W sprzedaży: Publikacja o historii Bobrownik i Sączowa, pióra Janusza Hetmańczyka

Plac zabaw w Siemoni

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

Komentarze (35):

 • 2014-06-11 18:43:16  edekjak pan czy pani jest tak bardzo dobrze poinformowany/a, tym bardziej jako bardzo prawowity obywatel powinny/a pan czy pani bardzo dobrze wiedzieć jak postąpić w tej sytuacji a nie tłumacząc oraz pouczając bardzo obszernie na forum co robi policja albo że ich interwencja nic nie da albo że posterunek jest za daleko zganiając wszystko na urzędników ponieważ jest absurdalnie śmieszne. Szanowny panie czy tam pani zgłoszenie spożywających bardzo dużo da ! A pisanie o odebraniu koncesji uczciwemu przedsiębiorcy który zainwestował grube pieniądze aby otworzyć jedyny taki sklep w tej miejscowości jest grubą przesadą drogi obywatelu. Dodam że wypowiedzi cytat: " że nie umie czytać - chyba nie rozumie treści. Wyrywa Pan/Pani słowa z kontekstu tworząc własną wizję "
  powtarza się na tym forum prawie w każdym wątku wystarczy poczytać .
 • 2014-06-09 14:42:53  JustynaPanie Edku, widzę że Pan jest wzorowym obywatelem i zawsze zgłasza Pan każde zauważone wykroczenie na policję, dzwoniąc z tel. komórkowego na nr 997. Pozwolę sobie tu zauważyć, że musi Pan wybrać na telefonie komórkowym nr 112, a nie 997 (jak Pan pisze). Wydaje mi się jednak, że problem jest znacznie głębszy. Policja niechętnie przyjeżdża na takie wezwania (szczególnie tak daleko od posterunku). Rozumiem, że mają ważniejsze sprawy. Poza tym, to że oni wystawią mandaty tym ludziom (o ile im się to uda), to wiele to nie zmieni (chociaż można od tego zacząć). Problem stworzyli urzędnicy, stawiając ten plac zabaw przy sklepie z alkoholami i to oni powinni go rozwiązać. Dlatego też uważam, że to forum jest odpowiednim miejscem do zgłaszania tego typu problemów. Urzędnicy powinni słuchać głosu ludzi, a nie uszczęśliwiać ich na siłę.
  Problemem też jest obsługa sklepu. Należałoby sprawdzić, czy idąc za zyskiem nie sprzedają oni alkoholu osobą nietrzeźwym i nieletnim !! Jeżeli tak jest nałożyć kare - dla opamiętania. Jeżeli to nie pomoże to nawet odebrać koncesję.
  Pan/Pani "z siemoni" chce być złośliwy, a okazuje się, że nie umie czytać - chyba nie rozumie treści. Wyrywa Pan/Pani słowa z kontekstu tworząc własną wizję i czując się urażony. Pozwolę sobie zauważyć, że nikogo nie nazwałam "krzyczącym pijakiem". W moim tekście nie ma takiego cytatu!! Ponadto chyba nie trzeba być detektywem, żeby zauważyć, że ktoś jest kompletnie pijany i nie może trafić do drzwi sklepu!
  Proponuję, żeby ktoś z urzędu gminy zauważył ten problem i zgłosił to na policji, z prośbą, żeby częściej tam podjeżdżali wieczorami, szczególnie w piątki i soboty. Ja nie jestem tam często, ale co byłam wieczorem po pracy, to te same osoby tam siedziały na ławkach i chowały butelki.
  Skoro stworzono problem, robiąc w tym miejscu plac zabaw , to teraz trzeba się nim zająć. A tak swoją drogą ciekawe dlaczego tak mało osób korzysta z tego placu, może z tego samego powodu co ja ? Czy może korzystają, tylko ja tego nie widzę ?
 • 2014-06-07 15:25:40  z siemonipisze pani czy pan że cytat " Wszyscy spożywają teraz alkohol na ławkach ... " tzn. kto pije ? wszyscy czyli ja, pani, sąsiedzi, cała siemonia ? Dlaczego pani czy pan nazywa mieszkańców cytat " krzyczących pijaków " ? A może tam po prostu siedziała młodzież wygłupiając się, skąd pani czy pan posiada informacje że sprzedawany jest alkohol osobom nietrzeźwym ?? Czy pani jest być może detektywem ? Skoro była pani pewna że tak jest dlaczego pani nie zgłosiła tego na policję ?
 • 2014-06-07 00:27:33  edekPani Justyno w dzisiejszych czasach istnieje takie urządzenie jak telefon komórkowy i tam należy wybrać nr. tel. 997 jak widzi pani przypadek spożywania alkoholu oraz zakłócania porządku w miejscu publicznym, ponieważ jest to naruszenie prawa i jest to obowiązkiem każdego obywatela aby zgłosić to bez zbędnej zwłoki a nie zgłaszać tego na forum publicznym bobrowniki.tv. ponieważ to nic pani nie da. Każde naruszenie prawa powinno być bez zbędnej zwłoki zgłoszone na policję natomiast jeżeli pani widziała że urzędnik państwowy nie zwracał na naruszenie prawa reakcji tym bardziej pani powinna to zgłosić ponieważ jest to poważne naruszenie prawa. Pisanie tutaj o popełnianiu wykroczeń przez inne osoby wiedząc że one to popełniły cytuję " krzycząc " to jest już przestępstwo ! Niech pani zgłosi to wszystko na policję ponieważ nie zgłoszenie przestępstwa czy wykroczenia jest również wykroczeniem. Należy wszystko zgłosić a pani będzie ewent. świadkiem a tym samym takie patologie zostaną w przyszłości wykluczone a bierność i tylko pisanie o tym na forum nic nie zmieni.
 • 2014-06-06 14:15:02  JustynaDzień Dobry! Chciałabym zwrócić uwagę wszystkich na plac zabaw w Siemoni. Co jade tam z dzieckiem, napotykam na okolicznych pijaków (zarówno panów jak i panie!). Wydawało mi się, że powinien to być plac zabaw dla dzieci, a nie dla nich ! Niewypałem było zrobienie tych stołów z daszkiem na tym placu. Co prawda teraz są kamery, ale to wiele nie zmienia. Wszyscy spożywają teraz alkohol na ławkach na przeciwko wejścia do GOK !!! Czyli na parkingu przed sklepem Lewiatan. Jak tylko podjeżdżam to pierwszy widok mam właśnie na te pijane osoby. Często zaczepiają oni o jakieś pieniążki, nie tylko mnie w dodatku zachowują się okropnie (krzyczą). W sklepie Lewiatan sprzedają im alkohol nawet jak są kompletnie pijani (sama widziałam). Pani sołtys też ich widziała i nic nie powiedziała, tylko odpowiedziała im "dzień dobry" - widocznie to jej dobrzy znajomi. Ja nie mam zamiaru przywozić tam dzieci, żeby oglądały ludzi z marginesu społecznego naszej gminy. Tym chyba powinien się ktoś zająć !!!
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /