BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu Nick musi mieć min. 5 znaków oraz składać się z liter (bez polskich znaków), cyfr, spacji, myślnika, podkreślenia      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (20542):

 • 2014-04-09 18:22:28  tolerancjusztak kompletnie ogólnikowo to wydaje mi się, że żeby być wójtem to trzeba mieć wizję i odwagę. poprzednik poprzednika zaspał unię kiedy inni działali, wręcz nie lubił mieszkańców, ciężko stwierdzić co zrobił poza tym że był. poprzedni wójt to samo, bał się podejmować wyzwań, nie pytał ludzi czego na prawdę chcą, a jak sami mówili to nie słuchał. ostatecznie wprowadził naszą gminę do elity gmin rozjechanych przez autostradę. kto ma z tego zysk? na pewno nie nasza mieszkańcy. obecny wójt - jako pierwszy miał odwagę walczyć o gminę i ludzi. park wytargał od skarbu państwa, odratował położoną już prawie inwestycję kanalizacji, ludzie wreszcie mają wójta który rozwiązuje ich problemy i słucha - i to chyba boli nagonkę, że jest dobrym człowiekiem i dobrym gospodarzem. stąd te oskarżenia i szczucie.
 • 2014-04-09 08:07:06  Zbyszek GęburaCo do Europy, może nasza gmina powinna nawiązać kontakty z innymi podobnymi miastami, gminami w całej UE na zasadzie zaprzyjaźnionych jednostek (na razie mamy zaprzyjaźnione jedno miasto w Czechach). Ożywić kontakty, wymiana kulturalna , sportowa. Może nowe miejsca pracy itp..
 • 2014-04-09 06:36:58  kamilObecny Pan Wójt jest najlepszym menadżerem- ył dyrektorem w zakładach piekarniczych. Wprowadzil środki unijne i zarzadzał 8 osobami ! Poprezednicy na budżetach się nie znali ! Pan Zięba wprowadził naszą gminę do Europy!
 • 2014-04-09 00:55:28  praktykCzas pomyśleć o zdrowym wyborze nowego wójta i radnych.Poprzedni wójtowie to faceci z praktyką zarządzania dużymi zakładami.Otarli się o pracę z samorządami na terenie ,których były ich zakłady.Wypracowywali dla samorządów spory budżet/tzn.zarządzali ludźmi i umieli to robić/ I nie byli ciągani przez instytucje prawa.
  Wybrać należy ludzi z praktyką zarządzania a nie śpiewania w kole gospodyń.Bo większość radnych wybrana bo lubiana i "fajna babka" w kole.Owszem są też nauczycielki,ale pracowały tylko z dziećmi,które z reguły są mniej lub bardziej posłuszne.
  Ilu z nich pracowało z dużym zespołem ?ilu miało do czynienia z ustalaniem i rozliczaniem budżetu?
  Jestem za likwidacją połowy etatów w Gminie.
 • 2014-04-08 22:07:44  wale dlaczego nie ma wzmianki na stronie gminy bobrowniki.powinno byc jakies ustosunkowanie w odniesieniu do wyborcóww
 • 2014-04-06 21:11:57  tolerancjusza od kiedy to faktem jest zarzucanie komuś winy. faktem byłoby skazanie. a służby na które się powołujecie tyle razy już się ośmieszały, że człowiek który zna obecnego wójta po prostu przestaje wierzyć w jakieś śmieszne "zarzuty"
 • 2014-04-06 20:47:14  tolerancjaDrogi tolerancjuszu - napisałem tylko i wyłącznie prawde w najczystszej postaci. "polak" ( z małej litery !) pisze że ci którzy tu pisza na forum, lub ci którzy uważają że wójt ma niejasne sprawki za uszami ( w przynajmniej istnieje poważne podejrzenie że takowe ma ) są cytuje "za cieńcy" Nie czuję że za cieńki na kogokolwiek a już na pewno na Arkadiusza Z., albo jego anonimowych obrońców. I to napisałem. A skoro ktoś się czuje zastraszony to niech się tak czuje - widać ma powody. Zawsze może złożyć sprawę o zastraszanie - przynajmniej wtedy już nie będzie taki anonimowy - ja nie mam się czego obawiać.
  P.S. Od kiedy to pisanie o faktach dotyczących osoby wójta jest bluzganiem na niego ? jeżeli powiem na murzyna że ma czarną skórę to znaczy że go obraziłem i zbluzgałem ??
 • 2014-04-06 20:44:34  tolerancjuszjakoś poprzednik trzymał się z dala od tych zasmarkanych obowiązków. określenie "wali taką lewiznę że szkoda gadać ...drzewa, działki, stadiony, rodzinka, amfiteatr" (cytuję tylko Michała) jakby przystawić do poprzednika to dopiero się robi ciekawie. aczkolwiek fakt - amfiteatru nie było wtedy, bo i park był jednym wielki wysypiskiem.
 • 2014-04-06 20:33:28  MichałCzytam że to fajny wójt bo wreszcie się coś w gminie dzieje : park, żłobek, imprezy itp. ... super ... ale to w końcu jego zasmarkany obowiązek dbać o gminę skoro chciało się być Wójtem ...to nic nadzwyczajnego tylko wypełnianie swoich obowiązków ... nie ma się co podniecać w końcu za coś bierze kasę !!! Także, nie róbcie z niego pierwszego budowniczego w gminie bo niestety poza wypełnianiem swoich obowiązków wali taką lewiznę że szkoda gadać ...drzewa, działki, stadiony, rodzinka, amfiteatr.

  Do tego doszło, że ktoś kto piastuje urzędnicze stanowisko za naszą kasę zrobił kilka rzeczy w gminie jest wychwalany pod niebiosa ... masakra.

  Zresztą połowa tych inwestycji to PR w czystej postaci w ogóle bez jakiejkolwiek koncepcji dłogofalowej ... świetny przykład to orlik w polu i kort pod słońce.
 • 2014-04-06 20:21:15  tolerancjusztolerancjo, napisałeś Polakowi, cytuję: "nie masz pojęcia z kim rozmawiasz" - to brzmi niemal jak zastraszanie!!
 • 2014-04-06 20:18:58  tolerancjuszJakoś nie potrafię ogarnąć toku myślenia takich ludzi jak ci anonimowi bluzgający na wójta - to nie jest zadanie dla normalnego człowieka, to trzeba dobrego specjalisty od anomalii umysłowych żeby wytłumaczyć działanie takich ludzi
 • 2014-04-06 19:57:29  tolerancjaHmmm - o ile się dobrze orientuję to nikt go tym razem nie zamykał i nie zatrzymywał, tylko otrzymał zakaz przychodzenia do pracy i podejmowania jakichkolwiek decyzji. Więc nie rozumiem o czym piszesz. A o tym czy ktoś z postawionymi przez prokuratora zarzutami jest winny czy nie decyduje sąd, a nie jakiś anonim podpisujący się jednym razem nickem "prawda" a innym razem "polak".
  Jakoś nie potrafię ogarnąć toku myślenia takich ludzi jak ci anonimowi obrońcy wójta - to nie jest zadanie dla normalnego człowieka, to trzeba dobrego specjalisty od anomalii umysłowych żeby wytłumaczyć działanie takich ludzi. Jedno tylko wiem na pewno - są tacy którzy mają gacie pełne że od listopada będą musieli sobie normalnej roboty poszukać.
 • 2014-04-06 19:24:44  prawdaWojta już wypuścili - jest niewinny jak zwykle !!! nic nie mają na niego ani drzew ani wysypiska ani działek !! i co szemrani szambiarze !! nie udało się Pana Wójta wkopać !! i co radni bobrowniccy ? wstyd no nie a pycelka - zmiana stanowiska hahahahahaha od przyszłego tygodnia referent hahahahaha !
 • 2014-04-06 19:18:06  k3mieszkanka wzbudza MOJĄ odrazę. reprezentuje idealnie poziom tego forum, jakieś 4 metry poniżej gruntu - klasyczny poziom szamba.
 • 2014-04-06 18:04:14  k2Taka lektura dobrze ci zrobi... wiedzy przybędzie po takim masażu główki.
 • 2014-04-06 18:02:23  k2Polak... a nie polak - zejdź na ziemię i popatrz realnie na rzeczywistość... znasz takie słowo: tromtadracki.
  W sam raz pasuje do twojej osoby. a co prościej to znaczy ... poszperaj popytaj. A nawiasem mówiąc...zobacz to ... może mienisz zdanie na temat Arkadiusza Z.

  http://www.pown.it/4940
 • 2014-04-06 17:59:57  .,.,dobrze by było aby pan wadowski zrobił jakiś sondaż na stronce kogo we władzach gminy mieszkańcy najwyżej cenią
 • 2014-04-06 17:35:28  mieszkanieca nasi Radni ? proszę sie ocenić !
 • 2014-04-06 14:40:43  mieszkankaNasz wójt to dziad i kobinator. Wzbudza moją odrazę.
 • 2014-04-06 14:23:46  CzechBrawo !. -TOLERANCJA .
 • 2014-04-06 10:46:02  tolerancjaDobrze się podpisałeś pod swoim bełkotem - typowy z ciebie polak z małej litery. Wszystkie cechy typowego zawistnego, pełnego nienawiści do innych kombinatora i cwaniaczka, przeświadczonego o własnej wyższości mieszkańca tego kraju z ciebie wylazły. Doskonały materiał do badań dla socjologów i psychiatrów.
  Zresztą jakbym nic nie potrafił w życiu robić, też bym się trzymał stołka w urzędzie ze wszelkich sił. Nawet za cenę zrobienia z siebie publicznie idioty zapewniającego że słońce świeci w nocy.
  P.S. I nie obrażaj ludzi tu piszących na forum - bo nie masz pojęcia z kim rozmawiasz i kto jest za cieńki dla kogo. A moze się okazać że będzie Cię łatwo znaleźć realnym świecie.
 • 2014-04-06 10:35:11  polakWójt jest NIEWINNY !!!! zobaczycie i WYBORY WYGRA W CUGLACH !!! bo wy jesteśćie za cieńcy dla niego !! a jak jeszcze Pycelka coś zacznie kombinować to w starostwie zostanie portierem !!
 • 2014-04-06 00:57:31  k2a tak dla poprawy humoru.... tak jakoś widzę pożegnanie z władza obecnej ekipy... bez obrazy ... co ja zrobiłem?

  http://www.pown.it/4940
 • 2014-04-06 00:44:57  k2Joker,, ,smród powiadasz po poprzedniej ekipie... no, na to trzeba było zwiększyć ilość etatów za obecnego wójta .. bo niszczarki nie nadążały tyle tego zostało, dla obecnego a może byłego? i trzeba było targać papierki łapkami.. a każda znajoma parka mile widziana. To co będzie po tej ekipie.... ? Duże pole do popisu w kwestii znacznego przyrostu zatrudnienia w U G mają radni. Gdzie są komisje np. budżetowa. Może warto by pomyśleć o rozbudowie budynku urzędu ?
 • 2014-04-06 00:32:30  taki jedenSami qrna sprawiedliwi w tej ekipie na stołkach gminnych siedzą. "Mieszkance Bobrowniki" ( która po chwili się zamieniła w "jokera") już odpowiadam o jaką prawdę kaman. Otóż prawda jest taka że nasz sprawiedliwy rządzący od ponad trzech lat gminą ma zarzuty prokuratorskie postawione, zarzuty poważne bo zagrożone karą do 8 lat pozbawienia wolności wg. kodeksu karnego, zarzuty dotyczą wzięcia w łapę kasy za rozporządzenie gminnym majątkiem w sposób niewłaściwy i korzystny dla człowieka dającego w łapę. Tenże sam sprawiedliwy i oświecony Arkadiusz ma powody obawiać się postawienia zarzutów w innym toczącym się śledztwie w sprawie nielegalnej wycinki drzew w parku. Tenże sam prawdziwy gospodarz po kontroli RIO w grudniu 2012 roku otrzymał w raporcie pokontrolnym kilkanaście punktów w których wykryto nieprawidłowości w rożnych obszarach zarządzania gminą - najczęściej powtarzało się określenie "brak właściwego nadzoru... " Gdyby przysłowie o pańskim oku miało mieć sens to ważne by dla prawdziwego gospodarza było prawdziwe nadzorowanie prac, a nie lansowanie się przez publiką wszędzie gdzie się da.
  P.S. Ciekawy jestem ile będa chodziły niszczarki w listopadzie tego roku jak prawdziwy gospodarz Arkadiusz przerżnie wybory. Bo tego że wystartuje i zrobi wszystko żeby stołek zatrzymać to jestem pewny (chyba że nie będzie mógł startować bo wcześniej będzie miał prawomocny wyrok - w co wątpię bo nasz wymiar sprawiedliwości działa dość opieszale)
  P.S.2 Co do poprzedniego wójta to jakoś kilka lat po jego kadencji minęło i nikt mu nawet cienia żadnego zarzutu nie postawił. A do tego nadal pracuje w samorządzie i z tego co wiem gmina w której pracuje jest zarządzana bardzo dobrze.
 • 2014-04-05 23:51:28  Homo FossilisUważam, że trzeba wprowadzić nowy podział czasu w tej gminie: 3 rok Oświeconej Kadencji lub ileś lat przed Oświeconą Kadencją. Bo wynika z tego że przed Oświeconą Kadencją w naszej gminie była epoka kamienia łupanego, a ludzie mieszkali w jaskniach, a dookoła panowal dżungla i nikt nic nie robił do tej pory.
 • 2014-04-05 23:40:38  joker"smród", "prokurowane" - to słowa charakterystyczne dla poprzedniej ekipy. z pewnych źródeł wiem, że jak przegrał poprzednik przez kilka dni chodziły niszczarki. nadal pamiętają to ówcześni pracownicy Urzędy Gminy!!!
 • 2014-04-05 23:29:39  mieszkanka Bobrowniki"zakłamać i prawdę zaciemnić" - o co kaman? jaką prawdę się zaciemnia? jasno widać jak gmina idzie do przodu od 3 lat. jest tysiąc argumentów których boją się zakłamani "realiści", a smrody zostawili poprzednicy. nasz wójt ma wizję, pomysły i jest prawdziwym gospodarzem. którego innego by obchodziło jak są realizowane prace skoro ma inspektorów, a on wychodzi z założenia że pańskie oko konia tuczy.
 • 2014-04-05 22:17:56  realistaTa kadra o której piszesz od początku kadencji w znakomitej większości przyjmuje wszystko co zaproponuje wójt i rzadko kiedy ma swoje zdanie. A jeżeli kilka razy sie zdarzyło żę ktoś z radnych miał odwagę zabrać głos i wyrazić swoje zdanie niezgodne z polityką ekipy wója, albo zadać niewygodne pytanie był od razu nazywany "hamulcowym", "wichrzycielem", czy kimś podobnym ( nawet się kiedyś pojawiło sformułowanie o trzech muszkieterach). Wystarczy to forum poczytać jakieś 1,5 roku do 2 lat wstecz i można zobaczyć jak posiadanie własnego zdania w radzie gminy było atakowane i opluwane przez stronników wójta ( albo może i jego samego, bo w końcu na forum każdy może pisać anonimowo). Nawet śp. pani Zofia która wprawdzie radną nie była, ale miała najwięcej odwagi zadawać pytania i stawiać wymagania, była na tym forum obrażana i opluwana. Taki piar ekipa wójtowa i on sam sobie fundowali i nadal próbują wszystko zakłamać i prawdę zaciemnić, co też po poniższych wpisach widać.
  Zdecydowanie się zgadzam z "mieszkanką Bobrownik" - trzeba dobrze przemyśleć najbliższe wybory - ale nie tylko w kontekście rady gminy, przede wszystkim w kontekście stanowiska wójta, a co za tym idzie ekipy kierowniczej naszego urzędu. Prawda jest taka że rada gminy jest tylko kwiatkiem do kożucha - kierunek działań i wszystkie niejasne sprawki które się za naszą gminą ciągną jak smród od 3 lat są prokurowane przez wójta i zatrudnionych przez niego urzędników, a radni w większości są tylko miernymi i biernymi rekwizytami.
 • 2014-04-05 21:47:28  mieszkanka Bobrownikno właśnie,jak nigdy wszyscy byli obecni i aż biało było od kartek .Na wszystko wyrażają zgodę ,rzadko kiedy zabieraja głos ,a" kaska leci "Wybory tuż,tuż trzeba dobrze przemyślęć wybór radnych naszej Gminy. Uważam że ta Kadra nie zdaje egzaminu.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.