BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Temat ogólny (z poprzedniej wersji serwisu)

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV


NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (17527):

 • 2019-11-17 23:21:25   https://youtu.be/vCRkC7cPoxk
 • 2019-11-17 07:48:34  ?Jakiś czubek, uciekinier z Tworek pałentał się wczoraj na Krajcoku. Może to o ciebie chodzi?
 • 2019-11-16 19:01:04   Wczoraj na krajcoku dwie osoby z jakąś tablicą stoją bezczynnie kupę godzin, przemarznieci, nikt z nimi nie rozmawia, zapewne głodni, pytam po co? Wy im wydajecie jakieś polecenia? Kim ty jesteś? Dlaczego nie stoisz na krajcoku?
 • 2019-11-16 03:05:07   https://www.zwrotnikraka.pl/czy-smog-powoduje-raka/
 • 2019-11-16 02:48:51  Januszi bym zapomniał szambo w sobotę wypompować
 • 2019-11-16 02:41:18  JanuszCo drugi Janusz żeby mu się rozpalilo wrzuca do pieca ok. 5 plastikowych butelek, później ze 15 ekologicznych jednorazowek z bieronki i się rozkręca, jak się rozkręci to trzeba dopier... trochę pocietych lakierowanych mebli, śmieci z tygodnia i ło! ciepło w domu :) Węgiel mam i trzymam na mrozy, tani ruski trochę więcej popiołu ale się pali.
 • 2019-11-16 00:43:16  546Te gminne kontrole pieców w naszej gminie to są, czy tylko podpucha, żeby było jaka gmina jest eko, bo jak był smród tak jest, wczoraj wieczorem to cała mgła smrodu się unosiła po 21
 • 2019-11-15 19:35:15  TadekJaki zarobek oraz jakie doświadczenie zawodowe posiada ten kontroler oświaty?
 • 2019-11-15 01:38:12  Karolinkaoooo o oświata to super sprawa. Zwłaszcza jak się ją kontroluje. Zawsze można się do czegoś lub kogoś przyczepić, lub poprostu wymienić. Śmiech na sali! Obecna władza stawia na ludzi! Nieważne jacy są, ważne, że to są ich ludzie!
 • 2019-11-14 12:18:50  MarekJanusz Majczak -Specjalista ds. kontroli o oświaty
  Telefon 032 / 287-78-83 wewnętrzny 21
  janusz.majczak@bobrowniki.pl

  Gościu przechodzi wszelakie szczeble kariery zawodowej w samorządzie pani Wójt hehehehe
  nadzwyczajnie uzdolniony chyba chłopina :) :) a niech ma i się darzy a kontrola o oświaty niech rośnie w siłę hahahaha :)
 • 2019-11-12 10:04:52  !List do Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka.

  Szanowny Panie Ministrze!

  Dowiedziałem się, że zamierza Pan poprzez prokuraturę ścigać terrorystów z grupy Lotnej Brygady Opozycji. Brawo, brawo, po trzykroć brawo panie Ministrze! Nie można pozwolić, aby wrogie czołgi bezkarnie buszowały po głównym placu Warszawy. Plac na którym spoczywa spiżowy wzrok pomnika profesora Prezydenta RP Lecha Aleksandra Kaczyńskiego musi na zawsze być wolny od wrogich sił pancernych! Jeszcze bardziej niepokojące było przenikanie obcej marynarki wojennej do fontann placu, gdzie zdaje się na stałe zainstalowała się łódź podwodna w/w brygady. Ta hańba polskiej marynarki wojennej może być zmyta tylko krwią! A przynajmniej zarzutami prokuratorskimi. Nie może być tak, że po stolicy pływają sobie bezkarnie łodzie podwodne, a okręty podwodne Marynarki Wojennej stoją nadal uziemione ze względu na potrzebę wymiany części do kotłów parowych (trudno dostępnych w obecnych czasach). Apeluję do Pana, aby następnym razem, przed kolejną miesięcznicą, nasze stawiacze min zaminowały akweny w stolicy, aby uniemożliwić wrogie przenikanie. Nadto w tej sytuacji pomysł Pańskiego Wielkiego Poprzednika - Marszałka-Seniora Antoniego Macierewicza, aby przenieść siedzibę Marynarki Wojennej do Radomia wydaje się w pełni uzasadniony. Skoro już stolica jest wystawiana na ryzyko wrogich odwiedzin obcych okrętów podwodnych, to czas bazę marynarki wycofać dalej na południe (nadto jak powiedział pan minister Suski ewentualna ewakuacja samolotami marynarzy do Afryki byłaby szybsza z Radomia, niż z Warszawy).
  Panie Ministrze! Bez Pana nasz kraj zostałby bezbronny wobec ataków tej lotnej brygady. Można powiedzieć o Panu i Pana współpracownikach słynne zdanie Churchilla: jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak niewielu. Niech Pan ratuje naszą stolicę! Tylko w Panu nadzieja!

  Roman Giertych

  PS Zauważyłem, że w stawie niedaleko mojego domu coś zabulgotało. Czy może Pan pilnie wysłać na miejsce prokuraturę?
 • 2019-11-10 14:51:58   Polepszacze, spulchniacze nawet gips to spożywamy codziennie np. w pieczywie, dlaczego kupując chleb nie mamy informacji o składzie? Poprosiłem ostatnio o karton na zakupy w jednej z sieci, dostałem po pieczywie, przeczytałem skład... nogi mi podcielo..
 • 2019-11-10 13:43:32   w samym tylko pieczywie które kupujemy jest tyle chemii że wkrótce będziemy się chyba świecić wieczorami
 • 2019-11-10 13:15:25  ciekawe rzeczy się dzieją"Jeden z idoli ruchów antyszczepionkowych doktor Hubert Czerniak z Opoczna usłyszał w łódzkim sądzie lekarskim wyrok zawieszający mu na rok prawo do wykonywania zawodu. Jego zwolennicy są oburzeni."

  "Uznał Czerniaka za winnego przewinienia polegającego na propagowaniu postaw antyzdrowotnych przez kwestionowanie kalendarza szczepień niemowląt. Zdaniem sądu lekarskiego Czerniak publicznie kwestionował zdobycze naukowe medycyny. Dlatego postanowił go ukarać zawieszeniem prawa do wykonywania zawodu lekarza na rok."

  "- Nigdy nie wypowiadałem się przeciwko szczepieniom - mówił w dzień wyroku Czerniak. - Wypowiadam się co do konieczności przebadania wpływu na małego człowieka adiuwantów, które są dodawane do szczepionek, takich jak aluminium, skwalen, oraz substancji konserwujących takich jak rtęć, formaldehyd, alkohol benzylowy. Optuję za tym, aby przesunąć kalendarz szczepień poza szósty miesiąc życia - tłumaczył."

  https://dzienniklodzki.pl/protest-antyszczepionkowcow-w-obronie-skazanego-lekarza-doktor-hubert-czerniak-uslyszal-wyrok-od-sadu-lekarskiego-w-lodzi/ar/c14-14565099?fbclid=IwAR0N6BVpOjKu4Vd0H0BRRyq_vOFXBMlGMbFsMUIuktkgn_GnujZjAX5tZyQ
 • 2019-11-09 08:22:12   http://inwentarz.ipn.gov.pl/#
 • 2019-11-09 08:12:16  warto sprawdzić polecamhttps://ipn.gov.pl/pl/form/65,Wykaz-dokumentow-bylego-zbioru-zastrzezonego.html
 • 2019-11-09 07:35:17  ? Antoni jest w twoim umyśle zabetenowany przez oglądanie komercyjnej, prywatnej stacji tv którą oglądasz codziennie. "Telewizor powiedział do ciebie to uważasz że tak musi być".... Poczytaj trochę publikacji czy książek dot. historii naszej ojczyzny to zrozumiesz co znaczy Ojczyzna. Nagonka żeby nas wszystkich skłócic trwa wciąż i będzie trwać a komu na tym zależy??? Domyśl się. Czy w polityce czy zwyczajnie w środowisku społecznym jak najszybciej kogoś się pozbyć??? Ośmieszyc, poniżyc czyli zrobić posmiewisko.
 • 2019-11-05 20:29:16  !Znak interpunkcyjny - przecinek odgrywa niebagatelne znaczenie. Może całkowicie zmienić sens zapisu. Oto przykład ze znanej anegdoty. Król postanowił darować skazanemu życie. Podyktował treść aktu łaski, który miał brzmieć - "Darować, nie wolno powiesić". Wysłano gońca do kata z przygotowanym glejtem. Niestety skazańca powieszono ponieważ w treści aktu łaski nastąpiła pomyłka z umiejscowieniem przecinka. Zapis brzmiał -"Darować nie wolno, powiesić. Oto cała tajemnica PiS-owskich kombinacji przy kodeksie wyborczym.
 • 2019-11-05 20:28:19  !List do Marszałka-Seniora Antoniego Macierewicza.

  Kochany Panie Antoni!!!

  Czekałem, czekałem i się doczekałem. Wrócił Pan!. Tyle listów do Pana wysłanych, tyle dobrych podpowiedzi, tyle rad bezcennych bez których z pewnością nie przeżyłby Pan meandrów politycznych losów. I znowu Pan jest.
  Dlatego nie może zabraknąć mojej dla Pana rady cóż ma Pan powiedzieć na początek tej nowej kadencji Sejmu.
  Oto ułożone dla Pana przemówienie;

  Posłanki i posłowie!

  Panie i Panowie!

  Zostałem wybrany jako Marszałek-Senior, gdyż Prawo i Sprawiedliwość jest Wam winna przeprosiny za te wszystkie łgarstwa dzięki, którym doszliśmy do władzy. I poruszony wyrzutami sumienia chciałbym przeprosić wszystkich za to, że w pełni świadomy, że straszna smoleńskiej katastrofie nie była spowodowana żadnym zamachem a ja łgałem bezczelnie przez wiele lat wskazując, że istnieją dowody na sprawstwo katastrofy, a ich od początku nie było.

  W pierwszej kolejności chciałbym przeprosić Rodziny Ofiar Katastrofy za to, że swoją podłością zatruwałem im dzień po dniu i nie pozwalałem odbyć żałoby. Szczególnie przepraszam tych, którzy musieli przeze mnie przechodzić koszmar niechcianych ekshumacji. Ze łzami w oczach przepraszam córkę oficera BOR-u, który oddał swoje życie na służbie u Prezydenta RP, a która ze względu na swoją niepełnosprawność każdą kłamliwą informacje o zamachu przeżywała stukrotnie.
  Pokornie przepraszam pana przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska za insynuacje, że mógł stać za zamachowcami. Wiem panie Przewodniczący, że nie ma słów potępienia, które określiłyby takiego oszczercę jak ja. W imię chrześcijańskiego miłosierdzia proszę Pana o przebaczenie.

  Przepraszam Obywatelki i Obywateli RP, którzy przez lata nie mogli poznać prawdy o tej katastrofie ze względu na wymyślane przeze mnie coraz to nowe teorię zamachu. Przepraszam tych, którzy uwierzyli w zamach zrobiony przy użyciu helu, magnesów, sztucznej mgły, trotylu. Wybaczcie mi proszę i wyznaję ze wstydem, że robiłem to wiedziony cynizmem i żądzą władzy, po to aby oczernić przeciwników politycznych i skuteczniej pozbawić ich rządów.
  Przepraszając wszystkich chciałbym otworzyć posiedzenie nowego Sejmu i jednocześnie zapowiedzieć, że nie złożę ślubowania poselskiego mając świadomość, że nie jestem godny tego zaszczytu. I chciałbym nadto oświadczyć, że koszty wydatkowane na bezsensowną podkomisję smoleńską spłacę z mojego majątku.

  Tak, panie Antoni. Takie przemówienie tłumaczyłoby dlaczego zgodził się Pan pełnić rolę Marszałka-Seniora.

  Zawsze do usług,
  Roman Giertych

  PS Bezczelny kłamco! Ponieważ powierzenie ci roli Marszałka-Seniora oznacza, że nikt Ci nie da już żadnego poważnego stanowiska, to jest twoja ostatnia szansa, żeby ludzie usłyszeli przeprosiny za kłamstwo smoleńskie.
 • 2019-11-05 09:14:21  lobbowanie i prace nad zmianami prawa w sejmie trwają aby umożliwić samorządom wypłacanie diet Konsultacje społeczne - Projekt uchwały w sprawie utworzenia Gminnej Rady Seniorów w Bobrownikach i nadania jej statutu

  http://bip.bobrowniki.pl/?a=21314

  Potencjalnie docelowo następna grupka działająca 'spolecznie" za dietkę!!!

  Nie dajmy się ogłupić!!!
 • 2019-11-04 22:57:13  DorotkaWiadomo kto dostanie w tym roku bobry?
 • 2019-11-04 21:51:42  Xxx... i jeszcze prezes z wyrokiem! Xcv płaci ci ktoś za to, że tak uparcie czepiasz się, czy to z wdzięczności dla elit rządzących?
 • 2019-11-04 20:52:05  XcvLepsza dysleksja radnego niż sprawa w prokuraturze Radnej S bo nie wiem czy można pisać to nazwisko
 • 2019-11-02 17:04:31  nauczycielna dysleksję w tej gminie cierpi chyba więcej osób, panie radny Koc pomóc piszę się przez " ó " , a pani wójt to czyta i nic, jaki przykład dajecie młodzieży wasi nauczyciele języka polskiego wstydzą się za was
 • 2019-11-02 14:48:00  lapampaPiszesz o sobie?
 • 2019-11-02 07:40:31  pachamamaTu jakiś nawiedzony kretyn grasuje na forum i zaśmieca, wrzucając te bzdety o byłych czy nie byłych ŚJ.
 • 2019-11-01 23:01:30  dla przestrogi..... https://youtu.be/bkUNS8HU7Xw
 • 2019-11-01 22:54:25   do jakiego ty zboru należysz? Przecież to trzeba zgłosić, przecież wam nie wolno korzystać z internetu, przecież internet jest z poza waszego świata?!
 • 2019-10-31 23:43:02  !Drogi Jarku!
  Pewnie się zdziwisz, że piszę na ty, ale przesłano mi Kochany Kuzynie wywód genealogiczny Minakowskiego, z którego wynika, że mój prapraprapradziadek Kacper Kazimierz Saski był prapradziadkiem Jadwigi Sarć, która wyszła za Stanisława Święckiego, którego brat Czesław Święcicki ożenił się z Kazimierą Jasiewicz, która była siostrą Aleksandra Jasiewicza, twojego Kuzynie dziadka.
  Otóż zajmując się różnymi sprawami adwokackimi (pewnie o niektórych słyszałeś…) nie zauważyłem, że zbliża się powołanie nowego rządu, a przecież Twojego nowoodnalezionego kuzyna musisz jakoś uwzględnić. Skoro tatuś naszego prezydenta, kuzynka premiera, siostry, bracia, szwagierki, wujowie, siostrzenice, bratanice, fryzjerki, kierowcy, koleżanki fryzjerek etc.etc. naszych kochanych posłów PiS zajmują poczesne miejsca w obozie dobrej zmiany, to i ja pomyślałem, że dla mnie jakieś miejsce się znajdzie. Przecież nie jestem kuzynem zwykłego posła, który może liczyć jedynie na jakąś radę nadzorczą tylko jestem kuzynem samego Ciebie. Wicepremierem już u Ciebie byłem (brrr, aż mi się zimno robi na samo wspomnienie), ale Prokuratorem Generalnym to byłbym idealnym, tym bardziej, że Ziobro w ogóle nie jest spokrewniony, czy spowinowacony ani z Tobą ani z premierem i nie wiadomo jak się znalazł w dobrej zmianie.
  Tak więc Kuzynie daj znać, a wpadnę na herbatkę i obgadamy przy rodzinnym stole co i jak.
  Dodam, że nie wątpisz chyba w mój obiektywizm. A przecież tego wszyscy oczekują od prokuratorów. Zapewniam Cię mój drogi, że we wszystkich sprawach mógłbyś liczyć na moją niezależność, szczególnie w sprawie, która boli Cię tak bardzo. Byłbym ślepy jak Temida i realizowałbym prawo i sprawiedliwość…

  Twój kochający,
  kuzyn Roman

  PS Na herbatkę przyniosę Ci zbiór moich listów, które chyba w grudniu wydam. Zobaczysz wówczas, że od zawsze wspieram, doradzam i pomagam. Na rodzinę zawsze możesz liczyć!
 • 2019-10-31 19:25:12  to chyba nie żadne teorie spiskowe"Palestyna w Europie ! – Żydzi tworzą w Polsce Nowy Izrael !"

  https://www.fronda.pl/forum/palestyna-w-europie-zydzi-tworza-w-polsce-nowy-izrael,97643.html

 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
Pogoda Bobrowniki z serwisu

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.