BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (17528):

 • 2019-10-31 19:25:12  to chyba nie żadne teorie spiskowe"Palestyna w Europie ! – Żydzi tworzą w Polsce Nowy Izrael !"

  https://www.fronda.pl/forum/palestyna-w-europie-zydzi-tworza-w-polsce-nowy-izrael,97643.html

 • 2019-10-31 15:35:44  LasekCzy ktoś w gminie wie, że w weekend była zmiana czasu? Bo sesję transmitują chyba z nieprzestawionym czasem, albo są o godzinę w przyszłości.
 • 2019-10-30 22:03:43  !Znając temperament pani wojt to bardzo prawdopodobne
 • 2019-10-30 21:45:39  .........Pani wójt zwolni jutro odpowiedzialnych za błąd.
 • 2019-10-30 20:37:02  CzytającyNie matura ani dyplom lecz chęć szczera i przychylność władz zrobi z ciebie pracownika UG. Można byc niedouczonym - ważne, żebyś był "swój". Popieram głos Czytelniczki. Pismo gminne powinno zostać zlikwidowane, albo przynajmniej powinna być wymieniona redakcja pisma. Gołym okiem widac, że pismo redagowane jest na przysłowiowym kolanie. Czas na zmianę - dobrą zmianę.
 • 2019-10-30 17:28:51  !Jak śmieci możecie obrażać ZG, to jedyny autorytet na tym forum i najwydolniejszy intelektualnie tu piszący wręcz FENOMEN którymi wpisami jestem urzeczony kopiownik i wklejacz teorii science fiction.
  Ładnie im napisałem ZG co nie?
 • 2019-10-30 16:59:50  ...Monotlenek diwodoruu (ang. "dihydrogen monoxide", w skrócie DHMO) jest niezwykle niebezpieczną substancją. Jego nadmierne spożycie może być śmiertelne dla człowieka i zwierząt. Jest także głównym składnikiem kwaśnych deszczów i chemtrails. Odpowiada również za erozję gruntów, niszczenie zabytków i odgrywa istotną rolę w procesach cieplarnianych. DHMO w postaci gazowej jest niezwykle niebezpieczny. Wejście do pomieszczenia pełnego oparów może grozić śmiercią. Nie może dziwić zatem, że zarówno NKWD, jak później KGB i ich amerykański odpowiednik, CIA, wykorzystują DHMO podczas tortur.
  Przedłużony kontakt z zestaloną postacią DHMO powoduje rozlegle zniszczenia tkanek. Objawy spożycia DHMO mogą obejmować nadmierne pocenie się, zwiększenie ilości oddawanego moczu, a nawet zaburzenia samopoczucia, nudności, wymioty i zaburzenia równowagi elektrolitycznej organizmu. Pozbawienie dostępu do DHMO oznacza dla osób uzależnionych pewną śmierć.
  Pierwsze doniesienia o stosowaniu monotlenku diwodoru miały miejsce 1 kwietnia 1983 roku. Dziennikarze "Durant Express" ujawnili, że DHMO zostało znalezione w miejskich wodociągach. Ostrzegli równocześnie, że w przypadku wdychania może on być niebezpieczny dla życia i powodować powstawanie pęcherzy.


  Monotlenek diwodoru:
  jest niekiedy określany jako kwas protonowy i jest głównym składnikiem kwaśnych deszczów, przyczynia się do zwiększenia efektu szklarniowego na Ziemi, może być przyczyną poważnych poparzeń, współuczestniczy w procesach erozji gleb, przyspiesza korozję i rdzewienie wielu metali, może spowodować awarię urządzeń elektrycznych,
  zmniejsza skuteczność działania hamulców samochodowych, został wykryty w komórkach nieuleczalnych nowotworów złośliwych, Zanieczyszczenie osiągnęło rozmiary epidemii!
  Duże ilości monotlenku diwodoru zostały znalezione we właściwie wszystkich strumieniach, jeziorach i zbiornikach wodnych na całym świecie. Skażenie nie ogranicza się do jednego kraju i przybrało zasięg globalny: substancje te znaleziono nawet w lodzie Antarktydy. W dolinach wielkich rzek DHMO powoduje niekiedy zniszczenia idące w miliony dolarów.
  Pomimo zagrożeń, DHMO jest wciąż używany!!!

  Zazwyczaj to DHMO jest bezpośrednim czynnikiem powodującym zatonięcia statków.
  Jest jednym z najbardziej szkodliwych dla silnika składników paliw płynnych – szczególnie w Polsce.
  Był bezpośrednią przyczyną zawalenia się hali MTK (Międzynarodowych Targów Katowickich).
  Znajduje się w guzach nowotworowych.
  Monotlenek diwodoru jest powszechnie dodawany do wszelkiej żywności oraz napojów, zwłaszcza w McDonald's i KFC.
  Bomba nuklearna Iranu ma w składzie DHMO.
  Poddany działaniu prądu elektrycznego wytwarza silnie wybuchowy gaz.
  Przekształca wiele pozornie niegroźnych substancji, takich jak sól kuchenna, w mieszaniny żrących kwasów i zasad.
  Każdy, kto kiedykolwiek przyjmował DHMO, ten umrze!

  Fabryki zrzucają odpadowy DHMO do rzek i oceanów i nie udaje się tego w żaden sposób powstrzymać, ponieważ ta praktyka jest wciąż legalna. Wpływ DHMO na dziką przyrodę jest również przeogromny i nie wolno nam tego dłużej ignorować.
  Ten horror trzeba powstrzymać!
  Rząd amerykański odmówił wprowadzenia zakazu produkcji, rozprowadzania i stosowania tej niebezpiecznej substancji chemicznej powołując się na jej "ważność dla stanu gospodarki narodowej". Faktycznie, marynarka i inne organizacje wojskowe prowadza eksperymenty z DHMO i projektują kosztujące miliardy dolarów urządzenia do kontrolowania i wykorzystania DHMO podczas wojen. Setki wojskowych instytutów wojskowych otrzymują całe tony DHMO za pomocą skomplikowanych instalacji podziemnych. Wiele z nich przechowuje zapasy DHMO do używania w przyszłości. Jeszcze nie jest za późno!
 • 2019-10-30 14:57:59  ogarniasz?Aleś mundry!
  Fluor, bor i inne blokują np; wchłanianie jodu który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu!
 • 2019-10-30 14:20:49  ...A znajduje się w powszechnym użyciu i nikt nawet nie myśli, żeby zakazać jej stosowania. Umierają i ludzie i zwierzęta.
 • 2019-10-30 14:19:38  ...Największa trucizna to monotlenek diwodoru. Wg. ostatnich badań wszyscy, którzy kiedykolwiek w życiu mieli z nią kontakt umierają.
 • 2019-10-30 10:41:50   ?Na początek zaprzestałem używania pasty do zębów z FLUOREM, jakoś tak od około dwóch miesięcy. Zaufałem tym (np; dr Jerzy Jaśkowski) którzy twierdzą, że FLUOR to TRUCIZNA.
  Czy mają rację?
 • 2019-10-30 07:24:13  ZGDo do ZG

  Przypisujesz mi słowa których nie napisałem, jak słusznie zauważył jeden z przedmówców. zatem albo jesteś manipulatorem i oszustem albo masz problem ze zrozumieniem prostego tekstu który przeczytałeś. Świadczy to zatem o twojej głębokiej zapaści czy niewydolności intelektualnej.

  Są w Polsce uprawy ekologiczne, np. Pana który nazywa się..Rolnik..i funkcjonują bardzo dobrze.

  Co do pytań jakie miałbym do posła A. to wymienię pokrótce..

  - dlaczego mimo większości w sejmie kwota wolna od podatku dla posła jest około 10 razy wyższa od kwoty zwykłego obywatela? co na to konstytucja?
  - dlaczego od 2 lat średnia długość życia obywateli w naszym kraju spada?
  - dlaczego mamy najmniej lekarzy na 100 tyś obywateli w Europie?
  - dlaczego w ub. roku w naszym kraju umarło najwięcej obywateli od czasu zakończenia wojny?
  - dlaczego czas oczekiwania pacjenta na wizytę u specjalisty wynosi czasem kilka lat? Pod tym względem jesteśmy w czołówce światowej.
  - dlaczego nasz kraj sprowadza z całego świata odpady trudne do utylizacji. Nawet z Nigerii?
  - dlaczego pozwalamy na masowe toksyczne opryski z nie oznakowanych samolotów (NATO?)
  czyli tzw. chemtrails.

  Do czytelniczki.

  Nasz Urząd Gminy zatrudnia osoby z wyższym wykształceniem, widocznie nie muszą one znać podstawowych zasad pisowni.
 • 2019-10-30 07:20:56  schizma jak nicNa wszelkie bolączki to tylko Pachamama!
 • 2019-10-30 00:07:42  czytelniczkaOczy moje patrzą i uwierzyć nie mogą! Kto pisze, redaguje pismo gminne? Kto pozwala na wydawanie takiego badziewia? Wydanie nakładu pisma chyba sporo kosztuje gminę. Pani Wójt, proszę zająć się sprawą. Gazetka naszpikowane jest błędami w tym rażącymi błędami ortograficznymi. Nie wstyd Pani za takie pismo? Za takich pracowników?
  Oto kilka przykładów:
  1. "Projekt skierowany jest pod kontem aktywizacji intelektualnej, psychicznej i fizyczną seniorów. " Pod jakim konkretnie KONTEM? Styl tego zdania czyni z niego niezrozumiały bełkot.
  2. "... mieszkanka Sączowa obchodziła w pasździerniku setne urodziny." Co ta za miesiąc ten PASŹDZIERNIK?
  3. "...oraz zakup sztalug i materiałów plastycznych dla dzieci uczęszczających na kułko plastyczne." To musi być jakieś nadzwyczajne KUŁKO! Ja wolałabym, żeby moje dziecko uczęszczało na KÓŁKO.
  Przykładów licznych literówek nie będę zamieszczać, bo szkoda miejsca. Jak to możliwe, żeby wypuszczać nakład gminnej gazety z takimi bykami w tekście? Może radni zajmą stanowisko w tej sprawie, Może należy wstrzymać wydawanie takiej gazety! Przecież to jest marnowanie publicznych pieniędzy. Pozdrawiam serdecznie redaktora naczelnego (" redaktor naczelny - Bartosz Makieła").
 • 2019-10-29 23:06:51  Oferent . AdaśkoJa złoże ofertę na 30 milionów. Chce sobie zarobić. Mam prawo mieć 300 procent
  Uzysku.
 • 2019-10-29 19:55:39  OooModa na sukces odcinek 993937362527373727484737262727288
 • 2019-10-29 19:43:14  do ZG masz tu wszystko i te twoje nie oznakowanehttps://www.radar-lotow.pl/flightradar24.php
 • 2019-10-29 19:29:24  zdziwko? " beczki po kadłubem samolotu rejsowego"?

  Chyba jednak coś innego napisał;

  cyt; "Opryski robią nieoznakowane samoloty z dodatkowymi zbiornikami".
 • 2019-10-29 18:56:56  do ZGPanie ZG dawno się tak nie uśmiałem " beczki po kadłubem samolotu rejsowego"? Poczytaj Pan najpierw o smugach powietrznych które zostawiają po sobie samoloty, ktoś nabija kasę w necie za oglądalność wyssanych z palca głupot natomiast pszczoły giną głównie przez używanie pestycydów i GMO które używanie zmusiło rolników min. w Polsce, żeby mogli konkurować z zachodem. Bez ochrony roślin tą chemią żaden rolnik czy przedsiębiorstwo rolnicze nie utrzymało by się w tym kraju. Chemia jest wszędzie nawet w pieczywie. Proszę sobie zobaczyć statystyki zachorowań na raka 30 lat temu a dziś! Dlaczego np. antybiotyki już nie leczą ludzi???

  https://youtu.be/eXg9lLyQwis

  https://youtu.be/tBIl-hidZhE
 • 2019-10-29 17:44:15  ZGTo jeszcze się pokuś o obliczenie bieżących kosztów utrzymania takiego obiektu
 • 2019-10-29 17:36:21  WaldiJuż dawno pisałem że przekroczy 20 mln
 • 2019-10-29 17:22:20  WaldekNo i proszę wreszcie jest został ogłoszony przetarg na budowę hali w Rogoźniku powierzchnia całkowita to 2 357,50 m2 obstawiamy jaka będzie najtańsza oferta. Ja daje kwotę 19 000 000 PLN brutto
 • 2019-10-29 16:13:43   ZG ty lepiej byś sprawdził jaki chemtrails serwuje ci twoj sasiad z komina a może mieszkasz blisko jakiegoś pola gdzie rolnik opryskuje ile tylko sie da żeby mieć jak najwyższe plony (to właśnie zabija pszczoły) jak to cie nie zabiło to chemia w jedzeniu na pewno zrobi swoje a ty szukasz wydumanego skażenia 10 km ponad głową zejdź panie na ziemie
 • 2019-10-29 14:12:29  ma to jakiś związek z poniższym?Co się dzieje z pszczołami, jest ich coraz mniej.
 • 2019-10-29 11:24:28  ZGChyba widzisz z linków że to nie są moje rewelacje. Jeśli poseł jest patriotą i leży mu na sercu los ludzi, to już od dawna powinien znać problem i działać aby go nie było.
 • 2019-10-29 10:46:41  ?Co na te twoje rewelacje poseł Andzel i inni często goszczący na różnych uroczystościach gminnych, zadasz im pytania w tej kwestii?
 • 2019-10-29 09:17:44  ZGCzy to jest smuga kondensacyjna?

  https://www.cda.pl/video/22997313

  https://www.youtube.com/watch?v=dMk4y6lkamc
 • 2019-10-29 09:10:39  ZGDo...

  Jesteś tępym ignorantem, całkowicie niewydolnym intelektualnie.. Opryski robią nieoznakowane samoloty z dodatkowymi zbiornikami.

 • 2019-10-29 07:37:42  ...I pewnie każdy samolot pasażerski startujący z Pyrzowic ma takie beczki zainstalowane pod kadłubem. Zibi ty nawet nie idź do lekarza bo tego się wyleczyć nie da. A więcej szkodliwej chemii to jest w pierwszej lepszej Biedronce w żarciu które kupujesz.
  Jako niedouczony już się nie wypowiadaj - nie oczekuję polemiki
 • 2019-10-29 07:30:06  ZGOpryski są ze specjalnych beczek zainstalowanych w samolotach. Firm świadczących takie usługi (od wielu lat) jest sporo.

  Szydercy i niedouczeni niech się lepiej nie wypowiadają..

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/chemtrails-trwa-akcja-rozpylania-toksyn-nad-polska/
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
Pogoda Bobrowniki z serwisu

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.