BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

PiS Powiat Będziński

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (885):

 • 2013-05-27 15:00:21  mieszkankaByłam na targu w Będzinie i widziałam jak Pismo Powiatowe od razu lądowało w koszu. Dodam że bez czytania
 • 2013-05-26 23:05:42  Zbyszek GeburaNajlepiej co to rodzina wie stary bezdzietny kawaler w sukience..

  Ja tez mam tylko córki..
 • 2013-05-26 20:56:10  rodzic" co to znaczy rodzina. - Ojciec, matka, syn i córka. To jest rodzina" - czyli mam rozumieć, że jeżeli mam tylko córki to już nie mam rodziny ?
 • 2013-05-26 20:17:15  PiSDzisiaj odbyła się piegrzymka mężczyzn do Piekar Śląskich uczestniczyło w niej około 100 tys osób.W powitaniu abp Skworc przypomniał o obchodzonym właśnie Roku. Wezwał do udziału w niedzielnej mszy św.Mówił o wynikach badań, z których wynika, że w niedzielę do kościoła chodzi ok. 40 proc. katolików.W pielgrzymce brał także udział metropolita krakowski kardynał Stanisław Dziwisz.Przypominał zgromadzonym co to znaczy rodzina. - Ojciec, matka, syn i córka. To jest rodzina. Rodzina do podstawa ładu społecznego i nie wolno rodzinie szkodzić. Wszystkie Wasze sprawy niech dokonują się w miłości.
  W spotkaniu wzęli także udział posłowie z naszego regionu Waldemar Andzel, Stanisław Szwed, Grzegorz Tobiszowski oraz prezydent Katowic Piotr Uszok i inni.
 • 2013-05-26 20:16:52  PiSWczoraj na targowisku miejski w Będzinie członkwie Prawa i Sprawiedliwości Powiatu Będzińskiego prowadzili akcję rozdawania gazetki powiatowej.w akcji uczesiczył także poseł Waldemar Andzel.
  Odbiór był bardzo pozytywny w ciagu 2 godzin udało się rozdać około 2000 gaztek.
  W piśmie powiatowym można przeczytać międy innymi o bezrobociu w naszym powiecie, a także o tym jak rząd PO mając 10 mld złotych na walkę z bezrobociem nie wykorzystuje tych środków.

  pismo można bezpłatnie pobrać
  http://uploaded.net/file/pctynd31

  lub przejrzeć na stronie
  http://waldemarandzel.pl/news/132/17/PISMO-POWIATOWE-2013.html
 • 2013-05-19 16:59:10  PiSmo PowiaatoweWczoraj na targowisku miejskim w Będzinie Poseł Waldemar Andzel wraz z członkami PiS rozdawał PiSmo Powiatowe Prawa i Sprawiedliwości.Pismo jest wydawane co roku i poruszone są w nim problemy naszego powiatu. Między innymi problem bezrobocia w naszym powiecie i kulisach odejścia radnych PO do Ruchu Palikota.Wczoraj udało się rozdać 1000 szt pisma a dziś przed kościołami w Będzinie rozdano około 2000 szt.
  Wkrótce podam link do pisma które będzie można zobaczyć w formie pliku pdf.
 • 2013-05-15 08:44:58  w-wyborcaMówcie co chcecie ale mało kto jest w sejmie przez 3 kadencje. Chłopie rób swoje ,zazdroszczą Ci.
 • 2013-05-08 22:34:32  WyborcaJancio - a jaki to ma związek z tutejsza gminą ? Poza osobą nieocenionego posła ziemi rogoźnickiej ? To już nie wystarczy że pamiętnik działalności tego osobnika jest na jego własnej stronie i jak kogoś jego "dokonania" interesują to zawsze sobie może tam poczytać ? Napisz może co szanowny poseł ostatnio dla swojej ziemi rodzinnej zrobił i czego dokonał - to byłoby bardziej interesujące. Chyba że jak się domyslam nie ma o czym pisać
  P.S. Dziwi mnie że przed nazwiskiem posła nie dodałeś literek J.E. - w końcu należy mu się
 • 2013-05-08 22:01:53  NiepodległyA załóż sobie nawet wątek Czerwone Lokaje powiat Będziński
  to dla miłośników PO,SLD,RP,SP,PSL.
 • 2013-05-08 21:59:18  JancioW minioną sobotę poseł Waldemar Andzel uczestniczył w obchodach z okazji 150. rocznicy śmierci pułkownika Francesco Nullo - bohatera Powstania Styczniowego odbyły się uroczystości patriotyczne przy pomniku dowódcy w Krzykawce.
  W uroczystości udział wziął J.E. Ambasador Republiki Włoskiej.
  Główną atrakcją była rekonstrukcja Bitwy pod Krzykawką oraz koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
 • 2013-05-01 19:33:04  POpapraniecdoradca bystrzaku to załóż
 • 2013-05-01 19:31:01  Doradca"nowe wątki" nie umiesz sam założyć nowego wątku ?? tu sie wątki do dyskusji zakłąda samodzielnie bez konieczności robienia tego administracyjne. Na tym polega swoboda wypowiedzi ( również politycznej ) żę każdy moze się wypowiedzieć na każdy temat jaki uważa za stosowne i nikt go nie będzie cenzurował.
 • 2013-05-01 19:17:06  nowe wątkiproszę o założenie wątku PO powiat będziński i SLD powiat będziński. Zobaczymy czy ten portal jest niezależny politycznie !!!!!
 • 2013-04-15 10:04:54  anarchistaTen program zaprezentowany poniżej to nie jest program. To jest lista haseł i życzeń które nigdy nie zostałyby spełnione. Istotą każdego realnego programu politycznego jest podanie celów i sposobów realizacji tych celów - a najistotniejszą kwestią jest podanie źródeł i sposobów finansowania programu. W tym co czytamy poniżej jst lista wielu fajnych rzeczy - ale przed wszystkim do realizacji tych wszystkich punktów jest potrzebna ogromna kasa, a nie jest napisane skąd ją wziąść. Niestety ale podatek bankowy nie załatwi wszystkiego, tak samo jakieś restrykcyjne opodatkowanie hipermarketów. Po wejściu takich obciążeń w ciągu jednego roku poznikają z kraju wszystkie podmioty objęte tymi podatkami - znajda sposób żeby prowadzić działalność spoza granic Polski. Już teraz obciążenia fiskalne w tym kraju są na tyle dokuczliwe że prowadzenie działalności gospodarczej zaczyna być nie lada wyzwaniem zamiast sposobem na dostatnie życie.
  W programie zauważyłem też kilka razy tendencje do centralizacji zarządzania różnymi dziedzinami ( min. zdrowie ) - to nie te czasy, centralizację wszystkiego juz przeżyliśmy w poprzednim wieku i nie był to dobry okres. Dlaczego nie piszecie w swoim programie od odchudzeniu i ograniczeniu biurokracji ? albo o uproszczeniu przepisów ( głównie podatkowych ) ? to są największe bolączki współczesnego Polaka. Za chwilę się okaże że nasze życie nie zależy od nas samych tylko od widzimisię urzędnika i jego interpretacji takich czy innych paragrafów - na dodatek najczęściej się okazuje że ten urzędnik tak naprawdę tych paragrafów nie zna. Nawet w tak małej społeczności jak nasza gmina widać rozrost biurokracji i jej wpływ na funkcjonowanie państwa.
  To są najważniejsze problemy do rozwiązania - a nie umowy śmieciowe czy jakieś dziwne bony rodzinne. Mniej haseł populistycznych i nierealnych a więcej spraw konkretnych. Po obejrzeniu spotkania Korwina z Sosnowca stwierdzam że to on i jego partia mają bardziej konkretne i realne cele niż PiS czy PO.
 • 2013-04-14 22:20:36  KNPDo Janka: Kochany Janku:
  - Ulga podatkowa na dzieci, bon rodzinny i inne lewackie pomysły nawet gdyby zostałały wprowadzone ze skutkiem takim ,że nasze Polskie społeczeństwo przestało by stosować antykoncepcje i zechciało by rodzić dzieci bo dzięki takim dodatkom to można by "godnie" wychowywać syna lub córkę. Zapewne w przeciągu 3 lat Nasz Kraj stał by się obowozowizkiem Muzumanów, Islamistów i innych nacjii ( wśód nich Polaków lewaków nierobów) którzy chcą żyć tylko z rodzenia dzieci przykład tego mamy u Naszych sąsiadów zza Odry.
  - Likwidacja NFZ - wczoraj imprezowałem z Panią dr i poruszałem ten temat, Ona jak i znaczna większość Jej koleżanek i kolegów po fachu jest za całkowitym sprywatyzowaniem tej instytucji (CIEKAWOSTKA: w obecnym systemie lekarz odprowadzany jest od niskiej stawki, a pod stołem dostaje jeszcze raz tyle- kobieta stwierdziła, że niepotrzebnie zdała egzamin dajacy jej prawo do zawodu bo na warunkach przyuczeniowych miała 2 razy więcej na ręke bez kombinowania i kasy pod stołem) CHORE
  - Narodowy Program Zatrudnienia- zlikwidować podatek dochodowy i przymusowe ubezpiecznie ZUS,a wtedy stanie się cud i bezrobocie spadnie do 4 procent, bezrobotnym zostanie tylko ten kto nim chce być - ale ludzie są zbyt tępi lub zabardzo wpatrzeni w przymusowe media by to zrozumieć
  - Godna Emerytura nastanie wtedy jak człowiek sam będzie Sobie ją odprowadzał do "kieszeni", a nie państwo nakazywało mu wpłacać do organizacji przestępczej zwanej ZUS
  CZŁOWIEKU OBUDZ SIĘ, PÓKI KORYTA SIĘ NIE ZLIKWIDUJE CIĄGLE BĘDĄ TAM ŚWINIE!!!
 • 2013-04-12 13:40:25  JanekProgram PiS Alternatywa założenia realna ulga podatkowa na dzieci dla rodzin, które mogą z niej skorzystać.
  Ulga przysługuje rodzinie od momentu poczęcia dziecka, Dopłaty do edukacji dzieci - ulga podręcznikowa, Wydłużenie urlopu macierzyńskiego;

  • Opłacenie przez państwo składek ubezpieczenia społecznego dla rodziców przebywających na urlopie wychowawczym;
  • Bon rodzinny - dofinansowanie z budżetu państwa kosztów żłobka i przedszkola. Rodzice realizują bon w placówce, do której uczęszcza dziecko, niezależnie czy jest to podmiot publiczny czy niepubliczny. Zakłada się wartość bonu na 300 złotych miesięcznie na dziecko;
  • Karta rodziny wielodzietnej - może być realizowana w placówkach kultury, sportu, przewozach, itp. Zniżki liczone od dwójki dzieci.
  W pierwszym roku zakładamy wzrost dochodów publicznych o ponad 11 mld zł – jest to założenie konserwatywne, dochody mogą być większe:ponad 5 mld zł dodatkowych dochodów przyniesie reforma systemu podatkowego zaproponowana przez Prawo i Sprawiedliwość 6 mld zł to nowy podatek nałożony na banki i inne instytucje finansowe oraz hipermarkety.

  Likwidacja Narodowego Funduszu Zdrowia;
  • Włączenie finansowania służby zdrowia do budżetu. Przekazanie nadzoru i kontroli nad wydatkowaniem środków publicznych ministrowi zdrowia;
  • Stworzenie sieci szpitali publicznych tzw. Krajowa Sieć Szpitali. Akcje lub udziały publiczne w polskich szpitalach nie mogą być niższe niż 51 %;
  • Refundacja leków.

  Narodowy Program Zatrudnienia
  • Praca dla młodych - Fundusz Wspierania Przedsiębiorczości Ludzi Młodych; Obniżenie o 50% przez okres 2 lat składek na ZUS dla absolwentów szkół, stypendia edukacyjne na okres nauki+1 rok na poszukiwanie pracy;
  • Obniżenie składki rentowej dla pracodawców o 2 pkt. procentowe;
  • Zwiększenie środków na aktywizację dla bezrobotnych;
  • Ograniczenia stosowania umów śmieciowych;
  • Programy dla gmin, na terenie których występuje wysokie bezrobocie;
  • Firma rodzinna – proponujemy wliczenie do okresu składkowego urlopu macierzyńskiego kobiety prowadzącej działalność gospodarczą.

  GODNA EMERYTURY
  • Uchylenie ustawy podwyższającej wiek emerytalny do 67 lat;
  • Powrót do wieku emerytalnego 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn, przy możliwości dobrowolnego wydłużenia przez osoby uprawnione;
  • Wprowadzenie wyboru w systemie emerytalnym (ZUS / OFE);
  • Wprowadzenie zwrotu podatku dla emerytów, którzy otrzymują 1000 zł. i mniej.


  Zapraszam do poczytania całego programu http://mypis.pl/aktualnosci/3524-prawo-i-sprawiedliwosc-alternatywa
 • 2013-04-11 21:03:06  anarchistaJanek ja nadal czekam na odpowiedzi na moje pytania. Zamiast promować pseudo działalność swoich mocodawców spróbuj poważnie porozmawiać na konkretne tematy - nie bój się otwartej dyskusji
 • 2013-04-11 19:53:31  JanekWczoraj w rocznicę Katastrofy Smoleńskiej członkowie Prawa i Sprawiedliwości oraz Klubu Gazety Polskiej w Będzinie a także posłowie Ewa Malik i Waldemar Andzel uczestniczyli w obchodach rocznicy w Warszawie.
  Z naszego okręgu do Warszawy pojechały 2 autokary ludzi którzy oddali hołd zmarłej parze prezydenckiej oraz wszystkim osobom które 10 kwietnia 2010 zginęły pod Smoleńskiem.Uczestnicy wzięli udział w mszy w Archikatedrze Warszawskiej św. Jana w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej, koncelebrowanej przez kilkudziesięciu kapłanów pod przewodnictwem księdza biskupa Józefa Zawitkowskiego która była transmitowana na placu zamkowym.
 • 2013-04-05 18:21:07  anarchistaAlez kolego ja nie jestem KNP - wystarczy czytac uwaznie. Poza tym w mojej wypowiedzi i pytaniach ani razu nie pada skrot PO. Prosze wiec grzecznie o odpowiedzi na postawione pytania bez obrazliwych epitetow. Nie boj sie dyskusji, oczywiscie jezeli masz cos do powiedzenia
 • 2013-04-05 17:46:39  Do KNPNie po prostu nie odpisuję na idiotyczne zarzuty.
  Porównywanie programu PO do PiS jest głupotą.
  Poczytaj program PiS i PO o ile taki istnieje a na pewno zauważysz różnice.
 • 2013-04-05 12:41:39  anarchistaCoś widzę temat ucichł nagle. Gdzie się podziali wielbiciele talentu politycznego i zaradności posła Andzla ?? Pisać laurki o niedorobionym parlamentarzyście to umiecie, ale już podyskutować na tematy merytoryczne albo odpowiedzieć na kilka rzeczowych pytań nie bardzo. Może trafi się jakiś odważny i wyjaśni na czym opiera się program partii PiS ? co partia PiS zmieniłaby w tym kraju żeby zwykłym ludziom żyło się normalniej ? co potraficie zrobić poza składaniem kolejnych nierealnych wniosków o wotum nieufności i wygłaszaniem oświadczeń na temat Smoleńska ? ile partia PiS pobiera rocznie kasy z naszego budżetu i naszych podatków na swoje utrzymanie ?
 • 2013-04-03 12:26:20  KNPodp. działalność KNP jest finansowana z portfela wszystkich ludzi którzy chcą samodzielnie wesprzeć tą partie, czytam blog JKM i co chwile jest prośba o pieniądze tu przykład: http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/wielki_czwartek__w_tym_dniu_odbyla_sie_ostatnia_wieczerza_pora_na_refleksje_o_zyciu/1699
  Naszego lidera dopuszczają do tv publicznej tylko jak coś wynajdą na niego by go zniszczyć i tak się stało w programie Tomasza Lisa potym jak JKM napisał na blogu na temat paraolimpiady, wcześniejsze jego wystąpienia w tv były jak powiedział co sądzi na temat Pani/Panu Grodzkie. Więc te nasze wolne reźimowe media cały czas coś na niego szukają! Zobaczymy jak sobie poradzi 7-IV b.r. w programie młodzież kontra. Co do Twoich przypuszczeń krytykowania i niby jakiejś cichej koalicji z innymi partiami to Twoje wątpliwości powiny rozwiać filmy z tego kanału na YT https://www.youtube.com/user/asmeredakcja?feature=g-subs-u
  P.S. czym różni się program wyborczy PO od PiS odpowie mi ktoś na to pytanie?
 • 2013-04-03 11:00:07  PolitologPo 1 Premiowane jest tylko 1 miejsce na liście w wyborach do sejmu a poseł Andzel nie startował nigdy z pierwszego miejsca więc nie masz racji.
  Po 2 okręgi jednomandatowe to bzdura.Np. na Ukrainie są okręgi jednomandatowe i do parlamentu mogą się dostać tylko oligarchowie
  ludzie którzy mają minimum milion euro na kampanię.
  Podobnie jest w USA i Wielkiej Brytanii ten system powoduje zacementowanie sceny politycznej na 200 lat
  gdzie przez te 200 będą rządzić te same partie.
  Chcecie demokracji a ten system jest ucieczką od demokracji gdyż nikt z zewnątrz nie ma możliwości wejścia do parlamentu.
 • 2013-04-03 10:50:47  Do KNPChciałbym zapytać z czego finansowana jest działalność KNP?
  Dlaczego wasz lider jak powie coś publicznie to tak że poparcie leci mu z 1 % na 0.02 %
  Czy to nie jest przypadkiem osoba do odwracania uwagi która niby nie jest powiązana z układem rządzącym
  ale jak potrzeba walnąć w opozycję to robi to bez ogródek jakoś nie słychać żeby krytykował rządzących obecnie.
  Nie zastanowiłeś się nad tym ?
  Możecie nam jedynie pozazdrościć poparcia i tylko on nim pomarzyć.
  Waszego lidera członkowie jego partii obalali już kilka razy i mimo zmiany nazwy wyniki ma nadal mizerne.
 • 2013-04-03 08:34:14  anarchistaDonald - pisz za siebie - może ty byś tak postępował siedząc na stołku i mając władzę - ale nie wszyscy są pozbawieni resztek honoru i godnosci.
  Takie prawo obywatelskie że nalezy i trzeba krytykować postępowanie tych których wybralismy aby nas reprezentowali. Szczególnie jeżeli ta reprezentacja jest niestety niespełniająca oczekiwań. A obowiązkiem "wybrańca" jest słuchać krytyki i postępować zgodnie z oczekiwaniami wyborców. Niestety w naszym kraju najwazniejsze są koneksje, kasa i stołki, a oczekiwania obywateli są na szarym końcu.
 • 2013-04-03 00:51:22  DONALDKrytykować i narzekać to wam odpowiada najlepiej. Będąc na ich miejscach jestem pewien, że też tak będziecie postępować.
 • 2013-04-03 00:19:42  RuczajMoim zdaniem posłow powinosię wybierać w okręgach jednomandatowych i nie więcej niż 96 . jeżeli miałaby nadal istnieć Senat to w tej samej formie wybieranie i nie więcej niz 34.A co do posła marionetki Andzla, to jak chcecie wiedzię ten skończony biedak nie ma czasu być konstruktywnym posłem dla naszego województwa bo ten co ukrał księzyc mu nie pozwoli jak i zarabianie oprócz tych nędznych 12 tyś uposarzenia prawie drugie tyle na biuro dorabia odczytując bzdury jakie pisze / nie tylko on / które niby słuchaja ci co czekają w kolejce na plecenie bzur z mównicy sejmowej.I kto najwięcej zarabia na tych idiotyzmach zgadnijcie,podpowiem Wam oczywiście poseł Andzelm.To jest perfidny napad na kasę którą lekka raczką za te ględzenie nie mające nic z toczącymi się obradami wspólnego.Lata nie proszony po taych czy innych uroczystościach pokazach itp. gdzie może się nazreć a jak przyjdzie dać na jakiś cel to żucie 10 czy 20 zł żeby nie było niedomówień to powtórze słownie / dziesięć czy dwadzioeścia zł / Jaki poseł takie ględzenie brak wiedzy ,przekłamania żenujące wystapienie w czasie ostatniej sesji gminnej.
 • 2013-04-03 00:19:41  RuczajMoim zdaniem posłow powinosię wybierać w okręgach jednomandatowych i nie więcej niż 96 . jeżeli miałaby nadal istnieć Senat to w tej samej formie wybieranie i nie więcej niz 34.A co do posła marionetki Andzla, to jak chcecie wiedzię ten skończony biedak nie ma czasu być konstruktywnym posłem dla naszego województwa bo ten co ukrał księzyc mu nie pozwoli jak i zarabianie oprócz tych nędznych 12 tyś uposarzenia prawie drugie tyle na biuro dorabia odczytując bzdury jakie pisze / nie tylko on / które niby słuchaja ci co czekają w kolejce na plecenie bzur z mównicy sejmowej.I kto najwięcej zarabia na tych idiotyzmach zgadnijcie,podpowiem Wam oczywiście poseł Andzelm.To jest perfidny napad na kasę którą lekka raczką za te ględzenie nie mające nic z toczącymi się obradami wspólnego.Lata nie proszony po taych czy innych uroczystościach pokazach itp. gdzie może się nazreć a jak przyjdzie dać na jakiś cel to żucie 10 czy 20 zł żeby nie było niedomówień to powtórze słownie / dziesięć czy dwadzioeścia zł / Jaki poseł takie ględzenie brak wiedzy ,przekłamania żenujące wystapienie w czasie ostatniej sesji gminnej.
 • 2013-04-03 00:03:01  anarchistaW naszej gminie jest coś takiego jak budżet - zajrzałem sobie do tabeli wydatków budżetowych. Kwota wydatków na wynagrodzenia urzędników gminych na 2013 rok to jest 2 miliony 846 tysięcy złotych. Czy ktoś z czytających ma pojęcia ile to kasy prawie 3 miliony ?? 99 % z nas takiej kasy na oczy nie widziała i nie zobaczy. Po podzieleniu przez liczbę mieszkanców wychodzi prawie po 250 złotych na statystycznego mieszkańca gminy - od noworodków po emerytów. Tyle średnio każdy z nas wydaje ma utrzymanie pracowników urzedu - czy w związku z tym nie mamy prawa wymagać żeby Ci urzędnicy z Wójtem na czele wypełniali swoje obowiązki sumiennie, rzetelnie i z poszanowaniem mieszkańców którzy im ich wypłatę fundują. A to jest tylko część wydatków na utrzymanie administracji - bo poza wynagrodzeniami są też inne niemałe koszty, łącznie samo utrzymanie Urzędu Gminy kosztuje nas - mieszkańców ponad 3,5 miliona złotych rocznie. Czy to nie jest przesada i czy administracja rzeczywiście musi takie ogromnie pieniądze kosztować ? a to tylko w naszej gminie - po przełożeniu tego na skale całego kraju zgroza bierze.
 • 2013-04-02 23:43:44  anarchista Janek owszem poseł Andzel miał te ponad 10 ts. glosów w dwóch ostatnich wyborach. Ale nie wyjasniłeś czytelnikom forum dlaczego je miał - otóż miał je tylko dlatego że był na pierwszym lub drugim miejscy listy wyborczej PiS-u. I ludzie nie glosowali konkretnie na niego lecz na liste po prostu. Gdyby Andzel był w środku czy na końcu listy pies z kulawą nogą by na niego nie zagłosował. A ponieważ wyborcy PiS głosują nie na ludzi tylko na partię więc skreślają pierwszych z góry listy - normalna socjologia wyborcza. A jak się dostaje takie "biorące" miejsce na liście wyborczej ? otóż tylko i wyłącznie za całkowite podporzadkowanie się zdaniu szefa - czyli prezesa Jarosława. Andzel to jest marionetka w rękach szefów partii - nigdy nie miał i nie będzie miał własnego zdania, bo dobrze wie że jak się tylko wychyli to po następnych wyborach zostanie bez pracy. KNP dobrze pisze poniżej - po co nam tacy posłowie ?? bo jeżeli tylko po to zeby się arytmetyka sejmowa zgadzała to ja nie chcę takiego parlamentu - tylko okręgi jednomandatowe mogą coś zmienić
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.