W sprzedaży: Publikacja o historii Bobrownik i Sączowa, pióra Janusza Hetmańczyka

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


Komentarze (26386):

  • 2013-01-29 21:11:31  pivotwyborca - też z całym szacunkiem ale ja pisałem to w kontekście tego że materiał opublikowany w tvp3 moim zdaniem jest nierzetelny i nie do końca przedstawia problem, a nie o tym że to Ty masz błedne zdanie. Przydałoby Ci się trochę więcej dystansu i empatii w stosunku do rozmówców bo widzę że w większości swoich wypowiedzi dążysz do zwarć i konfrontacji z innymi. Właściwie to chcesz porozmawiać czy się pokłócić ?
  • 2013-01-29 21:05:30  wyborcado; pivot
    Z całym szacunkiem ale właśnie po to zadałem Ci pytanie żeby wyrobić sobie zdanie , w moim pytaniu nie było \"wyrobionego zdania\". Trochę masło maślane ale chyba zrozumiesz sens o czym piszę.
    $
  • 2013-01-29 21:04:09  al caponeJako że ostatnio jestem trochę w stanie spoczynku jeżeli chodzi o aktywny udział w dyskusjach na forum ( brak czasu na ślezenie zawiłości polityki gminnej ) więc w meritum obecnej afery się nie wypowiem.
    Natomiast po zapoznaniu się z problemem i zasięgnieciu języka o co własciwie chodzi naszła mnie taka refleksja że ja już pare miesiacy temu na tym forum pisałem że nie wróżę obecnemu Wójtowi drugiej kadencji, ale nie sądziłem że nawet ta obecna będzie zagrożona
  • 2013-01-29 20:57:41  wyborcado; rodzic
    Możesz mi wyjaśnić jaką rolę w tej całej historii odgrywają opiekunki bo można by było sądzić, że to one są \"bohaterkami\" w sprawie.
    $
  • 2013-01-29 20:54:47  pivotTreść komentarza została ukryta przez administratorapostawa prawna art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.
    Jeżeli autor usuniętego komentarza będzie miał wątpliwości co do zasadności usuniętego komentarza proszę o kontakt z administratorem przez wypełnienie formularza "Kontakt" lub telefonicznie.

  • 2013-01-29 20:52:44  rodzicTreść komentarza została ukryta przez administratorapostawa prawna art. 14 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.
    Wójt domaga się udostępnienia adresu IP w celu założenia sprawy o zniesławienie i pomówienia publicznego
    Jeżeli autor usuniętego komentarza będzie miał wątpliwości co do zasadności usuniętego komentarza proszę o kontakt z administratorem przez wypełnienie formularza "Kontakt" lub telefonicznie.

  • 2013-01-29 20:46:09  wyborcado ; pivot
    Jakie Twoim zdaniem są powody aby myśleć nad referendum, to nie są żarty, muszą być poważne argumenty, masz jakieś na uwadze?
    $
  • 2013-01-29 20:45:34  rodziczarzuty to rodzice mają do wójta nie do dyrektorki , tvp 3 powycinała tylko niektóre zdania wyrwane z kontekstu i wyszły jakieś głupoty ,problem jest zupełnie inny, jutro w tvp 3 będzie sprostowanie dzisiejszej relacji
  • 2013-01-29 20:43:19  zdegustowanyto nie wina dyrektorki, radzę pooglądać jutrzejszą relację w bobrowniki tv ,która była na spotkaniu rodziców z wójtem- szkoda tylko że wójt się nie zjawil? ma coś na sumieniu czy jak zwykle chce zamieść wszystko pod dywan, bo dyrektorkę widzieliśmy, nie bała się i przyszla ,
  • 2013-01-29 20:38:15  pivotomg - nie do końca to tak wygląda jak w tvp widziałeś. Jedyną winą tej kobiety jest to że wczesniej nie zareagowała. I za to można do niej miec pretensje niezaleznie od tego czy brak reakcji był wynikiem niewiedzy czy kalkulacji. A sprawa ma dużo głębsze dno o którym mam nadzieję niedługo się dowiemy - w każdym razie ja bym się zaczął zastanawiać nad referendum a\'la Wojkowice
  • 2013-01-29 20:26:55  omgtą dyrektorkę dawno powinno się wywalić na zbity [cenzura]
  • 2013-01-29 20:08:55  coś znikłoNie ciebie prosiłem o odpowiedź ale dziękuję za troskę, o usterce sam zgłaszałem przez formularz zgłoszeniowy co do reszty bez komentarza.
    $
  • 2013-01-29 20:02:59  mrauGębura kiedyś oglądałem taki film z F. Pieczką ( nie pamiętam tytułu gdzie na takie pytanie główny bohater odpowiadał - cytuje \" koniowi d..pę urwało\"
  • 2013-01-29 19:58:54  po co Ci ten $ na końcu ?co \"coś znikło\" - a nie mozesz po prostu zadzwonić do HW albo wysłac pytanie mailem ? Chyba że nie chodzi Ci o wiedzę tylko o robienie sensacji z niczego. Została jak widze naprawiona pewna usterka podpięcia pod baner niewłaściwego ogłoszenia ( o zabawie w Bobrownikach ). A jeżeli nadal Cię interesuje gdzie ta zabawa się odbywa to tam jest podany numer tel. do szkoły - możesz się dowiedzieć i będziesz ustatysfakcjonowany. Jak to małostkowość z ludzi wychodzi.
  • 2013-01-29 19:55:51  tylko prawdaDla tych co nie oglądali, niestety na początek trochę reklamy.

    http://www.tvp.pl/katowice/informacyjne/aktualnosci/wideo/29-stycznia-1830/9912152

    $
  • 2013-01-29 19:53:53  tylk prawdado; omg
    O tym już wiemy, z postu \"jamala\".
  • 2013-01-29 19:52:52  Zbyszek GeburaCo się stało?
  • 2013-01-29 19:45:10  omgi jest skandal w żłobku w Rogoźniku....w telewizji już pokazywali, co się działo z dziećmi...
  • 2013-01-29 19:40:30  coś znikłoPanie Admin proszę wyjaśnić co spowodowało, że została zmieniona treść ogłoszenia na stronie głównej, informująca o zabawie w szkole w Siemoni?
    $
  • 2013-01-29 19:36:02  tylko prawdaGłupia sprawa która nigdy nie powinna się zdarzyć, daje do myślenia nad ludzkimi zachowaniami, szkoda dzieciaków.
    $
  • 2013-01-29 17:58:13  jamaldziś tvp3 godz. 18.30
  • 2013-01-29 16:29:54  Zbyszek GeburaDo chrabąszcz - jeśli mieszkasz w Sączowie obok orlika to możesz grac kiedy chcesz. Reszta gminy ma gorzej. Oprócz orlika - (granie na zapisy) nie ma w naszej gminie ANI JEDNEGO ogólnodostępnego boiska. Na Orle i Cyklonie jest granie TYLKO w ramach meczu lub treningu, a wiec tylko dla zawodników. W pozostałych sołectwach nie ma boisk. Potem się narzeka ze młodzież nie garnie się do sportu. Gdzie ma go uprawiać ?
    Z odśnieżaniem chodnika mam podobnie..
    Dzięki za link..
  • 2013-01-29 15:56:18  ...:(...Co do odśnieżania,racja jest to naszym obowiązkiem,ale kiedy ja odśnieżę sobie przejazd,po mojej stronie nie ma chodnika,jadący mądry Pan odśnieżając..ładuje mi to wszystko z powrotem,chociaż widzi mnie jak odśnieżam...:(
  • 2013-01-29 15:19:07  Jacek MościńskiWitam, zainteresowanym tematem projektu połączenia kolejowego Katowice - Międzynarodowy Port Lotniczy w Pyrzowicach podaję adres Forum Kolejowego
    http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1555184
  • 2013-01-29 14:39:38  Zbyszek Gębura50 lat mój rocznik..Kiedyś w wieku szkolnym grywaliśmy w sali gimnastycznej SP..Podobno w Rogoźniku nadal pogrywają..
  • 2013-01-29 14:34:53  Zbyszek GęburaDo chrabąszcz - Oprócz szumu, mam na koncie sporo konkretnych działań, szkoda że nie raczysz tego dostrzec (budowa boiska to jedno z nich)..
    Do kibic - Oczywiście, boisko będzie m.in dla Was. Wiem że sporo młodych z Dobieszowic gra w Orle i bardzo mnie to cieszy.
    Uważam że Dobieszowice nie są gorsze od innych sołectw i też u nas może być to i owo..Mamy znakomitą straż, chór, zespół Serduszka, KGW , stowarzyszenia, może być i boisko. Niech nam inni zazdroszczą..
  • 2013-01-29 14:33:35  kibicNie jestem klakierem i napiszę tylko, że mnie nie przeszkadzają inicjatywy Zibiego a nawet dają do myślenia, że może ja też jako 50-latek mógłbym spróbować pograć w siatkówkę i przypomnieć sobie młodsze lata.
    $
  • 2013-01-29 14:21:52  chrabąszczNadal nic nie zrozumiałeś - pokaż mi gdzie napisałem że się uganiam za pilką sam ?? Jak ostatnio chciałeś jakiś mecz oldboyów urządzić i nikt nie przyszedł to wynika tylko z tego że ludzie są bardzo niechętni w reagowaniu na takie nawoływania jak twoje. Moja rada - nie marnuj energii na szum i rozgłos wokół siebie i pomysłów a przekładaj ją na konkretne działania. Ale ty masz nature polityka - najwazniejsze w każdym temacie zabrac głos - niewazne czy z sensem
  • 2013-01-29 14:16:56  kibicZ tą rozbudową boiska w Dobieszowicach to dobra sprawa, przy okazji mam nadzieję, że będą mogli na nim potrenować trampkarze z Orła, bo zdarzało się, że mieli trening równolegle z seniorami i byli zmuszeni korzystać z boiska technicznego które zabudowane jest w części kortem tenisowym.
    $
  • 2013-01-29 14:06:25  Zbigniew GęburaW tym roku będzie budowane boisko w Dobieszowicach. Żeby do tego doszło musiałem napisać kilka pism, kilku osobom zawracać głowę, ale może już niedługo powiem warto było..Przy twoim podejściu odpuściłbym zanim bym zaczął..Przecież nie robię tego dla siebie, tylko dla kolejnych pokoleń..Przy okazję dziękuję naszemu sołtysowi Panu Romanowi Kańtoch , naszemu Wójtowi ,za
    wsparcie tego pomysłu.
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /