W sprzedaży: Publikacja o historii Bobrownik i Sączowa, pióra Janusza Hetmańczyka

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


Komentarze (26386):

  • 2017-04-09 06:49:43  Przerażony... a może przerażona... Ci inni ludzie sami się zniszczyli. A tak z ciekawości zapytam, Ty z klanu "pierwszej pary samorządowców" ? że nie widzisz, czy z klanu ojca dyrektora.
  • 2017-04-09 05:39:32  przerażonyIle trzeba mieć w sobie jadu, pazerności czy nienawiści, aby robić to wszystko ? Ile ??? Czy istnieją jakieś granice ??? Jakim trzeba być człowiekiem żeby z taką zażartością niszczyć innych ludzi ?
  • 2017-04-08 15:37:37  ,jestem za
  • 2017-04-08 08:52:30  A może przy okazji konsultacje społeczne za odwołaniem wojta .... Ma człowiek "tupet" i brak szacunku dla wyborców wiedząc że jest na straconej pozycji. Od daty uprawomocnienia się wyroku skazującego powinien na kolanach prosić o przebaczenie i oddać nie słusznie pobierane wynagrodzenie. A co do pani v-ce to nikłe sznse na stanowisko "pierwszego" samorządowca chyba ze z kolęda po domach zacznie chodzić bo ma obok siebie przykład ... I mamić swoimi wizjami starsze pokolenie mieszkańców. Tylko to już było...
  • 2017-04-06 21:14:52  xyzWe wtorek 11 kwietnia ma się odbyć nadzwyczajna sesja Rady Gminy (http://bip.bobrowniki.pl/?a=18351), na której najprawdopodobniej zostanie przyjęta uchwała o przeprowadzeniu konsultacji społecznych w sprawie wejścia gminy Bobrowniki do tworzonego właśnie w województwie Śląskim związku metropolitalnego. Konsultacje mają zacząć się 12 kwietnia i trwać przez 14 dni. Zapewne od ich wyniku będzie zależeć czy gmina Bobrowniki wejdzie w skład tego związku metropolitalnego. Ustawa na bazie której tworzony jest związek dostępna jest pod adresem http://dziennikustaw.gov.pl/DU/2017/730
  • 2017-04-06 20:35:43  o co chodzi ?2017-04-06 15:28:36 xyz
    Wygląda na to, że za kilka dni będziemy mieli konsultacje społeczne w sprawie wejścia Gminy Bobrowniki do tworzonego właśnie związku metropolitalnego: http://bip.bobrowniki.pl/?a=18349
  • 2017-04-06 18:07:55  rodzic dwaPopełniłem dwa byki jeden w niku a drugi nie pisze sie piorytet tylko priorytet
  • 2017-04-06 17:55:34  rodzoc dwaNie wiem na jakiej podstawie twierdzisz że jestem kobietą.Na podrzędne forum nikt ci nie każe wchodzoć
    i czytać te bzdury.Nie mowię sam za siebie.Pani zastepca wcale nie jest taka madra


    zreszta nic wiecej nie napisze bo i tak takie osoby jak ty beda bronily pani zastepcy.Wiele ludzi nie lubi byc poniewieranym
    przez pania ktora po trupach dazy do celu.Zostac wojtem to jej piorytet.
  • 2017-04-06 17:43:41  do "do rodzic dwa"Nie pokrzykujmy na siebie nawzajem, tylko posłuchajmy innych, co myślą i mówią. Pani z-ca sama zapracowała sobie na taką opinię. Autorytet trzeba sobie wypracować. Popisuje się swoją niekompetencją zawsze i wszędzie. Brakiem jakichkolwiek kompetencji kierowniczych, znajomości potrzeb mieszkańców, brakiem szacunku do ludzi popisała się między innymi na zebraniach z rodzicami w Siemoni. Pokrzykiwała na ludzi, dąsała się i złościła gdy coś nie było po Jej myśli. To na pewno nie było profesjonalne zachowanie poważnego kandydata na wójta. Jednego niekompetentnego, skompromitowanego i używającego swojego stanowiska i władzy dla swojego "widzimisię" już mamy i trudno się go pozbyć.
  • 2017-04-06 17:17:55  do ,,rodzic dwa"Lepiej napisz o co ci tak naprawdę chodzi, oceniasz samodzielnie i odważnie ludzi na jakimś podrzędnych forum, robiąc to celowo, nie masz pojęcia o niczym i nie znasz ludzi, chowasz się w internecie oraz uważasz się za odważną ? Nazywasz człowieka " TO" . Ty jednym zdaniem powiedziałaś o sobie wszystko.
  • 2017-04-06 16:47:58  ZGMoze ktoś pokrótce wyjaśni z czym się wiąże dla naszej gminy wejście do związku metropolitarnego? Jakie możemy mieć korzyści, jakie straty.
  • 2017-04-06 15:28:36  xyzWygląda na to, że za kilka dni będziemy mieli konsultacje społeczne w sprawie wejścia Gminy Bobrowniki do tworzonego właśnie związku metropolitalnego: http://bip.bobrowniki.pl/?a=18349
  • 2017-04-06 10:05:57  rodzic dwaCiekawe kto wybierze pania Wojt jak ona taka niekumata.Przecierz to nawet wypowiedziec
    sie nie umie.Na niczym sie nie zna rzadzi wojtem jak sie patrzy.Nikt jej nie lubi wszysca widza jaka
    jest wredna.Nikt kogos takiego nie wybierze na Wojta na czteroletnia kadencje!!!!!
  • 2017-04-05 22:23:08  RodzicSuper, jeszcze Pani Wójt będzie z Siemonii i Arkadia pełną gębą
  • 2017-04-05 21:11:03  MajkaNareszcie coś się dzieje w Siemoni dobrego. Miejmy nadzieję, że przedszkole wystartuje jak najlepiej. Myślę, że od nas rodziców dużo zależy w sensie wspierania dobrych inicjatyw. Ja osobiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, to z całą pewnością się zaangażuję w pomoc w miarę możliwości i potrzeb. Zachęcam do tego również innych - chodzi o dobro naszej społeczności, a w szczególności naszych pociech, w które zawsze należy możliwie najwięcej inwestować.
  • 2017-04-05 17:41:18  mamaTeż się bardzo cieszę że będzie przedszkole w Siemoni, chociaż jestem ze Sączowa. Nareszcie w Sączowie zrobi się trochę luźniej w przedszkolu. Grupy były bardzo duże.
  • 2017-04-05 15:32:27  do abcByał o tym mowa na sesji rady gminy. U nas też gmina jest w trakcie uruchamiania takiego systemu
  • 2017-04-05 10:11:06  rodzicSzkoda tylko, że jeden oddział dla 5-6, ale z tego co mówią w przyszłym roku będzie dla młodszych. Na pewno dla wielu rodziców jest to duże ułatwienie bo przy okazji wożenia dziecka do podstawówki będą wozić też do przedszkola.
  • 2017-04-05 08:47:10  nemoHarmonogram odbioru odpadów wielogabarytowych:
    27-28 III Dobieszowice
    29 III Wymysłów
    30-31 III Rogoźnik
    3-4 IV Bobrowniki

    5-6 IV Sączów
    7 IV Siemonia
    10 IV Myszkowice, Twardowice

    na stronie gminny ciężką to informacje znaleźć powinna być umieszczona pod harmonogram wywozu śmieci dziwnie że niema tej informacja na stronie ZGK

  • 2017-04-05 08:37:41  sąsiadkaNareszcie moja sąsiadka woziła swojego syna do Nowej Wsi i jak tylko otworzyli to przedszkole przepisała go natychmiast. Czasu rzeczywiście niewiele, ale z tego co mi mówiła dzieci jest dużo.
  • 2017-04-05 08:21:52  mamaA ja z innej beczki :) Zapisałam wczoraj moje dziecko do przedszkola w Siemoni i jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwa. Starsze i młodsze będą w jednej szkole , niezmiernie ułatwienie dla babci, która odbiera moje pociechy ze szkoły. Zapisy podobno tylko do 10 kwietnia.
  • 2017-04-04 11:49:15  abcTaka ciekawostka: Piekary Śląskie właśnie uruchomiły testowo system monitorowania zanieczyszczenia powietrza pyłami zawieszonymi PM10 i PM2.5 w poszczególnych dzielnicach miasta. Wyniki ze stacji pomiarowych można przeglądać online na stronie zielonepiekary.pl. Całkiem fajny projekt, może i w naszej gminie przydałoby się podobne rozwiązanie.
  • 2017-04-03 21:15:16  normalnyNo i w czym problem ? Nie chcesz ? Nie głosujesz - proste. Ja bardzo chętnie oddam niejeden głos na naszych strażaków ktorzy czesto poświęcają się często ryzykując własne zdrowie czy życie abysmy mogli spać spokojnie.
  • 2017-04-03 20:44:43  Ola ManolaA później DZiennik Zachodni będzie ogłaszał " Kierowcę roku" "Motorniczego na medal" " Pilarza na schwał"....... I nakład rośnie, klikamy i zarabiają......... Byle tylko nazwisko było w gazecie!!!!......... Czy naprawdę jesteśmy aż tacy próżni????
  • 2017-04-03 16:29:55  do dziełaNa pewno jest w naszej gminie strażak którego byłoby warto zgłosić do plebiscytu.

    http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/strazak/a/wielki-plebiscyt-strazacki-rozpoczety-zglos-kandydatow-do-prestizowych-tytulow-i-nagrod,11940465/
  • 2017-04-03 15:53:16  xxJeżeli chodzi o naszych przedstawicieli władz samorządowych, to nie trzeba wysilać się i patrzeć pod słońce żeby ich przejrzeć. Gołym okiem widać, że są to ludzie o niskim poziomie uczciwości.
  • 2017-04-03 14:43:44  z netu"Chciałbym, żeby ludzie byli jak banknoty, aby można było zobaczyć na słońcu, czy są prawdziwi, czy fałszywi"
  • 2017-04-02 14:24:56  źródło: wikipedia.plhttps://pl.m.wikipedia.org/wiki/Obsesje
  • 2017-04-02 13:37:27  ...."Pilnujemy, żeby ludzie wiedzieli, co robi władza. Uczymy mieszkańców, że mogą pytać urzędy o to, dlaczego zlikwidowano szkołę, ile wydano na festyn czy gdzie planowana jest budowa wiatraków. Udzielamy tysięcy porad i setki razy chodzimy do sądu. Dzięki temu coraz więcej ludzi wie, że ma prawo pytać urzędy, te zaś wiedzą, że muszą odpowiadać."

    https://siecobywatelska.pl/
  • 2017-04-02 13:27:48  PSNie mieszkaniec ,tylko kumpel Wójta.A ciebie by nawet ryby nie dotknęły.
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /