BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

Podwyzka cen wody i ścieków

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (92):

 • 2013-08-08 23:43:12  Euzebikażdy wie że jest was na tym forum dwóch a piszecie że niby z was to grupa internautów ? uważasz że ktoś w to wierzy ? Jesteś w ogromnym błędzie !
 • 2013-08-08 21:58:32  realistaZastanawia mnie dlaczego kolega Euzebiusz jest taki nakręcony żeby zwalczać kogoś kto ośmiela się mieć inne zdanie. Sam się kolego ukrywasz pod anonimowym nickiem, tyle że zarejestrowanym a uważasz się za lepszego ? Nie masz bladego pojęcia o tym kim jest ktoś z drugiej strony łącza internetowego i do kogo piszesz. Piszesz o cywilizacji, szacunku czy o plotkowaniu i opluwaniu - a czymże innym jest to co sam napisałeś ? Piszesz o tu piszących internautach że nic nie robią, że opluwają, są przepełnieni zawiścią. Na jakiej podstawie ? skąd masz taką pewność że wiesz kto jest z drugiej strony ? Poza tym trochę popadasz w nadinterpretację tego co tu zostało napisane - nie zauważyłem żeby ktoś pisał o skorumpowaniu wszystkich urzędników, czy nawoływał do kłótni. Większość spraw związanych z gminą o których się tu pisze jest prawdą i tego nie zmienisz nawet po napisaniu tysiąca podobnych postów jak poniżej.
  P.S. Nie jestem tu na forum niczyim kolegą i to co pisze robię na własny rachunek - to że pojawiają się inne głosy z podobnymi opiniami świadczy tylko o tym że mam rację
  P.S2 Radzę Euzebiuszu przeczytać kilka razy powoli ostatnie zdanie ze swojej ostatniej wypowiedzi - najlepiej przed lustrem
 • 2013-08-08 21:18:08  Euzebiusz Garbatya ten człowiek z marsa razem z tym drugim kosmitą pod ukrytymi nickami zrobił coś dla gminy ? Pochwalcie się co ? Napiszę wam - NIC !!! Z pisania i plotkowania nie zbudujecie nic ! Natomiast człowiekowi co coś wybudował czy stworzył zawsze można zarzucać cokolwiek, najgorsze co może być w naszym społeczeństwie to jest właśnie to że ci siedzący z boku nierobiący dosadnie NIC potrafią krytykować i oskarżać, ja ich nazywam kosmitami z marsa i zawsze wychodzę z takiego założenia:
  ZANIM OCENISZ INNEGO OCEŃ NAJPIERW SIEBIE !!!!!!!!!!!
 • 2013-08-07 16:46:40  Euzebiusz Garbatyrealista - swoje zdanie czy wyrażenie opinii w cywilizowany sposób jak najbardziej ale opluwanie, obrażanie ludzi i szykanowanie w sposób sugerujący i skazujący z góry pod ukrytymi nickami ? to właśnie jest zachowanie niedojrzałe które wskazuje niedorzeczność takich wypowiedzi . Każdy ma pełne prawo do wyrażania własnych opinii na forach czy słownie ale człowieku nie w ten sposób ! Pisanie że wszyscy urzędnicy oprócz ciebie są skorumpowani ? To twoim zdaniem żyjemy w Bangladeszu ? Po za tym są służby odpowiednie i to one stwierdzą jaki jest stan rzeczy !!! Ty i twój kolega nie jesteście w stanie docenić co zrobiono dla nas wszystkich, rządzi wami jakaś chora chyba zawiść wciąż zrażając ludzi, właśnie przez takich kłótliwych ludzi w naszym kraju tak np. wygląda budowa autostrad, u nas niestety jak ktoś coś robi to zawsze znajdzie się taki człowiek któremu się to nie podoba.
 • 2013-08-07 10:06:22  obiektywrealista teraz wolno miec inne zdanie, trzeba było próbować mieć inne zadanie za czasów Kozła i Rabsztyna. Uważam, że obecny wójt wsłuchuje się we wszystkie głosy te krytyczne rowniez i wyciąga wnioski i nie obraza się na mieszkanców. problem tkwi gdzie inndziej, a mianowicie w pewnej negonce która nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Coś na zasadzie a czemu ta trawa za mało zielona a czemu teraz jest taki upał, mogłoby popadać, a nie pada to wina Wójta. Ja go wcale nie bronie, bo broni się swoimi dzialaniami. A chyba wszyscy nawet ci ślepi widzą ile rzeczy się w naszej gminie dzieje. I wysuwam taką hipoteze: to tylko zasluga Wójta. Skoro wszyscy pracownicy w urzędzie zostali ci sami co za poprzedniego wójta, a wtedy się nic nie działo, a teraz się przy tej samej ekipie duzo dzieje, to czyja to zasługa ???
 • 2013-08-06 21:40:28  wielbicielOoooo - Rogożanin Gustaw z urlopu wrócił :-)) znowu będzie z kim podyskutować
 • 2013-08-06 21:36:52  realistaAle czegoś tu nie rozumiem - wolno chyba mieć inne zdanie niż narzucone przez pana Garbatego i wolno krytykować działania Wójta jeżeli się one komuś nie podobają ?? Bo mnie się zdarza rozmawiać z ludźmi w realu i słyszę różne opinie - zarówno pozytywne jak i negatywne. Ale ci co ośmielają się krytykować to pewnie jacyś farbowani a nie prawdziwi mieszkańcy. I to na pewno jest jeden "mieszkaniec" tylko się wciela w różne postaci.
  Trochę lat już mam, pamiętam poprzedni ustrój w naszym kraju i wydawało mi się że jedyna słuszna i prawdziwa linia jedynie słusznej partii to historia - dziwne że dość młodzi ludzie w sumie słabo te czasy pamiętający są tak przesiąknięci tamtymi zwyczajami - a szczególnie ludzie sprawujący władze
 • 2013-08-06 18:24:57  Euzebiusz Garbatyzgadzam się - gustaw - nic dodać nic ująć !!!! Wszyscy prawdziwi mieszkańcy popierają naszego Wójta !!! Wystarczy z nimi porozmawiać w realu !!!
 • 2013-08-06 15:41:32  Rogozaningeneralnie wielkie BRAWO dla WÓJTA ZIEMBY za piękniejący park, trzymaj się chłopie i nie martw tymi maluczkimi ludźmi. Głowa do góry ja i cała moja rodzina jesteśmy z Tobą na dobre i na złe.

 • 2013-08-06 15:38:31  gustawprzecie to stary artykuł, nie masz czego nowego ? mój ty malutki donosicielku. Bo u ciebie tylko dziury nielegalne (które nie należały do gminy tylko do starostwa), nadzór nad gwarancjami ??? ( a co to jest nadzór nad gwarancjami???, przeciez jak cos zespute i na gwarancji to się naprawia na bieząco) żlobek ? (sprawa założona przez Wójta trafiła już z prokuratury do sądu i pani Anna K. przyznala sie do winy), nielegalana podwyżka cen wody ???? to nie płać jak nielegalna twoim zdaniem i sprawdz co będzie, bo jeśli nielegalna to ci nic nie zrobią. A drzewa w parku, to bardzo chciałbyś wójta ukrzyżować i tu cię musze zmartwić. Mimo twoich usilnych starań donosicielskich i sprzedawania tematu do gazetek, choćby i milion razy ka.pusta pisała o grochu to tak dobrej reklamy nikt dawno nie zrobił. Ludzie ze swej natury współczują i stają po stronie ofiar. Większośc ludzi z którymi rozmawiam widząc co się w parku dzieje i czytając te wypociny pismaków tylko mu współczuje
 • 2013-08-05 15:40:10  mieszkaniecZatrudnienie po znajomościach, nielegalne zasypywanie dziur, premie, brak nadzoru nad gwarancjami odbiorze kanalizacji wodno-ściekowej, żłobek, nielegalna podwyzka cen wody i ścieków !! no i to :
  http://m.katowice.gazeta.pl/katowice/1,106509,14148884,W_parku_wycieto_ponad_600_drzew__Wojtowi_moze_grozic.html

  Oj Panie Ziemba nie za dużo prywaty?
  Czy takiego wójta chcemy ?
  hej wtajemniczony - pozdrowienia kłamczuszku !!
 • 2013-07-08 16:24:46  wtajemniczonypieniądze za wycinkę drzew w parku są na koncie gminy od 2012 r., nielegalny zasyp jesli był to na terenie skarbu państwa za które odpowiada starosta, nie ma takiego czegoś jak zlecene roboty - poprawki za firmę budująca kanalizację, bo ta robota ma DWA LATA GWARANCJI i wszystkie ewentulane problemy będą usuwane za darmo!!!, póki co to problemów nie ma. Prokuratura prowadzi sprawę w żłobku, ale tylko tą zgłoszoną przez urząd gminy dotyczącą malwersacji finansowych, czyli "dziwnie" wójt postępuje ze "swoim" kolesiostwem, że ich do prokuratury wysyła (oczywiście dla mniej kumatych to informuję, że to byla ironia). Tak więc "mieszkańcu" bzdura pogania bzdurę ukazując całkowity brak wiedzy. Niemniej jednak udało ci się kompelment przemycić, skoro poprzedni wójt był chamem, to wójt młody nim nie jest.
 • 2013-07-08 13:12:00  mieszkankaooo ktoś z wczasów wrócił i juz pełen "energii nienawiści" pisze. Szkoda tylko że same głupoty
 • 2013-07-06 21:41:17  mieszkaniecProkuratura a wojt Ziemba ?
  wycinka drzew i brak wpłaty za wycinkę, nielegalne zasypywanie wyrobisk i brak pozwoleń, nieprawidłowe zlecane roboty -poprawki za firmę budującą kanalizację? zatrudnienie koleżanek i kolesi - prokuratura w żłobku.
  Coś mi się wydaje ze wójt Ziemba zamiast sprawować społeczny mandat robi sobie prywatny folwark z Gminy ! Rabsztyn był chamem ale przynajmniej działał zgodnie z prawem...a młody wójt chyba za szybko chce się nachapać !
 • 2013-06-10 13:50:34  onW sumie to racja - podwyżka weszła w życie i obowiązuje, więc nie ma co bić piany o tym co Wójt powinien i czy właściwie zostały zinterpretowane odpowiednie procedury lub dobre zwyczaje. Sposób wprowadzenia podwyżki to akurat jeden z najmniejszych problemów Wójta, a poniekąd też gminy.
  P.S. "on" z 2013-06-09 09:44:01 - kiepska prowokacja z tym modyfikowaniem wcześniejszej mojej wypowiedzi i udawaniem mnie. Może się parę osób nabrało - ale to i tak niczego nie zmienia
 • 2013-06-09 11:17:47  Mietekw końcu coś się dzieje więc jest o czym gadać , obgadywać i narzekać, za poprzednika nic się nie działo więc nie było o czym gadać, ponieważ nie da się gadać o niczym w nieskończoność, schował się w psorach i może liczy na reaktywację wynajmując swoich żołnierzy ze znajomością obsługi komputra na zasadzie jak zza Gierka pomożecie ?!
 • 2013-06-09 09:44:01  onprzepraszam miało być, "cobyście teraz nie zrobili to i tak Ziemba już wygrał"
 • 2013-06-08 20:36:45  mieszkankaJesteście beznadziejni ! Wójt jest najlepszy i lepszego nie będzie !! Ważne żeby była praca, naprawione drogi, żłobek, dzieci w przedszkolach a nie tam jakies uchwały !! Obudźcie się !!
 • 2013-06-06 18:15:10  Euzebiusz Garbaty"wyborca" ty ciągle o tej władzy ty masz jakąś fobie połączoną z paranoją ? Skaczesz po tym forum i ciągle piszesz to samo ! Ciesz się życiem ! Uśmiechnij się ! Zauważyłem że komputer wpływa niekorzystnie na twoje poprawne rozumowanie rzeczywistości a najgorsze jest to że zaobserwowałem że w twoim przypadku ta fobia co raz bardziej postępuje. " nie wiem gdzie jest Zbychu Gęburura - czy jakoś tak ( on się bardzo denerwuje jak przytaczam Wikipedie ) więc Wikipedia mówi:
  Zasadniczy obraz fobii to przesadne reakcje zaniepokojenia i trwogi, pomimo świadomości o irracjonalności własnego lęku oraz zapewnień, że obiekt strachu nie stanowi realnego zagrożenia.
 • 2013-06-06 17:45:37  myPo co paragrafy, po co procedury, po co szacunek dla mieszkańców swojej gminy i swoich wyborców. Przecie Wojt i jego zausznicy lepiej wiedzą jak się rządzi, jak się publicznym majątkiem zarządza i jak się publiczne pieniążki wydaje. Może pana Ziembe od razu księciem i władcą ogłosić ?
 • 2013-06-06 17:35:42  onJa to sie wogole dziwie ze sa jacys rozsadni ludzie na tym forum, ktorym sie chce z oszolomami spod wezwania " my i tak popieramy Ziembe" dyskusje prowadzic. Czytajac te rozpaczliwe i juz bez zadnnych argumentow wpisy to nawet mi was szkoda. Cobyscie teraz nie zrobili, to Ziemba juz przegral
 • 2013-06-06 17:26:08  jakoks - popieram twoją wypowiedź!
 • 2013-06-06 00:31:45  maciejWyborca, a ja mam to w [cenzura], te twoje wypociny, żałosny jesteś z tymi paragrafami procedurami i innymi duperalami, skoro i tak podwyżka była , czy rada widziałaby taryfe czy nie to itak to mam w [cenzura] bo więcej płace , teraz mam wąty do wójta a tak miałbym do rady to co mi z tego. Polecam cytat z reklamy pewnego banku, "...to ile z tego mam na kącie.. "
 • 2013-06-06 00:19:05  wyborcaDo znudzenia można powtarzać że rzecz nie idzie o sama podwyżkę. Bo może i była uzasadniona, może i taryfa została wyliczona poprawnie i oparta na rozsądnych przesłankach. Ale zarówno przepis jak i dobre obyczaje każą takie decyzje przekazywać do zatwierdzenia do Rady Gminy a nie ustalać pod stołem nikogo nie informując. Nikt rozsądny nie będzie negował podwyżek jeżeli wymagają tego ponoszone przez ZGK koszty działalności czy inwestycje. Może niektórzy tego nie zauwazyli ale to nie jest prywatny folwark Ziemby, tylko samorządna gmina będąca częścią kraju ktory ma jakiś ustalony porządek prawny. A ja widać Wójcina poczuł się tu już prawie jak książe - nic tylko gmina powinna jeszcze lektykę kupić
 • 2013-06-06 00:10:39  koksprądu podwyżka też była i biletów autobusowych proponuje zwolnić wszystkich, tych co pracują w powiatowym urzędzie pracy też , cały kraj proponuje zwolnić bo tu ludzie się do roboty nie nadają , nadają się tylko do wiecznego narzekania
 • 2013-06-05 19:42:53  rydzI podwyżka wody była widać to na rachunku.
 • 2013-06-05 19:42:37  rydzI podwyżka wody była widać to na rachunku.
 • 2013-05-20 21:18:50  zajefajnyciekaw jestem fajny ile ty zgłosiłeś postulatów do radnych żeby potem mogli interpelacje składać
 • 2013-05-20 21:14:54  fajnyMm wrażenie że żyjemy w światach równoległych "kolego rollo". Ja staram się w miarę dokładnie oglądać relacje z obrad sesji Rady Gminy i na dotychczasowych 28 sesjach nie zauważyłem ani razu żadnej rozróby. No chyba, że dla niektórych rozróbą jest podnoszenie publicznie problemu dlaczego sprawa podwyżek wody nie trafiła, choć powinna zgodnie z prawem trafić, pod obrady Rady Gminy. Albo pytanie w jakiej sprawie się spotkał Wójt z marszałkiem i jakie zobowiązania w imieniu gminy podjął na tym spotkaniu - to mi dopiero destrukcja i wkładanie kija w szprychy rozwoju. Jeżeli tą miarą mamy oceniać aktywność radnych i określać wystąpienia "niektórych trzech" mianem rozróby czy destrukcji to by oznaczało, że Wójt i jego zwolennicy tacy jak Ty "kolego rollo", macie tutejszych mieszkańców i wyborców za idiotów niezdolnych do samodzielnego myślenia.
 • 2013-05-20 16:41:27  rollojeżeli twoim zdaniem miarą aktywności radnego jest ilość bezsensownych i chybionych rozrób na sesji to oczywiście masz rację - niektórych 3 radnych jest nadzwyczaj aktywnych, tylko że ich aktywność jest tylko destrukcyjna, a radny fajny kolego powinien działać w kierunku rozwoju a nie destrukcji.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
Pogoda Bobrowniki z serwisu

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.