Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)
Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV
Komentarze (26386):
Aborcja to bagno-można poczytać jak technicznie to przebiega na portalach medycznych. W PL dokonuje się tysiąc aborcji rocznie(czyli prawie w ogóle)-większość jest za granicą-trzeba mieć wyprany mózg by tego bronić.Tu musi chodzić o coś więcej
"Kwarantanna jest konieczna dlatego, że wczoraj budowę szpitala wizytował prezydent Andrzej Duda, a jak poinformowali dziennikarze RMF FM, potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem."
https://www.rmf24.pl
https://www.youtube.com/watch?v=7S7zgcKrNSE
"...nigdy wam tego nie podarujemy, Polacy wam tego nie podarują..."
A DUDA to jak się zakaził, nie nosił albo źle nosił maseczkę, nie utrzymywał dystansu, nie mył rąk na tyle często, że go dopadł wirus świrus?
"...piekło które zgotowaliście KOBIETOM..."
Jak zwykle ostry komentarz, a wszystko to podżeganie polityków byśmy ujadali na siebie.W PL dokunuje się ~1000 aborcji rocznie. Sprawa dotyczy ~0.1% społeczeństwa. Kłócimy się o coś co właściwie jest niezauważalne.Abrocji jest 6 razy mniej niż samobójstw lub śmiertelnych wypadków. Jeśłi znasz 6 osób co zginęło w wypadku,to będziesz znał jedną która dokonała aborcji w PL. Obudźmy się.Chcą nas skłócić i robią to skutecznie niewielkim kosztem
Praktyka ta nie musi stać w sprzeczności z zasadą humanitarnego traktowania zwierząt i nie powinna powodować dodatkowych stresów, a sam ból związany z ubojem powinien być zminimalizowany. Stres i ból są nieuniknione w każdym uboju."
https://episkopat.pl/komitet-ds-dialogu-z-judaizmem-kep-ws-zydowskiego-uboju-rytualnego/
169 wyświetleń•Nadawane na żywo 18 godzin temu
https://www.youtube.com/watch?v=GA29M1AMAkQ
G Ł U P E K zadał pytanie żeby sobie na nie odpowiedzieć. Tego głupka charakteryzuje to, że wymyślił sobie spiskową, nie popartą żadnymi faktami teorię, aby bezpodstawnie szkalować radnych. Rób tak dalej, a w końcu za tę głupotę dobiorą ci się do czterech liter.
Wójt uzyskała absolutorium. Bo radni betonowi bali się RIO.
Nie uzyskała wotum. Ale po ostatniej komisji wspólnej wiemy dlaczego.
Nie chodzi o panią wójt tylko o zabawę radnych od tej konkurentki która przegrała.
Nie chodzi o gminę bo ci radni nawet nie wiedzą co głosują. Czekają tylko na smsy jak mają głosować.