W sprzedaży: Publikacja o historii Bobrownik i Sączowa, pióra Janusza Hetmańczyka

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


Komentarze (26387):

  • 2020-04-16 11:24:02  znafcaDurnie myślą, że korona zniknie, rozpuści się albo wyparuje, bu ha ha.

    Jeżeli nawet, to w jego miejsce przyjdzie dziesięć innych, nie mniej zjadliwych.
  • 2020-04-16 10:54:39  .ZGhttps://img.joemonster.org/i/upload/2020/04/demoty-432-540.jpg
  • 2020-04-16 07:28:53  ..To człowiek B. Gatesa. Trzeba będzie zmienić obywatelstwo.
  • 2020-04-16 07:24:51  aż nie zostaną zaszczepieni wszyscy Polacy"Szef resortu zdrowia stwierdził w rozmowie, że epidemia koronawirusa potrwa nawet dłużej niż półtora roku. Będziemy z nią żyć tak długo, aż nie zostaną zaszczepieni wszyscy Polacy. Minister podkreślił również, że dzięki wprowadzonym przez rząd obostrzeniom, mamy najniższą w Europie liczbę chorych na milion mieszkańców."

    https://www.fronda.pl/a/minister-lukasz-szumowski-epidemia-potrwa-przynajmniej-15-roku,142976.html


    On tak na poważnie, a może się przejęzyczył? Może to jakiś fejk?
  • 2020-04-16 07:05:33  rachunki trzeba płacić, z czegoś trzeba żyć.To już drugi protest przedsiębiorców w Warszawie, ale w głównym ścieku o tym się nie dowiesz.
  • 2020-04-15 21:41:30   Gips, kreda i cała masa innego badziewia. Dziennikarka odsłania brudne kulisy mrożenia pieczywa, które zalewa sklepy

    https://natemat.pl/214633,dwa-tysiace-polepszaczy-jak-dowiesz-sie-co-sie-kryje-w-odpiekanym-pieczywie-odechce-ci-sie-jesc#
  • 2020-04-15 12:52:53  .ZGZapomniałem linka:

    https://kobieta.wp.pl/zakazane-skladniki-kosmetykow-5983118712112257g/12
  • 2020-04-15 12:51:18  .ZGSubstancja Hydantoin & Bronopol (2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol) jest zakazana w Japonii. Stosuje się ją m.in. w balsamach do ciała, żelach pod prysznic, chusteczkach nawilżających czy żelach do mycia twarzy. Ten środek konserwujący podrażnia skórę i płuca. Może być toksyczny dla wątroby i żołądka. Wykazuje także właściwości rakotwórcze.
  • 2020-04-15 11:58:59  pochodna formaldehydu?2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol


    Co to za goowno jest? Znalazłem to w składzie pasty do zębów!!!
  • 2020-04-15 10:49:58  ..Tramp coś ma do WHO i Gatesa...Może on?

    https://www.youtube.com/watch?v=1C9BR922SIk
  • 2020-04-15 10:26:19  żeby ni było, wicie rozumiciedo odstrzału - w sensie, rozwiązać.
  • 2020-04-15 10:24:45  inaczej koronaŚwirus nas załatwi na cacyMasońska organizacja WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) do odstrzału i to w trybie natychmiastowym, a ten gagatek Bil Gates odesłany w niebyt, najlepiej od wczoraj.
  • 2020-04-15 09:56:14  jak żyć premierze, jak żyćCo się stało z kibolami, jak oni teraz biedaczyny dają sobie radę bez bandyterki i wszelakich ustawek? Ogólnonarodowa kwarantanna wymiotła robactwo z powierzchni ziemi?
  • 2020-04-14 20:58:40  Lucyna Chorzy są pod stała kontrolą przez Policję. Wiem ponieważ u Nas w gminie gdzie mieszkamy, sprawdzają wszystkich. Nie muszę wiedzieć o chorych nic. Nie jest Nam to do szczęścia potrzebne. Sytuacja dla osób które walczą z chorobą jest wystarczająco ciężka. A są ludzie i ludziska. Udostępnić takie dane nie jest nikomu potrzebne.
  • 2020-04-14 18:23:36  ?Idź do sklepiku lokalnego tam sie dowiesz czy u ciebie w miejscowości są chorzy.W gminie tajemnica nie wiem czemu.
  • 2020-04-14 18:04:45   Według strony Urzędu Gminy jest już 8 osób zarażonych koronawirusem w gminie Bobrowniki, niestety brak jakichkolwiek dodatkowych informacji np. w których miejscowościach mieszkają osoby zarażone, w jakim są stanie itp. Może ktoś wie coś więcej ?
  • 2020-04-14 15:02:12   ZG ty to lepiej mózg zresetuj zanim zostanie skasowany.
  • 2020-04-14 14:02:47  oglądajcie póki nie skasowaliPandemia strachu i bieda w Polsce - Kryzys stulecia

    https://www.youtube.com/watch?v=SNgsnFh8YmQ&t=4s

    Jeden z komentarzy pod filmikiem;

    "Myślę, że ten wirus wygra miano "największego wałka" w historii naszej cywilizacji."
  • 2020-04-14 12:57:59  ....Podał ci numer patentu na szczepionke na koronawirusa, to nie fikcja. Oto on: EP3172319B1.
  • 2020-04-14 12:31:19  GościuZa wiki: "Grypa trapiła ludzkość od starożytności. Opisana została już przez Hipokratesa w roku 412 p.n.e.[2] Pierwszy raz pandemię grypy zanotowano w wieku XVI. Kolejne fale zachorowań na grypę pojawiały się co kilkadziesiąt lat."
    ...więc stwierdzenie, że objawy grypowe to "detoks z chemii" to totalna bzdura, no chyba że w starożytności było już 5G, mikrofala i domestos...
    Ogólnie pomieszanie faktów i mitów (z resztą na poziomie tygodnika "Fakty i mity")
  • 2020-04-14 11:32:16  ....Ważne!

    https://www.youtube.com/watch?v=s4yEHH92smA

  • 2020-04-14 09:49:25  GościuSą już dostępne statystyki zgonów za marzec?
    Możesz podać źródło?
  • 2020-04-14 07:50:23  .ZGTo znaczy że codziennie umiera zwykle ponad tysiąc Polaków. W tym roku statystyki są podobne.

  • 2020-04-14 07:40:29  ?"zmarło 414 tys. Polaków"

    Czy to spowodowało totalny paraliż w społeczeństwie, w gospodarce?
  • 2020-04-14 07:21:46  ta statystyka zatrważaJak podaje GUS w 2018r. zmarło 414 tys. Polaków, ta liczba jest szokująca.

    Inne źródło podaje, że w tej liczbie jest np; 110 tys zmarłych na raka (100 tys zmarło na nowotwór złośliwy).

    Prawie 3 tys osób zginęło w wypadkach samochodowych.
  • 2020-04-14 07:11:01   "Czeskie władze - mimo trwającej pandemii koronawirusa - parków nie zamknęły. I nie tylko nie zakazały uprawiania w nich sportu, ale wręcz zaleciły."

    z sieci
  • 2020-04-13 16:46:56  ?Ale ta pani doktor ameryki nie odkryła, to wiedza powszechna czym jest wirus. Gdzie ty widzisz w tym jakąś rewelację pisząc o niej?
  • 2020-04-13 15:18:12  debilne kłócenie się z f-szem jest przejawem debilnego myślenia w tej sytuacji Myślę, że warto przeczytać
    Wyjaśnienia Irene Ken - lekarza, której córka jest profesorem z John Hopkins University na temat wirusa Covid-19

    * Wirus nie jest żywym organizmem, ale cząsteczką białka (DNA) pokrytą ochronną warstwą lipidu (tłuszczu), który po wchłonięciu przez komórki błony śluzowej oka, nosa lub policzka zmienia swój kod genetyczny. (mutacja) i przekształca je w komórki agresora i multiplikatora.

    (...)
  • 2020-04-13 08:18:52   "Prawnicy sugerują, aby w kontrowersyjnych przypadkach nie przyjmować mandatu. Zamiast tego mundurowym okazać specjalne wzór oświadczenia, które warto mieć przy sobie."

    "Prawnicy podkreślają, że oświadczenie nie jest „wytrychem” do łamania zasad, a jedynie narzędziem dla tych, którzy rzeczywiście muszą wychodzić z domu."

    https://nczas.com/2020/04/13/akcja-nieprzyjmujmandatu-prawnicy-przygotowali-specjalne-oswiadczenie/



  • 2020-04-13 07:48:10   https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-doktor-szczucinski-polska-nie-ma-mozliwosci-zeby-kroczyc-dro,nId,4433026#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /
  •  /