BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (15856):

 • 2019-01-27 14:08:25  SkarbnikDo: ZG
  Widzę że oprócz tego bolącego Ciebie słowa WAS, większych uwag do mojej gramatyki w tym tekście
  nie masz. Możesz być DUMNY z siebie, jak szybko się uczę pod Twoim wpływem, motywacja ma duże znaczenie dla mnie w końcu trzeba równać do najlepszych, co czynię małymi kroczkami.
 • 2019-01-27 12:48:55  ZGDo Skarbnik

  Piszesz do mnie Was, widzisz mnie podwójnie, a może potrójnie? Chyba czegoś nadużywasz, to niezdrowo.
 • 2019-01-27 12:12:38  SkarbnikDo: ZG
  Zostań więc moim MENTOREM, poprowadź mnie do prawie takiej doskonałości i poziomu który sam posiadasz, odkryj wszystkie tajniki pięknej polskiej mowy, gramatyki, ortografii, interpunkcji szkoda byś
  nie dzielił się z nikim swoją doskonałością oraz wiedzą w tak dosyć skomplikowanej polszczyźnie
  przekazuj ten niebywały dar i potencjał który posiadasz innym. Uczyń mnie Wysoko Wykwalifikowanym Mówcą, tak u was nazywacie taką osobę. Z niecierpliwością czekam na pierwszą lekcję.
 • 2019-01-27 11:28:55   Tomasz, mimo wszystko taki trochę z Ciebie nieuważny czytelnik, bo przecież wystarczy zacytować projekt uchwały gdzie stoi jak byk;
  cyt; "... na wniosek Wójta Gminy Bobrowniki oraz < grupy> Radnych..."
 • 2019-01-27 10:55:42  ZGPodejrzewam że Jan Kowalski to nieprawdziwy podpis tego jegomościa.
 • 2019-01-27 10:50:53  Tomaszdo Jan Kowalski
  Poczułem się wyróżniony:), ale moje nazwisko mogłoby być uznane za kryptoreklamę przez Pana Henryka więc do rzeczowej dyskusji myślę, że wystarczy Ci imię
  P.S.
  Jeśli będę mógł komentować wydarzenia gminne na stronie głównej urzędu na pewno podpisywał się będę imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego dobrego Janie Kowalski
 • 2019-01-27 04:54:58  ZGDo Skarbnik

  Nie masz bladego pojęcia o prawidłowej budowie zdania. Zwłaszcza w tym z 2019-01-26 11:14:49
  Żeby udzielać lekcji musiałbyś mieć jakiś poziom, a zdecydowanie go nie masz.
  Konwersator z Ciebie najwyżej mierny.
 • 2019-01-26 23:13:03  Jan Kowalski Uważam że „Tomasz” niby zarejestrowany powinien podpisywać się imieniem i nazwiskiem i przestać być anonimowy.
 • 2019-01-26 13:30:07  SkarbnikDo:ZG
  Gdybyś zarzucił mi brak interpunkcji powiedziałbym jesteś GOŚĆ, co do poprawności gramatycznej czekam na konkretne zarzuty, jako dopiero uczącemu się poprawnie pisać przyda się taka lekcja.
 • 2019-01-26 12:19:22  ZGDo Skarbnik

  Apteka jest potrzebna, jeśli nie mnie to innym. To nie twoja sprawa. Wlewy z wit. C, to nie wymysł Pana Zięba - jesteś niedouczonym ignorantem.

  Poproś kogoś żeby przeczytał twój post i stwierdził czy jest poprawny gramatyczne, czyli czy jest na poziomie podstawówki. Kolejny raz nie będę komentował twojego braku jakiegokolwiek poziomu.
  Niech to zrobi ktoś inny. Na pewno na żadnego skarbnika się nie nadajesz.
 • 2019-01-26 11:14:49  SkarbnikDo:ZG
  Wszystko w temacie jak widać dopominasz się o aptekę do której nie będziesz chodził (stosuj wlewy
  z witaminy C będziesz zdrowy jak twój mentor Zięba) dopytujesz o hale sportową a niszowa grupa na sali gimnastycznej też źle teraz nie wiem za mało czy za dużo to jednak trauma jak piszesz chodzenie
  z nakryciem głowy (jak Ty w berecie) powoduje wzrost temperatury wewnątrz czaszkowej dlatego przegrzane zwoje jestem pełen podziwu dla twojej ogólnej wiedzy o wszystkim a tak po prawdzie
  o niczym oraz dalszego pędu edukacyjnego że z zazdrości kupię sobie podobny beret do twojego
  ( sorry beret nosisz w domu) bo tak w tej śmiesznej czapce. Moje inicjały A.K
 • 2019-01-26 06:54:11  ZGDo Skarbnik

  Odnoszę wrażenie że mnie znasz, ale nie masz odwagi podpisać się nawet inicjałami. Gdybyś miał jakiś poziom to byś to zrobił. Pewnie się za siebie wstydzisz i słusznie. Po tym co piszesz widać twoją niewydolność intelektualną.
  Piszesz że nie byłem klientem apteki przy ZGK, owszem, bo wiele lat była apteka w Dobieszowicach, bo jest apteka w Rogoźniku. Każdy normalny chodzi do najbliższej apteki, ty możesz jeździć do apteki
  W Tarnowskich Górach, albo Zabrzu. Kto ci zabroni? Nawet by mnie to nie zdziwiło.
  Teza że siedzę cały dzień z pilotem przed telewizorem jest chybiona, nie oglądam telewizji wcale, od dawna. To co chcę znajduję w internecie. Mierzysz wszystkich swoja miarą. Skoro cała twoja wiedza płynie z TVN i TP nie pytaj o dowody naukowe, nawet jak ci je podam zwyczajnie ich nie ogarniesz.

  Kto wie że jakaś niszowa grupka ludzi spotyka się np. w czwartki na sali gimnastycznej? Jest na tym forum wątek o sporcie, można było tam o tym fakcie wspomnieć. Inna sprawa że przebywanie w jednym pomieszczeniu, nawet o kubaturze sali gimnastycznej, z kimś takim jak ty, może być traumatycznym doświadczeniem.

  Aha, o jakich to zniewolonych niewiastach na mrozie piszesz? Chyba sam chodząc po mrozie bez berecika, przemroziłeś ostatnich kilka komórek mózgowych.

  Na koniec łączę wyrazy współczucia dla twojej rodziny (o ile ją posiadasz) że musi tolerować w swoim gronie twoją obecność. Stwarzasz wrażenie osoby meczącej i wybitnie opornej na proces edukacji.
 • 2019-01-26 01:18:27  SkarbnikDo: normalny
  Widzę ten sam stan uduchowienia co ZG taki tekturowy macho wysyłający w mróz na Krajcok zniewolone
  niewiasty przez swoich PANÓW kryjących się za ich plecami. Popierający samozwańczych szarlatanów medycznych, biorącego przykład z niewiedzy jak w Majdanie Kozłowieckim swojego GURU który wmawiał
  o swej mocy przez Leczenie Duchem Bożym, jestem całym sercem za walką ze SMOGIEM widać skutki nieodwracalnej degradacji środowiska i niektórych umysłów.
 • 2019-01-26 00:38:54  normalnyPisz za siebie, skończ człeku z nienawiścią w Internecie! "Prymitywek" jak to nazwałeś jesteś ty, tak właśnie ty ..taki pajac gminny który obraża każdego. Na wiarygodnym forum prowadzi się dyskusję natomiast tutaj.... jest odwrotnie
 • 2019-01-25 23:46:23  SkarbnikDo:ZG
  Czytając te twoje wypociny z wielu forów jawisz się jako człowiek z dosyć ograniczoną wiedzą taki wiejski prymitywek przybyły pisałem wcześniej opieraj się na faktach i źródłach materiałowych z wiarygodnych
  i udokumentowanych materiałów i opracowań naukowych autorytetów w zakresie medycyny, przekaz wiary Twojej jest upośledzeniem umysłowym w naszej wierze jest jedno przesłanie, Kto odpuści głupiemu dostąpi stu dni odpustu co i ja czynię. Przykład z innego forum tematycznego ubolewasz
  o braku Apteki w nowo powstałym markecie przy Biedronce a jakoś nie bywałeś klientem apteki
  w Bobrownikach przy ZGK, hipokryzja i zakłamanie już nie wymienię obłudy. Dopytywanie o halę sportową przez siedzących z pilotem przy telewizorze to dopiero odlot w twoim wydaniu, gdzie jesteś Omnibusie gdy spotykamy się w czwartki na sali gimnastycznej w Szkole w Bobrownikach, wiem ograniczony jesteś małymi wymiarami sali jak na twój rozmach i polot.
 • 2019-01-25 23:36:56  tak uważamdo; Dasza

  Dokonaliśmy wyboru i rządzi prawomocnie wybrana Wójt (ubolewam,że jest to kobieta, taka moja przywara) i trzeba się z tym pogodzić.
  Dostatecznie dużo było nieuprawnionych wpisów krytycznych na forum i to jest podstawą, żeby mówić o bezpardonowym ataku na jej osobę.
  Faktycznie, rozrost administracji na szczeblu gminy ma miejsce i jest to problem, ale w tym przypadku uważam, że może to być funkcja dodatkowa, nietatowa.
 • 2019-01-25 23:26:34  DaszaTo znaczy, że po pracy nie mam prawa siąść do internetu? Nie masz argumentów ani nawet pomysłu na nick więc się nie odzywaj.
 • 2019-01-25 23:24:24   Dasza idź spać, już późno.
 • 2019-01-25 23:23:11  DaszaPodaj przykłady bezpardonowego ataku. Czy może takim atakiem będzie np pytanie: kto rządzi w naszej gminie czy pani wójt czy nadal pan Ziemba? A po co rzecznik w naszej gminie? Następne stanowisko w tej przerośniętej administracji? Czy Pani wójt nie potrafi sama odpowiadać mediom na pytania?
 • 2019-01-25 22:56:53  tak uważam"neciak' Nie moją rolą jest bycie przyzwoitką pani Wójt. Daleki jestem żeby ją glorifikować ale muszę przyznać, że jest bezpardonowo atakowana. Wcześniej napisałem, że obroną przed bezpodstawną krytyką będą sprostowania i oświadczenia, i doszedłem do wniosku, że w obecnej sytuacji będzie niezbędne powołanie Rzecznika Gminy. Przykłady fake news poniżej.
 • 2019-01-25 20:40:59  neciakPodaj przykłady fake newsów dotyczących pani Wójt czy urzędników. I nie pomyl ich z krytycznym opiniami na temat ich pracy, bo do tego każdy ma prawo.
 • 2019-01-25 20:22:13  tak uważamO ile trudno się zgodzić z listem otwartym pani Wójt w którym apeluje o zamknięcie tego forum o tyle jest zrozumiałe, że ma prawo do ochrony własnego wizerunku, urzędników oraz radnych.
  Bądźmy obiektywni, jeżeli będą wrzucane na forum nieodpowiedzialne wpisy nie poparte faktami, które de facto, same w sobie stają się FAKE NEWS to będzie to godziło w wizerunek Gminy jako takiej.
  Pani Wójt będzie chyba zmuszona wypracować sobie jakąś formułę która pozwoli jej z tym walczyć, być może jakaś forma sprostowań, oświadczeń publikowanych tutaj, na stronie gminnej (może coś innego).
 • 2019-01-25 19:59:58  tak uważamdo; ...

  O intencjach pisałem w swoim pierwszym poście o pozostałych sprawach w następnych, ale ty wyciągasz jakieś wnioski z sufitu z którymi nawet nie będę polemizował bo szkoda czasu.
 • 2019-01-25 19:09:00  ...Jak to leciało?
  " Słowa mają ogromną moc sprawczą - używane właściwie potrafią wprowadzać rzeczowość i spokój debaty publicznej, te używane źle potrafią manipulować emocjami, powodować pogłębienie mowy nienawiści i otwierać drogę do stygmatyzujących i obraźliwych sformułowań, agresji i przemocy."
  Tyle cytat ze wzniosłego apelu wymyślonego w gabinetach urzędu gminy. Pani Wójt, ten człowiek "z sąsiadami" piszący poniżej nic nie zrozumiał z tego co Pani napisała w apelu. A to zdaje się jest Pani gorący zwolennik. W odpowiedzi na Pani list otwarty zarząd Fundacji pisze o potrzebie edukacji a nie zakazów. Sugeruję rozpocząć edukowanie od swojego otoczenia i swoich zwolenników.
 • 2019-01-25 18:51:36   agresywny to jesteś Ty przynajmniej werbalnie, lepiej nie wchodź na to forum takich ludzi nam tu nie potrzeba
 • 2019-01-25 18:34:30  mieszkaniec wraz z sąsiadami apelujeZAMKNĄĆ TO !!!! Mamy dosyć wyzwisk, kłótni i agresji !!!! Chcemy spokoju............ i normalności.
 • 2019-01-25 18:02:02  ...do mieszkaniec:
  ty natomiast powinieneś wrócić z edukacją do wczesnych lat dziecięcych bo nic z otaczającej cię rzeczywistości nie rozumiesz
 • 2019-01-25 17:58:56  ..."tak uważam" - Ty możesz uważać jak uważasz a inni mogą inaczej. To czy to jest projekt uchwały czy sama uchwała jest nieistotne. Ważne są intencje osoby tworzącej taką a nie inną treść apelu. To że pod spodem podpisali się radni i to akurat tych pięciu konkretnych wcale, oznacza że projekt powstał w głowie i gabinecie pani Wójt a radni byli tylko narzędziem dłużącym do zgłoszenia uchwały do porządku obrad sesji. Po to żeby wyszło na to, że to niby pomysł i inicjatywa radnych a nie samej p. Wójt. Natomiast to że podpis Przewodniczącego też się pojawił (na osobnym druku) wcale nie musi oznaczać że Przewodniczący tą uchwałę popiera w takiej treści. A jak będzie zobaczymy w czwartek.
 • 2019-01-25 17:50:59  mieszkaniec wraz z sąsiadami apelujeTen "portal" powinien być zamknięty.
 • 2019-01-25 17:48:25   Przepraszam oczywiście masz rację jest to projekt uchwały, a nie uchwała nie zmienia to jednak faktu, że projekt uchwały przeciw nienawiści ma nienawiść w tle
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
Pogoda Bobrowniki z serwisu

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.