BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (15856):

 • 2019-01-25 17:21:10  tak uważamZasadnicza sprawa , czy ty bez nicku odróżniasz projekt uchwały od uchwały?
  Znasz procedury przygotowywania i procedowania nad dokumentami w UG?

  Może się mylę ale zerknąłem sobie do A. Szewc, T. Szewc, „Uchwałodawcza działalność organów samorządu terytorialnego", s. 66
 • 2019-01-25 16:52:22  tak uważamSądzę, że jesteś niedoinformowany pisząc o PRYMITYWNEJ PROWOKACJI, idź upewnij się i potwierdź tutaj swoje sensacyjne doniesienie.
 • 2019-01-25 16:14:12   Na samym dole jeszcze raz ta sama uchwala tylko z podpisem Adama Nocunia przewodniczącego rady gminy, ale prymitywna prowokacja no i w treści apelu przywołane forum Bobrowniki.tv
 • 2019-01-25 14:30:55  tak uważamTego typu uchwały powinny być przyjmowane przez AKLAMACJĘ, bo przecież idea jest godna pochwały, jej treść właśnie powinna być ogólna, i powinna scalać a nie dzielić. Natomiast jeżeli w treści jest napisane to co jest napisane to chyba mija się to z celem.
 • 2019-01-25 09:48:02  TomaszPodtrzymuje swoje zdanie, że Pani Wójt wykorzystuje sytuację to brudnej gry politycznej. Zapewne jesteście uważnymi czytelnikami spójrzcie kto się podpisał pod projektem uchwały ja doliczyłem się tylko 5 radnych z ramienia Pani Wójt czyli jak rozumiem to delikatna sugestia, że pozostali radni nie popierają tej uchwały?
 • 2019-01-25 08:40:54  ...Piękna uchwała z ładnymi sformułowaniami. Nawet się zgadzam z tym co napisano w projekcie uchwały bo trudno się nie zgodzić. Tylko pytanie co z tej uchwały wynika i co za nią idzie ? Nie wynika z niej kompletnie nic poza tym że wpisuje się ona w cały szereg jej podobnych apeli, odzewów czy uchwał, które absolutnie niczego nie zmieniają i tylko robią szum.
  Pytanie do pani Wójt bo to ona jest autorem tego projektu i Rady Gminy która będzie to uchwalać - jakie dalsze działania pójdą w ślad za tą uchwałą ? czy są jakieś plany dotyczące np. edukacji młodzieży ? lub jakieś akcje informacyjne w temacie ? Bo jeśli będzie tylko przyjęta uchwała i nic poza tym się nie wydarzy to będzie to warte tyle co papier na którym tą uchwałę wydrukowano.
 • 2019-01-25 08:28:16  Gościudo: głupota ludzka też może być niebezpieczna
  Do: do poniżej
  To co piszecie to właśnie mowa nienawiści. Oskarżacie mnie bezpodstawnie o jakiś współudział. Kim wy jesteście? Współczuję takiego postępowania.

  Czy jak napiszę:
  "Biorąc zwykły nóż kuchenny może każdy wyjść na ulicę i zadźgać sąsiada na śmierć"
  Też mnie oskarżysz o współudział w morderstwie Adamowicza oraz o wszystkie morderstwa z udziałem noża?
  Czy jak napiszę, że "jak chwycisz kogoś za szyję i mocno ściśniesz to go udusisz" też mnie oskarżysz o współudział we wszystkich następnych uduszeniach?

  LUDZIE OPANUJCIE SIĘ!!! Jeśli uważasz, że treść jest niestosowna zwróć uwagę mi, wyślij maila do admina o usunięcie, a nie oskarżaj! Krzywdzisz mnie i nakręcasz hejt w necie.
 • 2019-01-25 07:20:02  ciekawe sprawy się dziejąProjekt uchwały w sprawie apelu dotyczącego potępienia szerzącej się w przestrzeni publicznej przemocy, agresji i mowy nienawiści.

  http://bip.bobrowniki.pl/?a=20740
 • 2019-01-25 05:08:20  ZGDo Skarbnik
  Czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce.Trudno.
  Piszesz o panu Zięba. Jego zawód nie ma znaczenia, on nie kryje że swoją wiedzą ma od LEKARZY i NAUKOWCÓW z innych kręgów medycznych.On tylko tłumaczy ich prace na polski język. Metody które opisuje są skuteczne, czy się to komuś podoba czy nie. Nie jest moim guru, ale mam dla niego wielki szacunek bo robi wiele dobrego.
  Tak Pani Ewa Kopacz bardzo dobrze zrobiła że nie kupiła za miliony zbytecznych szczepionek.
  Z tym odsyłaniem to się nie wysilaj, dla mnie nie jesteś żadnym autorytetem. Jak piszesz - byłeś gdzieś skarbnikiem i myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy.
  Dlaczego nic nie napiszesz w sprawie petycji z filmu i odpowiedzi na nią pana Ministra Zdrowia?
 • 2019-01-25 00:20:05  SkarbnikDo: Sekretarka
  Zaznacz w którym fragmencie mojego komentarza jest jakiś mały ułamek hejtu, są to fakty których
  p. Wójt nie zaprzeczy w tym czasie pełniła funkcję zastępcy Wójta, obrońcy byłego Wójta hejtowali
  wszystkich którzy dopytywali prawdy, a hejtowani nie pozostawali dłużni taki internetowy boks bez
  konsekwencji aż do 13 stycznia dzisiaj ktoś mówi nie boksujcie mnie żądając skasowania gry
  wcześniej ta gra nie stanowiła realnego zagrożenia dzisiaj już tak. Zarzucasz mi populizm pod
  publikę, przypomnę Tobie Sekretarko jak wyglądały spotkania z kontrkandydatami BYŁEGO kogo
  nasyłał do zakłócania spotkań. Drobna Sekretarko rada przekaż do p.Wójt Sztuką błędu jest jego
  nie powtarzanie, na stanowisku się bywa, a człowiekiem się jest, szacunek ciężko odbudować.
 • 2019-01-24 22:34:19  neciakJednak beton jesteś - albo udajesz tylko nie mam pojęcia w jakim celu. Przecież ci napisałem skąd takie informacje można zdobyć bez zbytniego wysiłku. I nikt tego nie traktuje jako coś "przestępczego" bo gdyby tak było trzeba by 3/4 zasobów internetu zamknąć. Na moje oko to jesteś zwykły prowokator, na dodatek kiepski. Jak ty coś gdzieś zgłosisz to mi kaktus na łokciu wyrośnie.
 • 2019-01-24 21:49:43  do poniżejJa zadaję pytanie skąd ma takie przestępcze informacje ten anonim pod nazwą "Gosciu" przecież to sam administrator dawno temu powinien zablokować ten wpis i powiadomić odpowiednie służby a jeżeli tego nie zrobi to osobiście to zglosze bez zawiadamiania administratora bo po co ? Proszę mnie nie wyzywać od zacofanych ludzi czy betonów ponieważ to postępowanie w tym momencie nie jest w cale śmieszne tylko bardzo niebezpieczne.
 • 2019-01-24 21:28:12  głupota ludzka też może być niebezpieczna2019-01-24 21:01:55 Do tym razem: "ZŁY to nie fikcja" wcześniej "Gościu". - cytując w całości wpis opisujący nielegalny twoim zdaniem proceder sam dokładasz się do rozpowszechniania tego typu niebezpiecznych informacji. Sam jesteś w takim razie także niebezpieczny i współwinny potencjalnego przestępstwa.
 • 2019-01-24 21:23:43  Zły to nie fikcnaZgłoś do Admina, że twoim zdaniem wpis "gościa" potencjalnie może stanowić realne zagrożenie, poprzez instruowanie do działań nielegalnych i przestań się miotać jak piskorz.
 • 2019-01-24 21:21:27  neciakJa nie mogę - co za twardy beton. Słyszałeś o wyszukiwarkach internetowych ??? To takie strony w necie gdzie wpisujesz hasło (może być składające się z jednego lub kilku słów), naciskasz klawisz enter i po chwili masz przed nosem te pożal się boże "poradniki przestępców".
  Inna sprawa że to co opisał "Gościu" strasznie skomplikowane jest, czasochłonne i i pracochłonne. Komu się chce jeździć po Czechach. Są dużo prostsze i mniej zajmujące czas metody. I od razu uprzedzam pytania - też są do znalezienia w necie w kilka sekund.
 • 2019-01-24 21:08:01  Pytam skąd WIESZ o tych poradnikach???2019-01-24 20:17:11 ZŁY to nie fikcja
  Ale ty jesteś zacofany. W sieci są poradniki które prawie, że w szczegółach i detalach podają jak i co.
 • 2019-01-24 21:01:55  Do tym razem: "ZŁY to nie fikcja" wcześniej "Gościu".To po co korzystasz z poradników przestępców?? Kto normalny korzysta z takich porad??? Bandyci i przestępcy a kim ty jesteś? Nawiązuje do twojego wpisu poniżej
  2019-01-24 14:07:30 Gościu
  Sposób na anonimowy hejt:
  Zostawiasz swoją komórkę i jedziesz na stopa do Czech.
  Tam kupujesz pre-paida za gotówkę wymieniona w kantorze (nie ma obowiązku rejestracji)
  Kupujesz na targu jakakolwiek używana/kradziona komórkę
  Logujesz się do sieci, zakładasz 10-minutowego maila, wysyłasz co chcesz (kogo planujesz zamordować albo komu bombę podłożysz), kartę sim niszczysz, komórkę wyrzucasz do jeziora i wracasz na stopa (lub busem).
  Jak widać trochę zachodu to kosztuje, ale nikt Cię nie namierzy. W innym przypadku raczej jak ktoś chce to dojdzie.
  Teraz w PL mamy słabe rządy, ale PO-PiS-PSL już wszystko przygotowało pod zamordyzm. :)
 • 2019-01-24 20:57:46  ...A co jest hejtem ?? dyskusja o szczepionkach czy dyskusja o sposobach ukrywania tożsamości w sieci ? Za chwilę hejtem będzie rozmowa o pogodzie. Łatwo jest używać popularnych słów - gorzej ze zrozumieniem ich sensu.
 • 2019-01-24 20:52:42  Sekretarka Do Skarbnik
  Pani Wójt czeka na Ciebie
  Zaprasza Cię w poniedziałek na 9.00
  Wtedy przyjmuje mieszkańców.
  Chcesz coś powiedzieć konstruktywnego ?
  Czy tylko populistyczny hejt pod publikę ?
 • 2019-01-24 20:49:12  ? Jakąś piosenkę zacząłeś pisać?
 • 2019-01-24 20:44:16  HejtHejt hejt hejt
 • 2019-01-24 20:17:11  ZŁY to nie fikcjaAle ty jesteś zacofany. W sieci są poradniki które prawie, że w szczegółach i detalach podają jak i co.
  Tylko taki ignorant jak ty zadaje dziwne pytania. Napisałem ci wyraźnie, że są ludzie którzy NIESTETY mają za nic przyzwoitość, są na bakier z prawem, nie KOCHAJĄ ludzi.
 • 2019-01-24 19:56:49  Do tym razem: "ZŁY to nie fikcja" wcześniej "Gościu".Ale skąd aż w takich szczegółach znasz ten proceder przestępczy ? Tego nie publikują media jak to robić żeby uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwo. Człowieku? Kim ty jesteś?
 • 2019-01-24 19:40:00  SkarbnikDo: ZG
  Zwracam się tylko z jedną prośbą abyś czytał powoli i ze zrozumieniem wtedy nie będzie niedomówień
  ja piszę o wozie Ty o powrozie, myląc szczepienia szczepiąc się przeciw grypie, nawet twój GURU jakoś bojaźliwie zastrzega się od wszystkiego. Opluwana Ewa Kopacz dla mnie w tym czasie była wielka postawiła się wszystkim którzy popierali szczepionki przeciw grypie bez potwierdzenia skuteczności
  Jak można w miesiąc lub dwa wyprodukować skuteczny lek na cokolwiek bez potwierdzenia skuteczności,tu ameryki nikt nie odkrył, więc nie siej wrogiej propagandy znając Twoje uduchowienie. Zazdroszczę jakim podpierasz się autorytetem i jego osiągnięciami w medycynie, absolwent Wydziału Maszyn Górniczych sprzątacz,elektryk i kucharz, prawdziwy AUTORYTET szczepionkowy, odsyłam do zapoznania się z wiedzą i opiniami profesor Iwony Paradowskiej-Stankiewicz (znachorka).
 • 2019-01-24 18:57:26  ZŁY to nie fikcjacyt; " Nie mogę uwierzyć że ktoś jest czy byłby zdolny do czegoś takiego?"

  A ty skąd spadłeś, z księżyca? W więzieniach siedzą sami niewinni? Na świecie triumfuje samo dobro?
 • 2019-01-24 17:29:40  do anonima pod pseudonimem"Gościu"Przyznam że jak widać masz niezłą wiedzę na temat jak oszukiwać w sieci. Nie znałem takich metod i że tak można zrobić. Kto ty jesteś ? Że bardzo dobrze jesteś doinformowany w tych przestępczych sprawach. Może jesteś tym gościem z kafejki internetowej który popełnił to przestępstwo i dalej jest nie uchwytny przez organy ścigania? Nie mogę uwierzyć że ktoś jest czy byłby zdolny do czegoś takiego? Może ty to robiłeś? Czechy są przecież blisko a hejterskich wpisów nie brakuje.
 • 2019-01-24 16:51:13  ZGDo Skarbnik

  Odnotowano sporo przypadków nie zgłaszania NOP-ów..To po pierwsze.
  NOP-y zgłasza sie nie do niezaleznej instytucji tylko do instytucji szczepiącej i propagującej szczepienia.
  To chyba niezbyt obiektywna instytucja.

  Myślę że jestem duzo bardziej w temacie od Ciebie.

  Tu masz filmik - petucja do Ministra Zdrowia ws. bezpieczeństwa szczepionki p.grypie. Doucz się..

  Jerzy Zięba - Minister Zdrowia szczepionki przeciw grypie...

  https://www.youtube.com/watch?v=jQD1YunCpX8

 • 2019-01-24 16:04:02  SkarbnikDo Wójt Gminy Pani Bednarek.
  Proszę o wyjaśnienie Panią Wójt, dlaczego list otwarty do Zarządu Fundacji ZWIASTUN jest datowany
  dopiero na dzień 17.01.19r. z prośbą o zamknięcie i likwidację forum, jakież to obawy teraz Panią kierują do takiego rozpaczliwego kroku, gdzie Pani była wcześniej dlaczego publicznie nie potępiała metod stosowanych przez Pani wcześniejszego pracodawcę gdy dochodził do władzy i jakimi metodami, dzisiaj będąc jego przedłużeniem władzy, czy dzisiaj ma Pani moralne prawo tego wymagać od Fundacji Zwiastun do zakazu przypominania niewygodnych faktów w czasie swoich rządów, Pani też za to ponosi jakąś winę, stojąc tylko na jednej nodze bez oparcia dlatego taki rozpaczliwy krzyk niemocy. Tak bywa
  w życiu krzyczy ten kto jest najbardziej winny nie widząc wcześniejszej krzywdy wyrządzanej innym, pomówieniami i opluwaniem, dzisiaj Pani ma obawy, przyszła chwila refleksji nie sądzę bo list powinien być wiele miesięcy wcześniej datowany, "Mądry polak po szkodzie", śmierć kubłem lodowatej wody na głowie.
  Taka ludzka rada pod rozwagę Pani Wójt gdy publicznie uderzy się w swoje piersi i będzie to szczerze ludzie potrafią wybaczyć wszystkie podłości.
  Osobiście jestem zwolennikiem za ściganiem tych wszystkich hejterów którzy jak te wiejskie psy potrafią ujadać tylko na zamkniętym własnym podwórku myśląc że nic im nie grozi, jestem zwolennikiem merytorycznych sporów i konstruktywnych na argumenty.
 • 2019-01-24 14:38:46  SkarbnikDo: ZG
  Jestem tutaj na tym forum, po dosyć długiej nieobecności, i jestem przerażony, wszystkie tematy tego forum opanował jeden samozwańczy "Omnibus" nawet mądrzejszy od telewizora, trzepiący tylko pianę jak w filmie "Wodzirej". Chcąc zabierać głos w jakiejś sprawie trzeba posiadać aby minimalne pojęcie i wiedzę w danej dziedzinie w której zabieramy głos. Będąc czynnym zawodowo, pracowałem nad Oceną ryzyka zawodowego, podczas wykonywania wszelkich czynności w pracy i zdarzeń losowych w czasie dnia, więc mogę polemizować z p.ZG jaki odsetek procentowy niesie za sobą obowiązek szczepień noworodków z ich późniejszymi powikłaniami, a późniejszymi powikłania dzieci bez szczepień, widzę powielanie stwierdzeń bo ktoś powiedział lub gdzieś słyszałem, proszę o konkretne dane i ich źródła.
 • 2019-01-24 14:07:30  GościuSposób na anonimowy hejt:
  Zostawiasz swoją komórkę i jedziesz na stopa do Czech.
  Tam kupujesz pre-paida za gotówkę wymieniona w kantorze (nie ma obowiązku rejestracji)
  Kupujesz na targu jakakolwiek używana/kradziona komórkę
  Logujesz się do sieci, zakładasz 10-minutowego maila, wysyłasz co chcesz (kogo planujesz zamordować albo komu bombę podłożysz), kartę sim niszczysz, komórkę wyrzucasz do jeziora i wracasz na stopa (lub busem).
  Jak widać trochę zachodu to kosztuje, ale nikt Cię nie namierzy. W innym przypadku raczej jak ktoś chce to dojdzie.
  Teraz w PL mamy słabe rządy, ale PO-PiS-PSL już wszystko przygotowało pod zamordyzm. :)
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
Pogoda Bobrowniki z serwisu

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.