BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

PiS Powiat Będziński

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (882):

 • 2019-10-10 21:47:15  głosuję na KONFEDERACJĘ!!!Żyd, Żydzi i żydostwo. Popatrzcie kto nami rządzi, sprawdźcie życiorysy.
 • 2019-10-10 21:16:27  mam w doopie politykęA ja zagłosuje na Latającego Potwora Spagetti. Ten sam poziom co wasze wybory. A na poważnie to dajcie sobie siana z agitacją polityczną.
 • 2019-10-10 17:30:57  Wszystko na temat. A wklejaj sobie tu co chcesz, ja wraz z rodziną głosuje tylko na PiS i innej racjonalnej alternatywy w tym kraju nie widzimy i bardzo dłuuuugo nie zobaczymy.
 • 2019-10-10 14:53:11  krótko, treściwie i w punkt, czego więcej chcieć!? głosuję na KONFEDERACJĘ!!!Konrad Berkowicz (Konfederacja) show w debacie o światopoglądzie w Polsat News!

  https://www.youtube.com/watch?v=-F-k1mSyyaM
 • 2019-10-08 17:23:23  głosuję na KONFEDERACJĘ!!![WIDEO] Grzegorz Braun: Ubezpieczenia społeczne to niemiecki pomysł z piekła rodem.

  https://www.magnapolonia.org/wideo-grzegorz-braun-ubezpieczenia-spoleczne-to-niemiecki-pomysl-z-piekla-rodem/
 • 2019-10-05 20:31:17  każdy powinien zobaczyć https://youtu.be/4ZB-YdwaByM
 • 2019-10-05 20:28:09  LMam to samo ale dopiero o 19:30. Ciekawe nie??
 • 2019-10-05 16:51:32  mieszkaniec. Włączam informacje w tv o 19.00 i czasem tej nagonki się zwyczajnie oglądać nie da. Demokracja polega na tym że idę na wybory ponieważ mam do tego Demokratyczne prawo i głosuje na osobę którą chcę. Pisanie czy szukanie a tym bardziej publikowanie na fb jakiś chorych często zmyslonych memow odbieram : "niedorosniety człek zabłysnie bo on tak uważa i jego zdaniem wszyscy mają tak myśleć jak on"
  Ja Idę na wybory głosuje jak chcę mam własne zdanie i nikt nie ma prawa mnie obrażać czy moją rodzinę, więc pójdzcie na wybory zaglosujcie wg. własnego uznania i przestańcie siać tą propagandę.
 • 2019-10-05 15:33:47  idę na wybory A ja staję w obronie posła Andzla, pytam co takiego złego ci ten człowiek wyrządził że wklejasz te propagandowe bzdety? Poseł pochodzi z naszej gminy i jak widać wspiera nas jak tylko może, przecież żadnej krzywdy nam nie wyrządził! Byłem świadkiem jak z przeciwnego obozu koalicja.. coś tam.. Pani poseł przyjechała na zaproszenie na uroczystość z menagerkami tylko po to żeby narobić sobie fotki na fb,, jak to się integruje z mieszkańcami przed wyborami" a na sam koniec nawet nie znała nazwy miejscowości w której jest. Ja głosuje na naszego mieszkańca który potrafi rozmawiać z ludźmi i się nie wstydzi skąd pochodzi.
 • 2019-10-05 12:08:28  ... Dziś jedna z gazet wydrukowala oneny działalności regionalnych posłów. Znalazł się w tym gronie nasz miejscowy poseł Andzel. Dlatq tych co nie czytali poniżej wklejam tekst. Muszę tylko dopisać że zgadzam się z oceną w zupelnosci.
  "To jeden z tych posłów, który w Sejmie zasiada bardzo blisko Jarosława Kaczyńskiego. Paweł Kukiz w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” nazwał go „uchem prezesa”. Andzel słynie też z dużej liczby niewygłoszonych wystąpień i tego, że gdy w Sejmie jego gorąco, zrywa się ze swojego fotela i staje przy Kaczyńskim. Jest szefem komisji do spraw służb specjalnych, ale ten były pracownik pomocy społecznej raczej nie ma o ich działaniu dużego pojęcia. Ocena? Mierny. Bo wierny."
 • 2019-09-27 15:33:42   Konfederacja zapowiedziała na dzisiaj protest pod siedzibą TVP o godz. 19. To odpowiedź na nowy poziom zakłamania, którego w utrzymywanej pod przymusem z naszych podatków stacji jeszcze nie było.

  Utrzymywana z naszych pieniędzy TVP nieustannie dopuszcza się manipulacji i całkowicie pomija Konfederację w swych przekazach. Czarę goryczy manipulacji przelało wczorajsze wydanie „Wiadomości”. Wprost skłamano w omówieniu sondażu, co wcześniej nigdy nie miało miejsca, także za traktowanego przez PiS niczym piekło okresu rządów PO-PSL.

  W omówieniu sondażu dla „Super Expressu” skłamano, że do Sejmu wchodzą jedynie PiS, KO, SLD i PSL. Powiedziano, że pozostałe komitety – również Konfederacja – nie przekraczają progu wyborczego. To kłamstwo, ponieważ w tym sondażu Konfederacja znajduje się nad progiem.

  Pominięto także Konfederację w sondażu pokazującym poparcie wśród młodych wyborców, choć miała 10 proc. Pokazano natomiast PSL z poparciem na poziomie 3 proc.

  Dzisiaj w Sejmie podczas konferencji prasowej przedstawiciele Konfederacji zapowiedzieli, że jeszcze dziś złożony zostanie pozew w trybie wyborczym przeciwko TVP. Złożona też zostanie skarga do KRRiT w związku z nierzetelnością i manipulacjami stacji.

  https://nczas.com/2019/09/27/dosc-manipulacji-w-tvp-o-godz-19-protest-pod-jej-siedziba-przyjdz-video/
 • 2019-09-24 09:10:34  pożyjemy zobaczymy3 października ważny wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie hipotek frankowych.
 • 2019-09-19 14:32:10  jeden takiMożecie mnie uświadomić jaki jest wkład posła z Rogoźnika w różne przedsięwzięcia gminne, uroczystości i imprezy, przy okazji których fotografuje się z innymi uczestnikami wydarzeń. Jest na zdjęciach jak straże samochody dostają, jest na dożynkach diecezjalnych, jak gmina otrzymuje dofinansowanie na drogi itp. Naprawdę tyle mu wszyscy zawdzięczamy?
 • 2019-09-19 14:31:54  ciekawyMożecie mnie uświadomić jaki jest wkład posła z Rogoźnika w różne przedsięwzięcia gminne, uroczystości i imprezy, przy okazji których fotografuje się z innymi uczestnikami wydarzeń. Jest na zdjęciach jak straże samochody dostają, jest na dożynkach diecezjalnych, jak gmina otrzymuje dofinansowanie na drogi itp. Naprawdę tyle mu wszyscy zawdzięczamy?
 • 2019-09-19 14:31:40  ciekawyMożecie mnie uświadomić jaki jest wkład posła z Rogoźnika w różne przedsięwzięcia gminne, uroczystości i imprezy, przy okazji których fotografuje się z innymi uczestnikami wydarzeń. Jest na zdjęciach jak straże samochody dostają, jest na dożynkach diecezjalnych, jak gmina otrzymuje dofinansowanie na drogi itp. Naprawdę tyle mu wszyscy zawdzięczamy?
 • 2019-09-19 04:56:41  anty politykW Dobieszowicach inny kandydat dwoma swoimi plakatami zakleił całą tablicę ogłoszeń.
  Zarozumiały buc.
 • 2019-09-18 15:47:42  szymonW Rogoźniku przy wyjeździe z ulicy Węgroda na ulicę Kościuszki na barierce po prawej stronie wisi plakat wyborczy szanownej kandydatki, który mocno utrudnia widoczność. Byłoby miło, gdyby osoby rozwieszające te płachty z facjatami robiły to z głową, a nie gdzie się da. W tym miejscu sytuacja ta stwarza duże niebezpieczeństwo, gdyż nieopodal jest ostry zakręt z którego wyjeżdżają rozpędzone pojazdy.
 • 2019-09-08 13:09:28   Ja Cię zgłoszę do twojego zboru co ty czynisz! Macie podobno zakaz korzystania z internetu!
 • 2019-09-08 12:34:31  oświeconyTo Bóg decyduje kto jest Jego, kto nie jest, a nie żadni ludzie. Deklaracje zcęsto nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.

  Pan Jezus sam powiedział że nie kazdy kto mówi mu Panie - wejdzie do Królestwa Bozego, a tylko ci co pełnią Jego wolę.

  Pan Jezus żadnej religii nie zakładał. Tylko oszuści twierdzą co innego.
 • 2019-09-08 11:50:47  włos na głowie się jerzyhttps://youtu.be/naU8h-HNsy0
 • 2019-09-08 11:20:34  nie wpuszcze do domu
  Wiadomości: 977
  Polubień: 1476

  Doświadczenia z życia wzięte ,oszustwa,matactwa ,przemoc...itd
  « dnia: 07 Styczeń, 2019, 18:43 »
  Mam takie pytanie naszła mnie taka myśl a raczej stan umysłu pomiędzy wkurzeniem a obłudą<sam nie wiem jak to nazwać>ale zanim je zadam to może w bardzo mocnym skrócie aby nie zagłębiać się w szczegóły powiem że przez ponad 35lat obcowania i bycia S.J. napatrzałem się na przeróżne cuda i cudeńka wyczyniane przez naszych braci oraz kochane siostrzyczki od oszustw ,po branie łapówek w firmach,lewe interesy,,bluzgi,[cenzura] pozamałżeński i chyba w każdym rodzaju!,wykorzystywanie materialne i nie wiem ile bym tego syfu musiał jeszcze na wymieniać,bo to mnie spotykało w tej organizacji niemal w każdym zborze w każdym roku przez długie lata i nie były to przypadki jednostkowe! byli to bracia na przywilejach piastujący je do tej pory a niekiedy całe rodziny uchodzące w naszej społeczności za rodziny mocne duchowo :)! ale potrafiące ci mówić jak należy postępować bo przez nich przemawia Jehowa.
  nawet był taki jeden mówca który uczęszczał na [cenzura] spotkania potem leciał na wykład!inny lał żonę że 3 ulice dalej słychć było,ok nie ważne... więkrzość z nich sie dalej ukrywa i głoszą prawdę.dodam że nie ujawniam się z tym że jestem udziałowcem jednej z Firm w której pracują Ś.J. stąd też dochodzą do mnie te informacje a i jednego nawet w kajdankach wyprowadzili wyszedł za kaucją za tydzień widziałem go w służbie,to tez nie ważne,chodzi mi o jedno o ustalenie czy to mnie tylko spotyka czy wy też macie z takimi do czynienia,muszę to sobie poukładać
  no jak pisałem na wstępie po prostu rzecz ujmując po przemyśleniach setkach różnych doświadczeń nie mieści mi się to w głowie z tych obserwacji wpadam w stan przygnębienia wkurzenia sam nie wiem bo po 35latach nie mieści mi się to w pale aby w organizacji Boga tak mogło być wszystko pod ukryciem!  źródło : https://sjwp.pl/ogolnie-o-forum/dowiadczenia-z-ycia-wzite-oszustwa-matactwa-przemoc-itd/
 • 2019-09-08 11:08:19  oświeconyKatolicy nie są chrześcijanami, tylko pseudo chrześcijanami. Chrześcijanin, chrystianin, to nasladowca Pana Jezusa a takich poznajemy PO UCZYNKACH!
 • 2019-09-08 11:06:51   https://sjwp.pl/index.php
 • 2019-09-08 11:01:53   Świadkowie Jehowy?
 • 2019-09-08 09:55:12  żyj i daj żyć innymKaczyński powiedział co wiedział;

  "Kościół był i jest głosicielem i dzierżycielem jedynego, powszechnie znanego w Polsce systemu wartości. Poza nim mamy tylko nihilizm."

  Tylko nie zapominaj mądralo jeden, że w naszym kraju nie tylko są sami katolicy są też inni chrześcijanie!!!, i inni ludzie o różnych poglądach wcale nie gorsi od ciebie.
 • 2019-08-15 18:20:57  Pozdro dla Donalda chciał to samo zrobić u nashttps://youtu.be/NNvMfu3DpqI
 • 2019-08-06 07:05:20  !Warto będzie zapamiętać kto jak głosował!
 • 2019-08-06 07:03:03  Kukiz próbował ale kiepsko wyszłoGłosowanie nr 12 na 84. posiedzeniu Sejmu
  dnia 19-07-2019 r. o godz. 10:43:34
  84. posiedzenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 17, 18 i 19 lipca 2019 r.

  Głosowanie nad rozstrzygnięciem wniosku o uzupełnienie porządku dziennego o punkt: Pierwsze czytanie poselskiego projektu ustawy o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego.

  https://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=84&NrGlosowania=12
 • 2019-08-06 06:56:10  bratnia pomoc? Kaczyński przed tobą egzamin życia!!!Odpaliłem "łonet' a tu takie kwiatki;

  "Niemal cały Senat USA domaga się od Polski załatwienia sprawy restytucji mienia ofiar Holocaustu"

  "Takiego listu amerykańscy politycy jeszcze w sprawach Polski nie pisali. Aż 88 spośród stu senatorów USA podpisało się pod żądaniem do sekretarza stanu USA Mike'a Pompeo, by ten wywarł nacisk na Polskę w sprawie restytucji mienia ofiar Holocaustu."

  "Dlatego też Kongres w maju 2018 r. jednogłośnie uchwalił. Ustawę JUST, która ma na celu objęcie państw odpowiedzialnością za wypełnianie obietnic złożonych ocalałym z Holokaustu" - czytamy dalej. "Akcje te były ważnym przypomnieniem, że Amerykanie nie zapomnieli o tym zagadnieniu. Polska nie wypełniła jeszcze obietnic złożonych ocalałym z Holokaustu i innym osobom, których majątek został skonfiskowany".

  "Jako zagorzali zwolennicy sojuszu polsko-amerykańskiego, zwracamy się do pana z apelem o śmiałe i szybkie działanie, by pomóc Polsce w kompleksowym rozwiązaniu tego problemu, w kontekście wzmocnienia stosunków dwustronnych między naszymi krajami" - czytamy dalej.

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemal-caly-senat-usa-podpisal-list-w-sprawie-restytucji-mienia-ofiar-holocaustu-w/h4jk0vc
 • 2019-08-03 07:07:37   ?Jak tam Kuchciński był już na dywaniku u Kaczyńskiego?
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.