BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

3 Czerwca 2014Family Cup- 31 maja 2014

Mistrzostwa Śląska Amatorów w Kolarstwie - Family Cup- 31 maja 2014

Po raz czwarty miłośnicy kolarstwa górskiego odwiedzili radzionkowska Księżą Górę, by zmierzyć się w Mistrzostwach Śląska Amatorów Family Cup. Pomimo wcześniejszych opadów deszczu w tym dniu dopisała zarówno pogoda jak i frekwencja. W zawodach wzięło udział 190 zawodników pomimo, że w tym samym dniu odbywała się podobna impreza rowerowa w Chorzowie. Jesteśmy pełni podziwu dla zawodników, którzy startowali zarówno w Chorzowie jak i u nas. W imprezie wzięli udział nie tylko mieszkańcy naszego województwa, ale dotarli do nas również zawodnicy z  województw małopolskiego, opolskiego, łódzkiego czy nawet z Warszawy. Do tegorocznych zawodów przygotowaliśmy się szczególnie długo i staranie. Wręcz od podstaw zbudowaliśmy nowe alejki, które będą służyć nie tylko rowerzystom. Zmodyfikowane trasy w opinii uczestników były bardzo szybkie, wymagające ale dobrze przygotowane i oznakowane. W pierwszych wyścigach tradycyjnie wystąpili najmłodsi, którzy ścigali się na trasie 1 km. Kolejne kategorie gimnazjalistów oraz kobiet startowały na pętli 2,5 km, a najstarsze kategorie męskie miały do pokonania pętle o długości 3,5 km. Tradycyjnie przeprowadzono dodatkową kategorię dla przedszkolaków, która odbyła się na terenie boiska ze sztuczna nawierzchnią. Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal oraz poczęstunek- kiełbaski z grilla. Dodatkową atrakcją było losowanie ponad 150 upominków i nagród ufundowanych przez radzionkowski sklep Polskie Rowery.eu. oraz Family Cup. Cieszymy się, że nasze zawody przyciągają tak wiele miłośników kolarstwa górskiego i że impreza przebiega w miłej rodzinnej atmosferze co jest charakterystyczne dla imprez Family Cup. Na uczestników oraz kibiców czekały dodatkowe atrakcje - strzelanie z łuku tradycyjnego, spacery na szczudłach czy konkursy sprawnościowe dla dzieci  Emocje jakie towarzyszyły uczestnikom można oglądać w relacjach zdjęciowych oraz filmikach. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizacje zawody: młodzieży z Ośrodka Wychowawczego w Rojcy, gimnazjalistom z Radzionkowa, grupie Łucznictwa Tradycyjnego A2Archery z Zabrza, Mata Sport z Piekar Ślaskich, sędziom, fotografowi Tomaszowi Stchlerowskiemu, Michałowi Wylęzek za pyszne kiełbaski, ratownikowi medycznemu,  przedstawicielom Family Cup oraz wszystkim pracownikom Mosiru. Dziękujemy również Burmistrzowi oraz Firmie Polskie Rowery.eu z Radzionkowa za wsparcie finansowe. W organizację zawodów było zaangazowanych niemal 50 osób. Dziękujemy zawodnikom za udział i świetną atmosferę i zapraszamy za rok. Cieszą nas i mobilizują pozytywne opinie uczestników zawodów.

 

Pozdrawiam

Ewelina Jenszczok

Mosir Radzionków
 

Dodatkowo na stronie www.mosir.radzionkow.pl w zakładce relacje z imprez znajdują się linki do filmików.
NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć od 5 do 10 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.