Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)
Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV
Komentarze (26386):
DRODZY MIESZKAŃCY BOBROWNIK
W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH SAMORZĄDOWYCH UBIEGAM SIĘ O MANDAT RADNEJ W NOWEJ RADZIE GMINY BOBROWNIKI. JESTEM JEDNĄ Z WAS. ZNAM WASZE PROBLEMY, WIĘC JEŚLI ODDACIE PAŃSTWO NA MNIE SWÓJ GŁOS BĘDĘ ZABIEGAŁA O:
- BUDOWĘ KANALIZACJI SANITARNEJ (NAMIARKI)
- REMONT ULICY TOPOLOWEJ I TELIGI
- KONTYNUACJĘ BUDOWY CHODNIKA PRZY UL. AKACJOWEJ I UL. WYZWOLENIA
- ROZBUDOWĘ PLACU ZABAW (NAMIARKI)
- ZMIANĘ TRASY AUTOBUSU 105, LUB 85
- REALIZACJĘ INICJATYW MIESZKAŃCÓW
- POZYSKIWANIE ŚRODKÓW NA INWESTYCJE PROEKOLOGICZNE
- POPRAWĘ JAKOŚCI ŻYCIA MIESZKAŃCÓW
MOJE CELE NA NAJBLIŻSZĄ KADENCJĘ:
- REWITALIZACJA TERENU "SZYBU" I UTWORZENIE "PARKU WIEJSKIEGO"
- BUDOWA PLACU ZABAW PRZY PRZEDSZKOLU W BOBROWNIKACH
- UREGULOWANIE CIEKÓW WODNYCH NA PODLIPIU
- PRZEDŁUŻENIE UL. 1 MAJA (PODLIPIE) DO ULICY WESOŁEJ W DOBIESZOWICACH
- UTWORZENIE "CENTRUM" SOŁECTWA BOBROWNIKI
- WYKONANIE MONITORINGU DRÓG PUBLICZNYCH ORAZ GŁÓWNYCH SKRZYŻOWAŃ DRÓG W GMINIE
- PODNOSZENIE ESTETYKI SOŁECTW I OBIEKTÓW PUBLICZNYCH
- BUDOWA ŚCIEŻKI ROWEROWEJ ROGOŹNIK-WOJKOWICE
- REMONT UL. KRÓTKIEJ
- KOMUNIKOWANIE UL. KOLEJOWEJ W ROGOŹNIKU W UL. STARĄ W WOJKOWICACH
- WYKORZYSTANIE DZIAŁEK POZYSKANYCH PRZY KOŚCIELE POD SIŁOWNIĘ TERENOWĄ ORAZ BUDOWĘ DOMU KULTURY
- POZYSKANIE I WYKORZYSTANIE ENERGII WODNEJ DO OŚWIETLENIA PARKU
- PROFILAKTYCZNE BADANIA DLA OSÓB STARSZYCH
- BUDOWA BOWLA (PRZY SKAE PARKU) DO JAZDY EKSTREMALNEJ NA ROWERZE
- POZYSKANIE INWESTORA DO BUDOWY BAZY NOCLEGOWEJ
STWORZENIE KÓŁKA TEATRALNEGO DLA EMERYTÓW
- BUDOWA OŚWIETLENIA I PARKINGU PRZY CMENTARZU W ROGOŹNIKU,
- REMONT UL. CMENTARNEJ I WCZASOWEJ,
- BUDOWA PLACU ZABAW PRZY SZKOLE W ROGOŹNIKU,
- BUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO PRZY SZKOLE W ROGOŹNIKU,
- REMONT CHODNIKÓW PRZY UL. KOŚCIUSZKI W ROGOŹNIKU
- PROMOCJA NATURALNYCH WALORÓW ŚRODOWISKOWYCH TERENU GMINY BOBROWNIKI I ROGOŹNIKA.
Natomiast niczego nie sugerowałem tylko odpowiadałem na poniższy, bardzo obraźliwy wpis o treści:
2018-10-13 14:41:24 Zdegustowany
Nie ważne czy to zgodne z prawem czy nie. Ważne że siedziała w dwóch spółkach i się nachapała.
Inna sprawa że p. Pilarek powołana do RN spółki Recycling została w kwietniu 2015, natomiast w maju tego samego roku p. Ziemba po powrocie do pracy od razu się jej pozbył z urzędu gminy. Z jakiego więc powodu w RN pozostała przez następny rok ?? Przecież to p. Ziemba jako wójt jest przedstawicielem udziałowca, czyli Gminy Bobrowniki w walnym zgromadzeniu. Nieudolność, indolencja, zaniedbanie czy rozmyślne działanie ?? Ciekawe, prawda ?
Poczytaj fb Pani Pilarkowej tam wydała oświadczenie
Żeby zaraz ktoś Cię nie pociągnął do odpowiedzialności ogarnij się !!!
Mam pytanie do Ciebie jesteś rozumiem zwolennikiem Pani A. P-S. Tak ?
Chyba cie przez tydzień nie było sprawę wyjaśniła sama Pani Pilarek sowim oświadczeniem potwierdziła to że incydent z udziałem jej kandydata miał miejsce. Nawet powiedziała kto to był, czego już nie będę powtarzał.
Proszę opanować emocje, bo co tu więcej wyjaśniać? po co te epitety i wyzwiska?
Naprawdę spokojniej, proszę się raczej przyłączyć do tego tego apelu STOP AGRESJI.
"Ja czekam na konkrety od pani Bednarek. Ma film i świadków - niech zgłasza fakty do sądu w trybie wyborczym i poznamy prawdę jeszcze przed dniem wyborów. Jeżeli do tego nie dojdzie i skończy się tylko na gadaniu - znaczy że to tylko perfidne kłamstwo i manipulacja."
Było to napisane jako komentarz na temat informacji o śledzeniu przez jednego z kandydatów na radnych pani Bednarek i jej męża.
No i co ? tydzień minął i nic. Konkretów żadnych brak, żadengo pozwu, temat zdechł samoistnie. Pani Bednarek jak to było z tym śledzeniem i zrywaniem pani banerów wyborczych które poodobno miały miejsce wielokrotnie ?????? Żadnego potwierdzenia na to co pani napisała - żadeneo cienia dowodu czy konkretów, zdjęc czy firmów brak, świadków brak. Czyli tak jak napisałem w pozyższym cytacie, muszę uznać panią na kłamcę i manipulatora, który dla swoich celów wyborczych publicznie kłamie i wypuszcza fake newsy. I pani chce zostać wybrana w powszechnych wyborach jako osoba zaufania społecznego ?? Widać że jest pani warta swojego mentora - łapówkarza, dobrana z was para.
Przecież podałem konkretny artykuł ustawy który obala wcześniejsze bzdurne zarzuty. Co jeszcze chcesz zobaczyć?
Jak to mówią tonacy brzytwy (albo brzydko) się chwyta, a widać w komitecie p. Bednarek znają przysłowia.