Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)
Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV
Komentarze (26386):
tak jak nie zawrócisz kijem Wisły tak nie zmienisz reguł demokracji takimi niedopowiedzeniami i podejrzeniami.
rzuć nazwiskami kto to należy do tej twojej grupki którą tak straszysz, albo przyjmij wyniki demokratycznego głosowania
Wybór sołtysa w Siemoni tak jak w pozostałych sołectwach to wola WIĘKSZOŚCI mieszkańców obecnych na zebraniu, a nie wola jakiejś grupki. Skoro Pani była sołtys nie potrafiła zmobilizować swoich zwolenników to znaczy że nie była taka super jak by się wydawało.
Rada sołecka
panie Bednarek Małgorzata,Cholewa Wiesława, Szaleniec Alina,
panowie Koc Wojciech, Klimczyk Marian, Lipka Wiesław
w 98 % nowa redę sołecką składając się z zróżnicowanych wiekowo osób z udziałem młodych i tak powiano być z tego ze to młode osoby niemające doświadczenia ale za to mają inne spojrzenie na świat i na to co potrzebuje sołectwo.
życzą z całego serca powodzenia nowo wybranym i zapału w działaniu nie podawajcie się nawet jak się będą sypać gromy.
Mam nadzieje że pozostałe miejscowości gdzie jeszcze nie było wyborów wezmą z Siemoni przykład.
Ciekawi mnie co zrobi pani była sołtys a radna zarazem będzie pomagać czy stanie okoniem w obecnej sytacji.
Jeśli walczymy i ponosimy ofiary to dlatego,
że chcemy właśnie żyć, ale żyć jako ludzie wolni,
w wolnej Ojczyźnie.
Kpt. Zdzisław Broński "Uskok"
Co też sądzisz, co ja powinienem był uczynić wobec dwóch nieprzyjaciół,
stokroć potężniejszych, przeciwko którym obronić tego kraju nie mogłem?
Zginąć! - odpowiedział szorstko Kmicic.
Henryk Sienkiewicz, "Potop"
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/krystian-broll-nie-chcial-uczestniczyc-w-oszustwie-spedzil-8-lat-w-szpitalu/6vbjbx
Tak rzekł Bóg do Noego i do jego synów:
«Oto Ja zawieram przymierze z wami i z waszym potomstwem, które po was będzie; z wszelką istotą żywą, która jest z wami: z ptactwem, ze zwierzętami domowymi i polnymi, jakie są przy was, ze wszystkimi, które wyszły z arki, z wszelkim zwierzęciem na ziemi. Zawieram z wami przymierze tak, iż nigdy już nie zostanie zgładzona żadna istota żywa wodami potopu i już nigdy nie będzie potopu niszczącego ziemię».
Po czym Bóg dodał: «A to jest znak przymierza, które Ja zawieram z wami i każdą istotą żywą, jaka jest z wami, na wieczne czasy: Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną i ziemia. A gdy rozciągnę obłoki nad ziemią i gdy ukaże się ten łuk na obłokach, wtedy wspomnę na moje przymierze, które zawarłem z wami i z wszelką istotą żywą, z każdym człowiekiem; i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie jakiegokolwiek jestestwa».