BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

PiS Powiat Będziński

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (882):

 • 2013-04-01 23:50:51  anarchistaKNP daj spokój - ci do których piszesz potrafią tylko krytykować i narzekać. Ale w zamian za istniejącą rzeczywistość nie potrafią niczego konstruktywnego zaproponować. Bo co jest w programie PIS-u i innych partii które są jakoby w opozycji ? Co proponuje tzw. Ruch Oburzonych albo strajkująca Solidarność ?? Nic - kompletnie nic. Same jakieś nic nie zmieniające w tym kraju pierdoły - a tu faktycznie trzeba zmian fundamentalnych, zmian które dotkną podstaw konstytucyjnych funkcjonowania państwa. W tej rzeczywistości zwykły szary człowiek ie ma na nic wpływu i jest kopany przez nieudolne państwo z każdej strony. Takiej patologii władzy i krzywd ludzkich tymi patologiami spowodowanych nie ma w żadnym innym kraju do których nasza władza się porównuje.
 • 2013-04-01 23:38:55  KNPDo PiS powiat będzinski a co myślisz nad takim państwem:
  https://www.youtube.com/watch?v=jhXxM40mLMU
  ?? Przesłuchaj całość i napisz co otym myślisz "wolny człowieku"
 • 2013-04-01 12:22:15  KNPTutaj mamy typowy przykład manipulacji sondażami wyborczymi:
  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/czyja_manipulacja_zdumiewajacy_skok_notowan_je_donalda_tuska/1698
  i na takich mediach masowego przekazu polega Nasza Polska dupokracja. Póki ludzie nie wyjdą na ulicę i sami nieosądzą panującą od ponad 20 lat bezpieke to niema co liczyć na poprawe w Polsce jak i w Europie!
  Pytanie do PiS powiat będzinski czym różni się wasz program wyborczy od programu PO i w jaki sposób jak dorwiecie się znowu do koryta chcecie uratować Polską gospodarkę?
 • 2013-04-01 05:53:35  DONALDW naszej gminie jest taki facet co ANZELA sprzeda i odkupi , myśliwych już poustawiał , że Bobrowniki omijają. Na ostatniej sesji gminnej Pani Przewodnicząca spanikowała , że sesje im rozwali. On podkreśla , że wszystko wie bo się interesuje.
 • 2013-03-31 23:57:15  Miecz ChrobregoOglądam Waszą dyskusję i cieszę się, że w naszej małej gminie są ludzie, którzy mają szerszy światopogląd. Mogę powiedzieć tylko tyle, ze od lat mam prawicowe poglądy. Niestety ale przed zagłosowaniem na PIS hamuje mnie jedno - właśnie waldemar andzel, który dla naszej gminy nie zrobił kompletnie nic, odkąd został posłem, poza "pokazywaniem się" na publicznych imprezach. Oglądając jego wystąpienia w TV wstyd mi że pochodzi z naszej gminy. Dlatego wolę nie iść do wyborów niż głosować na taką osobę.
 • 2013-03-31 14:46:59  JózekPoseł Waldemar Andzel jest w polityce od lat, najpierw w PC potem w PiS cały czas z Jarosławem Kaczyńskim.
  Cały czas jest aktywny a to że to zauważyłeś to dopiero teraz twój problem.
  Komuniści mówili też o Solidarności i wszelkiej opozycji że to agenci imperialistyczni, wichrzyciele i wywrotowcy którzy dążą do obalenia ustroju.
  Na kłamstwie nie da się niczego zbudować jedynie wypaczony system taki jakim jest III RP.
 • 2013-03-30 23:00:35  łamistrajkA jakie to ma znaczenie czy aktualnie przy korycie są ludzie z PO czy innej partii ? żadne bo kto się tylko dorwie do władzy to od razy przestaje mieć kontakt z realnym życiem i realnymi problemami zwykłych ludzi. Też życzę p. Dudzie powodzenia - ale nie wierze żeby był na tyle odporny żeby nie ulec swoistej amnezji jeżeli by mu się udało do władzy dostać. A patrzac wstecz ci liderzy związków zawodowych którzy wleźli w politykę i do władzy się dorwali kończyli marnie - wszyscy bez wyjątku
 • 2013-03-30 18:40:33  DONALDłamistrajk przyjmij do wiadomość ludzie z PO są zamknienći w swoim świecie , szczęśliwi a pleks śię ni liczy dla Nich. DUDA jak przewodniczący SOLIDARNOśCI , to gość z klasą. Ja życzę Mu powodzenia w tej walce z powszechną patologią , śmieciówki itp...
 • 2013-03-30 17:51:28  łamistrajkDrogi Józku - przysłowie mówi że "mądrej głowie dość dwie słowie". Ale jak widać nie każdy jest taki lotny. A co do protestów i polityki to powiem tylko tyle że wybory parlamentarne są co 4 lata, a ostatnie były około 1,5 roku temu. Wtedy trzeba było chodzić po ludziach, agitować, przekonywać i moze wynik wyborczy byłby inny. Ale jak się nie ma nic do zaoferowania społeczeństwu prócz rozliczania przeszłości i krytykowania wszystkich wokół to mamy co mamy. A obecne protesty i strajiki niczemu nie służą - poza nabijaniem korzyści politycznych określonym osobom. Idę o zakład że w niedalekiej przyszłości nazwisko przewodniczącego Solidarności pojawi się na listach wyborczych.
  A tak dla jasności mnie też się nie podoba polityka obecnego rządu - ale szanuje wynik wyborczy jakikolwiek by nie był
 • 2013-03-30 15:09:59  JózekSam sobie przeczysz matołku.Pierwszego zdania nie rozumiesz a w drugim wiesz że mowa o proteście?
  Być może protest nie był skuteczny.
  Niestety bo gdyby był to żaden autobus czy tramwaj nie wyjechał by na trasę i wtedy może ci kolesie od Tuska poczuli by oddech ludu na plecach.
  Póki co tak są zajęci kręceniem własnych lodów.
  Nie rozwiązują problemów społecznych i nie działają dla dobra ogółu.
  Moim zdaniem ludzie powinni masowo wyjść na ulicę żądając nowych wyborów bo obecna władza jest już maksymalnie skompromitowana i kompletnie bezużyteczna.
 • 2013-03-27 21:53:55  łamistrajkJa się nie dziwię że wy jesteście wieczną opozycją ( i pewnie jeszcze nią pobędziecie ) Sklecenie poprawnych gramatycznie kilku zdań przerasta chyba wasze możliwości. Pierwsze zdanie poniższej wypowiedzi czytałem 4 razy i nie wiem czy to rząd Tuska odbył się na Patelni czy może coś innego ?
  A ten wasz "protest" to był podobno o obronie pracowników sądownictwa. I zastanawiam się dlaczego z racji obrony interesów kilkudziesięciu ludzi spieprzony dzień musiało mieć kilkadziesiąt tysięcy Bogu ducha winnych ludzi ?? A może to chodziło tylko o to żeby się paru marnych polityków i związkowców siedzących na darmowych etatach płatnych z cudzych pieniędzy mogło pokazać się w mediach ? No bo przecież najważniejsze jest żeby stołki już zdobyte zachować i zdobywać następne.
  Wstyd mi za takich "niby" liderów i "niby "klasę polityczna - nieważnie z jakiej opcji, zawsze chodzi tylko o kasę
 • 2013-03-27 19:49:04  PiS Powiat BędzińskiWczoraj o godzinie 9.00 rano w proteście przeciwko polityce rządu Donalda Tuska, który odbył się na sosnowieckim placu Stulecia, czyli popularnej "Patelni" wziął udział Poseł Ewa Malik i Waldemar Andzel. Związkowcy z NSZZ Solidarność, Sierpnia 80 oraz innych związków zawodowych z kilkunastu zakładów pracy postulowali o godne warunki płacy i pracy a także o zlikwidowanie tzw. umów śmieciowych. Pikietujący przeszli również pod biuro parlamentarzystów z Platformy Obywatelskiej, gdzie przekazali swój apel.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.