W sprzedaży: Publikacja o historii Bobrownik i Sączowa, pióra Janusza Hetmańczyka

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


Komentarze (26386):

  • 2020-01-04 19:10:04  do: czwarty król Gdzie na jakiej tablicy ogłoszeń w Rogoźniku i co wisiało?
  • 2020-01-04 19:02:25  GieniaTo ile w końcu płacimy za śmieci segregowane za osobę?
  • 2020-01-04 15:48:31  czwarty królJakiś miesiąc temu na tablicach ogłoszeń w Rogolu i okolicy można było przeczytać pewne ogłoszenie - dośc ciekawe. W kontekście jego treści to ja bym nie chciał przewidywać w co się pani sołtys będzie przebierać.
  • 2020-01-04 15:42:35  Maria MagdalenaOnegdaj sołtys Rogoźnika przebierał się za jednego z mędrców podczas orszaku trzech króli. Za kogo pani sołtys będzie przebrana w tym roku?
  • 2020-01-04 15:35:53  RadnyTo ja zadam Ci pytanie w drugą stronę co radni mieli by dla Ciebie zrobić żebyś dołączył do grona zadowolonych mieszkańców (uprzedzając Twoją odpowiedź wymyśl coś lepszego niż złożenie mandatu). Podziel się swoimi problemami związanymi z gminą, śmiało w sieci jesteś przecież anonimowy.
  • 2020-01-04 15:15:02  ? Pytam po raz kolejny w jaki sposób wpłyneliscie na poprawę życia jakiegokolwiek mieszkańca w naszej gminie?
  • 2020-01-04 15:13:27  vipArkadiusz Cejrowski już wraca z podrózy :) Małgorzata Dzikowska chyba też w domu :) co byśmy bez nich zrobili a tak to świat nam przybliżają :) kochane te vipy z urzędu :)
  • 2020-01-04 15:04:19  ... Jak kopanie się z koniem. Piszesz tezę ze przewodniczący zdefraudowal kasę publiczna. Pytam o konkrety w jaki sposób to było możliwe. To mi w odpowiedzi zadajesz pytanie z doopy wzięte a na moje pytanie nie potrafisz albo nie chcesz odpowiedzieć. Idiotyzm pierwszej wod a twój wpis był zgodny z zasadą "rzucę goownem a może coś się przyklei"
  • 2020-01-04 13:56:22  ? nic nie znaczą
  • 2020-01-04 13:55:23  ? Pytam po raz kolejny w jaki sposób wpłyneliscie na poprawę życia jakiegokolwiek mieszkańca w naszej gminie? Prócz tych waszych "interpelacji" które dla nas
  • 2020-01-04 13:54:52  ? Pytam po raz kolejny w jaki sposób wpłyneliscie na poprawę życia jakiegokolwiek mieszkańca w naszej gminie?
  • 2020-01-04 13:32:44  ...Ja nie będę nic zgłaszał bo to nie moja sprawa - nie o mnie chodzi. Mogę tylko poobserwować i pokibicować. Nie pisz za wszystkich, bo nie masz bladego pojęcia kto czego pragnie.
    Nie odpowiedziałeś na pytanie jak możliwe żeby przewodniczący mógł nakazać w jakikolwiek sposób wydanie publicznej kasy przez gminę. Za funkcjonowanie urzędu gminy i za finanse gminy odpowiada kierownik jednostki. Którym jest kto ? Bo może ta prawda nie do końca będzie wygodna dla innych osób niż ci się wydaje ?
  • 2020-01-04 12:37:27   ?do; ja też zapytam

    Z księżyca spadłeś czy tylko jaja sobie robisz?
  • 2020-01-04 12:21:42   Nie ma się nad czym zastanawiać.. Zgłaszaj. Wszyscy pragniemy prawdy.
  • 2020-01-04 12:10:54  ... Wydaje mi się ze takim tekstem podpadasz pod rozprawę o publiczne zniesławienie i oszczerstwa. Na miejscu Adama Nocumia nawet bym się nie zastanawiał.
    Wytlumacz mi jak przewodniczący rady gminy może nakazać gminnym urzędnikom zapłatę za cokolowiek bez jakiejś formalnej podstawy czy zgody skarbnika??
  • 2020-01-04 12:10:33  ja też zapytamO właśnie temat śmieci. Dlaczego mamy chyba najdroższe śmieci w okolicy? Kto rozstrzyga przetargi, radni czy urząd? W innych gminach można taniej, więc dlaczego u nas tak drogo?
  • 2020-01-04 12:04:26  PytanieOd dawna wiadomo że rada gminy ma iluzoryczną rolę uchwałodawczą.
    Boli to Nocunia dlatego zachowuje się jakby rządził. A ja zapytam - kto zapłacił za wywóz dwóch kontenerów śmieci od kolegi pana przewodniczącego Nocunia? Może należy oficjalnie złożyć taką interpelację? Przecież na sesji pani wojt parę razy zwracał uwagę że zaistniała tu jakas nieprawidłowość ! Ja się zatem pytam czy Nocuń kazał gminie zapłacić kilka tysięcy z kontenery śmieci u jego kolegi?
  • 2020-01-04 11:47:07   Pytam po raz kolejny w jaki sposób wpłyneliscie na poprawę życia jakiegokolwiek mieszkańca w naszej gminie? Prócz tych waszych "interpelacji" które dla nas mieszkańców kompletnie nic nie wnoszą a raczej szkodzą nam wszystkim. Co zrobiliście proste pytanie?
  • 2020-01-04 11:27:44  ordnungJak tak czytam co napisałeś to widzę całą poprzednią kadencję i poprzedniego przewodniczącego. Dokładnie tak było - wszystko wg. scenariusza, żadnych nieplanowanych wystąpień, przed sesją każdy wiedział jak ma głosować i co ma mówić - zresztą najczęściej nikt nic nie mówił i sesje trwały po 30 minut. Wtedy to był porządek - tylko po co przez te lata rada się zbierała, skoro decyzje zapadały w gabinetach urzędu gminy ? .
  • 2020-01-04 10:09:07  Porządek musi być Za PZPR żyło się lepiej, zebrania, wystąpienia, owocne przemowy pierwszego KC PZPR. Spotkania, obrady ustalanie statutu obrad oraz głosowania pod porządek obrad. Dzisiaj jak widzę wystąpienia P-cego RG to jakbym oglądał Rubina lampowego z made in USRR i te obrady, zjazdy itp.
  • 2020-01-04 09:43:00  WOŚPCzy organizowany jest w gminie WOŚP?
  • 2020-01-04 08:45:43   Zawiadamia się mieszkańców sołectwa Bobrowniki, że w dniu 15.01.2020. (Środa) o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Bobrownikach odbędzie się zebranie wiejskie.

    "Przedstawienie projektu uchwały Rady Gminy Bobrowniki w sprawie ograniczenia w godzinach nocnej sprzedaży napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży na terenie Gminy Bobrowniki"

    https://www.bobrowniki.pl/index.php?id=109&id_skr=1135
  • 2020-01-04 08:33:53   Proponuję zająć się tym tematem na najbliższej sesji, jest ona bardzo istotna.
  • 2020-01-04 08:13:52  samowola nie jest cnotąPorządek musi być, w kwestii loga też!
  • 2020-01-04 08:02:28  mieszkaniec. Jak się już nie da do czego przyp... to trzeba coś wymyślić żeby się przyp... Przykład? Oglądamy poniżej. Weźcie wy się lepiej Tomasz i cała reszta do konstruktywnej i uczciwej pracy dla dobra mieszkańców a nie zajmować się jakimś "logiem" i kto, po co czy dlaczego? Odbieram to jak zachowanie takich małych dzieci w piaskownicy. I pytam po raz kolejny w jaki sposób wpłyneliscie na poprawę życia jakiegokolwiek mieszkańca w naszej gminie?
  • 2020-01-04 07:17:57   takie wnioski wynikają z treści zaproszeńW jednym przypadku organizatorem orszaku jest parafia , a w drugim sołtys z radą sołecką.
  • 2020-01-04 07:12:03   oby jak najdłużejStrona gminna to nie strona parafialna, i niech tak pozostanie!
  • 2020-01-03 23:08:38  TomaszOsoba która zarządza stroną gminną zalicza wpadkę za wpadką. Szkoda, że informacje są tylko o orszaku w Rogoźniku, a nic nie wspomniano o wydarzeniu w Sączowie
    https://parafiasaczow.pl/aktualnosc,543.html.
    W 2021 roku Rogoźnik na pewno oficjalnie dołączy do blisko 800 miejscowości w całej Polsce i nie tylko w których organizowany jest Orszak Trzech Króli. ehttp://orszak.org/orszak/zglos-miejscowosc.
  • 2020-01-03 21:39:18  pitu pituNiestety dziś trzeba sie kontrolować. Nie mozna uzywać znaków, obrazów, zdjęć objetych prawami autorskimi.
  • 2020-01-03 21:38:53  z Rogoźnika Tu była, jest i będzie zawsze patologia, zresztą jak widać po wpisie pajaca który cyt. "rogognoj" nawiązał do święta które razem obchodzimy. Bydlak i tyle. Czy jest tu jakiś administrator? Czym mniej odsłon tym lepiej, nie wchodzić tu i będzie spokój. A patola niech robi co chce.
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /