BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Koło Gospodyń Wiejskich w Dobieszowicach a potrzeba założenia nowego stowarzyszenia..

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (5):

 • 2013-10-07 19:03:25  Zbyszek GeburaStowarzyszony, należysz do stowarzyszenia z Dobieszowic ?
 • 2013-10-07 18:57:47  Zbyszek GeburaDo Pisarz

  Nie było poprzedniego stowarzyszenia (z tego co wiem), KGW nie ma osobowości prawnej..
  Mam na myśli utworzenia stowarzyszenia o szerokim spektrum działania, nie tylko dla KGW ale i innych zainteresowanych grup np. sportowców,, chóru itp..Chyba nie miałbym problemu żeby taką dokumentacje sporządzić. Najwiekszy problem to brak...ludzi.

  Do stowarzyszony..

  Mozna się przecież zebrać i wspólnie wszystko omówić..W szerszym gronie.
 • 2013-10-07 15:06:41  stowarzyszonyfundacje i stowarzyszenia regulują 2 zupełnie inne ustawy także nie mogą dotyczyć wszystkiego te same regulacje. Ponadto co do założenia stowarzyszenia i potrzebnych dokumentacji polecam zajrzeć do prawa o stowarzyszeniach z 89 roku z późniejszymi zmianami ;)
 • 2013-10-07 11:26:02  PisarzCzy do założenia stowarzyszenia potrzebna jest dokumentacja dot przetwarzania i gromadzenia danych osobowych? http://rbdo.pl/sklep/promocje/ Czy poprzednie stowarzyszenie posiadało takie papiery? w tym roku ta sprawa jest trochę nagłośniona i dotyczy nie tylko przedsiębiorców ale stowarzyszenia fundacje szkoły i inne organizacje więc warto się zorientować.
 • 2013-09-20 13:26:41  Zbigniew GeburaKoło Gospodyń Wiejskich w Dobieszowicach a potrzeba założenia nowego stowarzyszenia..

  Będąc na ostatnim zebraniu wiejskim w Dobieszowicach (ubiegły wtorek), widzę potrzebę powołania do życia w Dobieszowicach nowego stowarzyszenia .
  Widze to na podstawie naszego K.G.W, otóż nie posiadając osobowości prawnej trudno o wsparcie np. z Urzędu Gminy czy z innych instytucji. Podobna sytuacja ma miejsce również w przypadku innych zespołów np. z drużyną piłkarską itp..
  Chciałbym aby owo stowarzyszenie najlepiej o ogólnie brzmiącej nazwie DOBIESZOWICE w swoim statucie oprócz propagowania , wspierania działalności kulturalnej, propagowała również inne wartości jak zdrowy tryb życia, sport, rekreacja, ochrona środowiska naturalnego, naszych zabytków, wzajemna integracja, wsparcie dla potrzebujących itp.

  Szerszy zakres działania stwarza możliwości dla większej ilości naszych mieszkańców. Na pewno nasza wioska o ponad 700-letniej historii powinna mieć takie stowarzyszenie. Istniejące stowarzyszenia działają w zbyt wąskim zakresie.

  Chciałbym żeby mieszkańcy Dobieszowic którzy przeczytają ten wpis przekazali informacje innym, liczę rzeczowe na wpisy w tym miejscu, liczę ze uda się kiedyś (oby jak najszybciej) spotkać i wszystko nabierze realnego kształtu.
  Ze swej strony mogę się postarać o przynajmniej prowizoryczny statut, o przygotowanie miejsca w internecie na stronę dla tego stowarzyszenia.

  Pozdrawiam
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.