wynik meczu..No i przede wszystkim cel imprezy..
  • 2012-03-24 20:27:06  FunZibi i tu się z Tobą zgodzę,impreza wspaniała, postrzegasz coraz lepiej, cieszy mnie to. Pozdro
  • 2012-03-24 18:16:49  ZibiCo do meczu, to wspaniala impreza, dopisala pogoda i publika. Oby wiecej takich meczy..
  • 2012-03-24 14:38:10  ProjectVandalDo Rutkowski- prokuraturą ludzi straszysz? Hahahaha... dobre... to było śmieszne. Natomiast nie jest to jak się kogoś od Szerloków wyśmiewa. Pamiętaj, że i ty nie jesteś anonimowy :)) Do zobaczenia na Orle.
  • 2012-03-24 14:17:07  seniorka
    Rutkowski dostał 2,5 roku więzienia za pranie brudnych pieniędzy i powoływanie się na wpływy...
    także nie strasz nas, że jak będziemy pisać swoje to nam prokurator siądzie na kręgosłupie... radze wyjść na podwórko i posprzątać... wiosna idzie
  • 2012-03-24 13:48:56  ZibiMozna tak zrobic przetarg, zeby nie decydowala tylko cena, ale zeby byly brane pod uwage takze inne warunki. Cena moze byc np. 60 %.
    Wszystko zalezy od tego kto organizuje przetarg.

    Skad wiesz, ze w przetargu brano pod uwage wylacznie cene ?

    Do zobaczenia na maczu charytatywnym na Orle, za godzine.
  • 2012-03-24 13:18:06  RutkowskiPamiętajcie, że tylko się wam wydaje, że jesteście anonimowi.
  • 2012-03-24 13:16:34  Rutkowskisprawdzcie szerloki holmsy kto dał niższą cenę w przetargach od Fisiora i czy firma z niższą ceną została odrzucona, to sie przekonacie że Fisor jest zawsze najniższy cenowo. Prawo zamówień publicznych sie kłania gdzie decyduje 100 % cena. Dopóki tego ustawodawca nie zmieni to bedzie zawsze wygrywał ten kto da najniższą cenę. a Wy piszcie tak dalej to rzeczywiście portalem sie zajmie prokuratura , bo wypowiedzi zaczynają podpadać pod paragrafy.
  • 2012-03-23 23:46:57  WaleriaDlaczego urząd ma komuś zlecać uprzątnięcie nieczystości które zostały składowane przez mieszkańców brudasów,piszący poniżej z oburzeniem na ten fakt mogli zebrać się i posprzątać.A tak to cwaniactwo niechlujów zostało przykryte ziemią wymieszana z gliną z kamieniami z wykonanego wykopu pod przebieg A-1.Gdyby to były wywożone śmieci czy inne nieczystości to rozumiem to larum tych pseudo obrońćów brudu.
  • 2012-03-23 21:17:27  AW Rogoźniku na Brzozowej do tej pory ich pamiętaja - bo to przepusty na rowie to tak zrobili że trzeba będzie w tym roku naprawiać. Chodnik w Sączowie na Wolności dla odmiany tak robili że ludziom potem woda stała na podwórkach. A Ogrodową w Twardowicach to powinni za free odbudować, po tym jak ją dwa lata temu rozpier...... przy wymianie wodociągu.
    A zbiegi okoliczności to tylko w filmach się zdarząją.
  • 2012-03-23 21:12:13  zainteresowanaPopieram.Koniecznie powinni mieszkańcy przyjść na Sesję Rady Gminy. A Przewodniczący Cofała Katarzyna niech się opamięta. Bo to nie garkuchnia, którą prowadzi tylko grupa wybranych przedstawicieli poszczególnych sołectw.
    Na tych sesjach to farsa.Ciekawa jestem kto przyjdzie.
  • 2012-03-23 21:09:17  DorotaFisiorowie nie tylko będą robić Ogrodową w Twardowicach. Robili też inne zlecenia na terenie gminy, jak chociażby \"Remont nawierzchni wraz z odtworzeniem rowu i przepustów pod zjazdami na ul. Brzozowej w Rogoźniku\" czy \"Budowa chodnika wraz z odwodnieniem przy drodze powiatowej 3201 S ? ulica Wolności w Sączowie ? etap III.\".

    Zbieg okoliczności ??? czy raczej rączka rączkę myje?
  • 2012-03-23 20:14:31  MieszkaniecCoś mi się wydaje że fisior juz byl dawno z Wójtem dogadany.Ciekawi mi ten uklad....kto co komu za ile ?
  • 2012-03-23 19:37:02  masakra jakasJeszcze jeden temat na czasie... strażacy ochotnicy od siedmiu boleści...codziennie podpalaja trawy, zeby się \"wykazac\" tych wszystkich zwierząt wam nie szkoda piromani z Rogoźika
  • 2012-03-23 19:14:11  hmmWidac ze w gmimie to Fisior rzadzi a nie Wojt. Tyle szumu i smrodu wokol rozwozenia gliny a tu niespodziewanie jego firma wygrywa przetarg na budowe drogi w Twardowicach. Ciekawe czy przetarg na Saczow tez \"wygra\"
  • 2012-03-22 23:50:01  al caponeNemo to co wysypano między Twardowicami a Górą Siewierską ( i to w 3 różnych miejscach ) wysypano tylko po to żeby się gliny pozbyć. Gdyby ją zutylizowano zgodnie z przepisami to niestety albo by to trwało i Budimex nie dostał by odbioru A-1 na czas, albo kosztowałyby wielokrotnie więcej. A wszystko za cichym przyzwoleniem władzy samorządowej. Dodam od siebie że teraz reszta gliny jest wożona do Mierzęcic - tylko że mniej intensywnie żeby uwagi nie zwracać
  • 2012-03-22 23:44:00  al caponeJednej osobie można glos zabrać - jak tych osób jest 20 to nie tak szybko się ich uciszy, tym bardziej że po okiem kamery. Pani Przewodnicząca też powinna znać swoje miejsce, bo to nie Wójt ją wybrał tylko ludzie, a prawa mieszkańców sa opisane w Statucie Gminy, którym się ostatnio Pani Przewodniczaca podpiera. Swoją drogą ciekawe jak dokładnie go przeczytała (polecam par.8 pkt.1). W skali gminnej robienie demonstracji nie ma sensu i nie ma co tu przyrównywać do ACTA.
  • 2012-03-22 23:33:17  oloNemo, tą gliną przysypano odpady które tam były. Niestety. Odpadem przysypano odpad. Za przyzwoleniem Wójta i nawet zrobiono zdjęcia i film jako dokument do akt Urzędu.
  • 2012-03-22 23:28:02  oloSeesjaa.., jeśli by internauci przyszli tylko do Sejmu to nie odnieśli by sukcesu w Acta.
    Potem sesja może być. Widzisz relacje, że wszystko jest pod minutki pani Katarzyny a osobom niewygodnym zabiera się głos.
  • 2012-03-22 23:24:15  nemoczy o zgrozo ta glina przysypano te wcześniejsze odpady w tym szkło czy teren uprzątnięto prze zasypaniem? dużą część gliny wywieziono na pola między Twardowicami a Góra Siewierską nie wiem poco?
  • 2012-03-22 22:13:44  MarekTylko żeby przyjść na taką sesję trzeba się z pracy zwolnić. W ogóle to dziwna godzina ale czemu się dziwić jak urząd też pracuje tak żeby normalny człowiek nie mógł załatwić sprawy po pracy. W poprzedniej kadencji przynajmniej w poniedziałek można było zdążyć bo urząd pracowal do 17 a teraz? Najpóźniej do 16 a piątek to już w ogóle żart - żeby do 13 pracować
  • 2012-03-22 21:06:50  cdn.Do al capone- to zdecydowanie najlepszy pomysł -przyjść na sesję i w sprawach różnych zadać pytanie. Inna wersja to przedstawić sprawę,radnemu ze swojego sołectwa i niech zabierze głos w interpelacjach. -po to są radni . Myślę ,że i tak wiele spornych kwestii zostanie na tej marcowej sesji wyjaśnionych - poczekajmy !!!!
  • 2012-03-22 19:17:01  al caponeDo \"olo\" - prosze bardzo - za tydzień 29.03 ( czwartek ) o godz.13:00 ma być kolejna sesja Rady Gminy ( chyba że Wójt znowu ją przesunie ). Moim skromnym zdaniem to najlepszy czas i miejsce na to żeby mieszkańcy się zjawili i wyrazili swoje zdanie. Na sesję może przyjść każdy i każdy ma prawo zabrać głos w dowolnej sprawie. Sesja się zapowiada gorąca ze względu na ostatnie wydarzenia i niejasności. Niech władza gminna zobaczy że wyborcy nie bydło i patrzą władzy na
  • 2012-03-22 16:59:48  ZibiWystarczy ze wszyscy przyjda na mecz w sobote..Na Orla..o 15.00
  • 2012-03-22 16:14:25  oloProponuję tu na forum, ustalić miejsce i godzinę spotkania wszystkich mieszkańców i nie tylko, którym los przyrody i naszej Gminy nie jest obojętny. Zjednoczmy się. W grupie siła.
  • 2012-03-21 23:03:54  do AndrzejaPopieram w całej rozciągłości - tylko kto ma to zrobić ??? Powiadomić prokuraturę, tudzież inne organy, urzędy, każdy dużo gada a jak przychodzi co do czego to nie ma nikogo i jest przyzwolenie na tego typu przestępstwa
  • 2012-03-21 20:44:23  AndrzejCDN : a jak radni nie wykazują inicjatywy to będzie współudział w ewentualnym przestępstwie wywozu nielegalnych odpadów. Proponuję również podobne postępowanie w sprawie wycinki drzew w naszym parku. Andrzej
  • 2012-03-21 20:42:00  AndrzejTrzeba wiec dojść do tej osoby co taką zgodę firmie wydała i niech poniesie określone konsekwencje. W wątkach przejawia się ze niby Wójt taką zgodę wydał - więc zgodnie z wpisem niejakiego \"mieszkańca\" niech Wójt pokaże wszystkie papiery a jak nie ma to niech poniesie konsekwencje! Proponuję niech radni z komisji rewizyjnej zajmą określone stanowisko. Działa się w ramach prawa a nie na skróty - to są organy władzy publicznej a nie własna prywata i igrzyska. Andrzej
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /