BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

PiS Powiat Będziński

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (816):

 • 2013-09-23 08:05:56  adPrzykladem dobrej polityki jest Wiktor Orban - premier Węgier.Niestety negowany przez UE i lewackie reżimowe media w Ue i polsce.Jest patriota opodatkowal wielkie sieci handlowe ktore tak samo jak w polsce generowaly ogromne zyski za granice.Zmniejszyl bezrobocie,zatrzymal ujemny przyrost, wprowadzil polityke prorodzinna i rozwija przemysl gazowy niezalezny od Rosjan.Niestety nagonka jako jest prowadzona w krajach europejskich na niego jest straszna.Jest on patryjota Wegierskim ktory wydostal Wegry z zapasci gosppodarczej.Taka polityka nie jest na reke Silnym (Rosja Niemcy)
 • 2013-09-22 22:59:23  PROROKPEWNIE nie jest obecnie podawać swoich danych - bo kolesiostwo ma wpływy na wiele dziedzin życia i przez przypadek za popieranie możesz stracić np pracę lub coś się może stać Tobie, Twoim bliskim czy mieniu, które posiadasz. Taka anonimowość jest znacznie bezpieczniejsz Panie Zbyszku. Czasy dzisiaj są niepewne - tutaj możesz się wygadać bo nic Ci nie grozi jak się nie podpiszesz nazwiskiem. A czy to jest prawda czy propaganda to już każdy musi sam ocenić. Jedno jest pewne, że prawda zawsze wyjdzie na jaw nawet, klamstwo powtarzane 1000 razy które staje się prawdą( ale tylko pozorną) - jak oliwa wypłynie - jako prawda na wierzch. SUMIENIE wczesniej czy później da znać o sobie nawet tym którzy uważają, że takiego nie posiadają.
 • 2013-09-22 22:52:57  Zbyszek GeburaPożyjemy zobaczymy, ale wiele gorzej niż teraz być nie może. Na pewno Polska będzie jeszcze bardziej zadłużona niż obecnie, to proces chyba nie do odwrócenia.
 • 2013-09-22 22:38:48  wrożkaJednym słowem propagandowe pieprzenie i tyle - jako że najprawdopodobniej w końcu za dwa lata Pis i Kaczyński dorwą się do władzy więc zobaczymy za mniej więcej 5-6 lat jak wygląda nasz kraj, jego gospodarka i perspektywy dla jego obywateli. Nie chcę tu robić za złego proroka ale będzie gorzej niż jest i to niezależnie ile wspaniałych prognoz politycy roztoczą.
 • 2013-09-22 22:28:35  Zbyszek GeburaFajne słówka, ale czy anonim może być do końca wiarygodny? Czy tak trudno się podpisać z imienia i nazwiska? Skąd ten strach?
 • 2013-09-22 20:25:31  Do KNP(PO)Czym się różni PO od PiS.
  WSZYSTKIM.
  PO to partia kolesi i stanowisk ze szkodą dla państwa na korzyść POmyłki.
  Co do wartości to ta partia nie przywiązuję wagi do niczego poza grubością portfela.
  Wszystko co polskie jest złe.Naród to dla nich banda niewolników a nie ludzie.
  Polska sprowadzona do roli niewolników Europy.Za Tuska nie ma polskiej racji stanu.
  Nasz kraj jest tylko podwykonawcą polityki silniejszych Rosji i Niemiec.
  Likwidacja wartości i wszystkiego co wartościowe.
  Likwidacja państwa poprzez likwidację transportu, służby zdrowia, wojska, policji, szkół, rodziny
  wartości chrześcijańskich
  (Każdy zaborca który chciał zniszczyć polskie państwo niszczył kościół ,chciał zniszczyć polską historię, kulturę od zaborów po komunizm)
  To dzięki kościołowi Polacy przezwyciężali zabory wojny i to że Polski nie było ponad 100 lat na mapie Europy.)
  braku ochrony obywatel przez państwo i jakiejkolwiek pomocy ze strony państwa.
  A jedynie nakładanie podatków, ograniczeń i wszelkiego co tworzy społeczeństwo obywatelskie.
  Przyzwolenie do nadużyć, propagowanie bierności obywateli przez propagandę.
  Likwidacja miejsc pracy poprzez wyprzedaż wszystkich gałęzi gospodarki.
  Niszczenie godności polaków poprzez niszczenie historii i polskich bohaterów.
  To wszystko ma na celu zrobienie z polaków parobków którzy są zdolni jedynie do pracy za grosze.
  Ale żeby nie tworzyli narody bo jako naród są groźni i mało podatni na sterowanie nimi.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Prawo i Sprawiedliwość to partia która szanuje ludzi bez względu na grubość portfela.
  Dba o polską rację stanu pamięta o historii i kulturze.Nie sprzedaje polski za judaszowe srebrniki.
  Nie jest podwykonawcą poleceń z Brukseli.Dba o polskich obywateli poprzez szereg ustaw które zgłosiła do Sejmu a które
  szkodliwa koalicja odrzuciła i obśmiała w mediach jako nie realne.
  Szereg ustaw które mają na celu ochronę polskiego obywatela poprzez wzmocnienie instytucji państwa wojska, policja
  a także zwolnieniami z podatków dla ludzi z małym dochodami, ochronę polskiego przemysłu, walka bezrobociem,
  przeciwdziałanie emigracji polaków, oraz spadkowi urodzeń.
  Ochrona polskiej kultury poprzez promowanie postaw patriotycznych i wartości uniwersalnych.
  Między innym podniesieni płacy minimalnej, opodatkowanie marketów, większymi podatkami dla ludzi zarabiających po kilkaset tysięcy rocznie,
  którzy dziś płaca jeden podatek w wysokości 10 tys bez względy czy zarabiają 200 tysięcy czy 5 milionów
  jest to nie uczciwe w stosunku do ludzi którzy zarabiają 1600 brutto i z którego państwo zedrze każdą złotówkę.
 • 2013-09-17 17:24:36  KNPPiS proszę o odpowiedź na pytanie z: 2013-09-16 20:14:52 KNP
 • 2013-09-16 21:50:37  PiSNa temat ustawy śmieciowej, zmian w kodeksie pracy dotyczących elastycznego czasu pracy, modernizacji w energetyce, oraz zmniejszenia kosztów pracy w programie Forum Regionu w TVP Katowice mówił dziś poseł Waldemar Andzel. http://www.tvp.pl/katowice/publicystyka/forum-regionu/wideo/16-wrzesnia/12414902
 • 2013-09-16 21:01:20  Zbyszek GeburaBezrobocie spadnie jak zamiast podwyższać obniży się wiek emerytalny. Dlaczego nie bierze się pod uwagę stażu pracy tylko wiek? To niesprawiedliwe podejście bo tak samo traktujemy tego co pracuje od 19 roku życia i tego co poszedł do pracy po 30-tce.
  Dlaczego z państwowych pieniędzy wbrew woli narodu finansuje się partie polityczne itp? Moze politycy powinni pracować za najniższy zarobek, wtedy pomyślą częściej żeby go podnieść.
 • 2013-09-16 20:14:52  KNPJaka jest różnica pomiędzy PiS, a PO? Więcej wiary w Boga? Zmyślone socjale, które nawet gdy by weszły w życie to nagle podatki by poszły w górę i odbyło się to na szarych ludziach. Niech któraś z parti zasiadających w sejmie zaproponuje zmniejszenie posłów, biurokacji, zlikwidowania podatku dochodowego to nagle bezrobocie spadnie!!!
 • 2013-09-16 19:51:14  PiSJakże jesteś stronniczy.
  Jedno głosowanie jest dla ciebie tak ważne a nie zauważasz całego ogromu partactw i zaniedbań rządu Tuska.
  Emigracja to około 2 500 000 ludzi, bezrobocie około 2 000 000 ludzi, marnotrawienie pieniędzy publicznych miliardy nie wykorzystanych środków z UE na koleje, drogi.
  Najdroższe i po partacku zbudowane stadiony.
  Kłamstwa jakimi jesteśmy codziennie karmieni przez propagandę że jak to się wspaniale pod rządami Tuska żyje.
  Podatki, wiek emerytalny, likwidacja państwa i rozrost biurokracji dla zapewnienia pociotkom rządzących.
  Bezczelność z jakim traktowani są zwykli obywatele.To rządzący mieli służyć narodowi a jest odwrotnie to obywatele służą tym co uczepili się władzy.
  Przykładów można mnożyć setki tylko szkoda czasu.
 • 2013-09-15 22:17:51  dowcipniśJaaasne - w Sejmie jest bardzo ważne glosowanie w sprawie budżetu i deficytu budżetowego a państwo posłowie, wybrańcy narodu, reprezentacja wyborców która ma psi obowiązek dbać o interesu ogółu społeczeństwa akurat w tym czasie idzie sobie poprotestować. Żenada i piaskownica, tylko że za łopatki do zabawy w tej piaskownicy my płacimy.
  Co do drugiej kwestii to coś słabo jesteś zorientowany w aktualnościach medialnych. Już tam wasze złote dziecko partyjne, laluś Hofman zabłysnął po pijaku. Można się tylko domyślać że sam nie pił
 • 2013-09-15 19:27:43  PiSOdpowiadam :
  At
  Posłowie PiS nie zaniedbali swoich obowiązków ale nie było ich w piątek n sali Sejmu na znak protestu.
  dowcipniś.
  Być może cie to zdziwi ale Jarosław Kaczyński nie zabrania żadnemu z członków PiS a tym bardziej posłom spożywania alkoholu.
  Posłowie PiS nie są celebrytami tak jak posłowie PO czy RP a poza tym maja swój rozum.
  Wiedzą jak nastawiane są media reżimowe do posłów opozycji, czekają tylko żeby złapać tego czy tamtego na rauszu.
  Nie trzeba chyba ci mówić jak długo było by to na czołówkach dzienników i jakim było by to "problemem społecznym"
  Niestety muszą poszukać sobie innych tentów.
 • 2013-09-14 20:59:37  dowcipniśTeraz to nasz wielebny poseł i jego koledzy w ogóle mają przechlapane - prezes zakazał spożywania napojów wyskokowych i tym samym nie dość że przyjemności w ciężkiej pracy posła będzie mniej to jeszcze budżet naszego kraju straci na akcyzie ze sprzedaży takich napojów. Nasz nieoceniony poseł Andzel może to jakoś przeżyje bo podobno nie jest trunkowy, ale niektórzy jego koledzy mogą mieć sporą traumę i strach przed wypiciem nawet piwa - bo jak prezes się dowie i wykreśli z listy wyborczej to się skończy życie na koszt podatników
 • 2013-09-14 09:08:40  atGdzie był pan poseł i jego partyjni koledzy w dniu 13.09 gdy ważyły się losy budżetu i dzień sybiraka? Urządzanie, przy tak ważnym głosowaniu, wycieczek pseudo patriotycznych jest równoznaczne, w mojej ocenie, z lekceważeniem swoich obowiązków poselskich.
 • 2013-09-12 22:28:19  PiSW środę 11.09.2013 r. w Sejmie odbyło się uroczyste otwarcie wystawy oraz debata naukowa poświęcona 330. rocznicy Wiktorii Wiedeńskiej. W uroczystości otwarcia wystawy zorganizowanej przez Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość w holu głównym Sejmu uczestniczyła grupa rekonstrukcyjna. Ekspozycja prezentuje uzbrojenie polskich wojsk z XVI i XVII wieku, w tym zbroje husarskie. Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak otwierając wystawę podkreślił, że wiktoria wiedeńska była możliwa dzięki “geniuszowi króla Jana III Sobieskiego” oraz polskiemu wojsku.W spotkaniu uczestniczył także poseł Waldemar Andzel.
  Dziś z okazji tej rocznicy wygłosił oświadczenie w Sejmie.
  Także dziś zgłosił zapytanie do rządu RP w sprawie podniesienia płacy minimalnej pod którego projektem zebrano ponad 300 tysięcy podpisów.
 • 2013-09-09 16:44:01  PolakNie szanuję tych którzy niszczą Polskę i jej obywateli.A dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu nie ma już partii Samoobrona i Liga Polskich rodzin.
  Udało się pozyskać elektorat tych ugrupowań i rozbić partyjki które nie przynosiły chluby naszemu krajowi.Nie zależy nam jak to piszesz dorwaniu się do władzy.
  Pomyliłeś PiS z PO. Niestety to efekt prania mózgów jakie robi codziennie TVN Polsat i TVP.
  Dla nas ważna jest silna Polska sprawiedliwa i suwerenna.Zbudowana na wartościach chrześcijańskich z poszanowaniem praw mniejszości.
  Dzisiejsza Polska klęczy na kolanach prze silniejszymi choć nie jesteśmy w stanie wojny.
  Nasi obywatele są tylko tanią siłą roboczą innych zamożniejszych państw, ludźmi 3 kategorii za grosze.
  A nasz rząd polski z nazwy pilnuje interesów Niemiec i Rosjan zamiast polaków.
 • 2013-09-09 12:00:54  rrrrrcytat ..Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie..... odpowiada więcej pod politykę PIS.Można powiedzieć o PIS poparcia nie mąją to dalej tyle lat się starają dojść do władzy.
 • 2013-09-08 23:52:57  wyborcaMogę napisać tylko tyle - jacy wyborcy taka ich reprezentacja w rządzie i parlamencie. Pogadamy za około 6 lat kiedy PiS będzie kończył swoją kadencje rządzenia - zobaczymy czy efekty sprawowania władzy będą lepsze czy gorsze. Pamiętając sprzed kilku lat zaproszenie do rządzenia panów Leppera i Giertycha sądzę że lepiej nie będzie. Wierchuszka waszej partii jest w polityce od ponad 20 lat i ci ludzie mieli mnóstwo okazji żeby spowodować pchnięcie tego kraju w kierunku rozwoju i budowania dobrobytu dla obywateli. Nie usprawiedliwiam PO bo jest mi tak samo obojętne jak PiS, ale jedni i drudzy są z tej samej nomenklatury i niczym się nie różnią - no chyba tylko tym którzy aktualnie są u władzy. A wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi na temat szacunku do przeciwników to widzę że zwolennicy PiS nie znają tego słowa - oni tylko przebierają nogami żeby dorwać się do rządzenia i jak najwięcej się nachapać przy korycie. Żenada i wstyd.
  P.S. Za te 6 lat pogadamy jeżeli jeszcze będę tu przebywał - ostatnio coraz bardziej mi się podoba perspektywa klimatu śródziemnomorskiego i braku zimy. A ten kraj coraz bardziej przestaje być miejscem dla zwykłych ludzi.
  P.S.
 • 2013-09-08 23:35:02  PolakA co jak nie banda? Jak nazwiesz ludzi którzy mimo braku poparcia społecznego za wszelką cenę chcą się utrzymać u władzy.
  Jak nazwać zapowiedzi że jeśli pani Gronkiewicz zostanie odwołana to i tak będzie komisarzem do czasu wyborów?
  Czyli co ? Mimo tego że ludzie chcą ją odwołać to musi rządzić Warszawą?
  A jak nazwać nawoływaniem do nie pójścia na referendum? Czy to jest partia obywatelska? Czy raczej partia kolesiów?!
  Nie było po 1989 partii która by tak upolityczniła Polskę i tak zawłaszczyła wszystko co można zawłaszczyć nie licząc się z nikim.
  Przypomina mi się film Sami Swoi i cytat "....Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie."
 • 2013-09-08 23:09:17  wyborcaAni mnie ziębi ani parzy wasza działalność polityczna póki mi nie włazicie w życie prywatne. Ale jako człowieka dobrze wychowanego drażni mnie określanie przeciwników politycznych określeniami typu "banda" czy "oszołomy". Można się różnić w kwestiach politycznych, światopoglądowych czy religijnych ale do każdego trzeba mieć szacunek. Dlatego pomimo że jeżeli się nie zdarzy trzęsienie ziemi to prawdopodobnie następne wybory wygra PiS nie wróże temu ugrupowaniu jakichś większych sukcesów w rządzeniu. Wszystko co ważne i istotne zgubi się w rozgrywkach personalnych i rozliczaniu przeszłości. A zwykli obywatele w jeszcze większej liczbie będa wyjeżdżać za granicę i w coraz mniejszej liczbie wracać.
  A znamienne jest to co zostało napisane przez kolegę członka i aktywiste PiS że "żaden polityk nie jest bezinteresowny". Jeżeli takie myślenie kieruje działalnością wszelkiej maści polityków to uczciwy człowiek nie ma czego szukać między nimi.
 • 2013-09-08 22:50:10  PiSWydaje mi się właśnie że ta Banda broni małej grupy która ma pieniądze i wpływy.Ilu jest w Polsce właścicieli sieci marketów a ilu drobnych sklepikarzy?.
  Czy obecna władza broni tej liczniejszej ale słabszej grupy która uczciwie płaci podatek od każdej złotówki ? Czy raczej tej mniej licznej ale bardziej zamożnej (bez porównania) i jakże wpływowej która ukrywa swoje dochody przed fiskusem ? Bez względu na gminę i wyznanie.
 • 2013-09-08 20:18:05  rrrrrrDo POLAK na interesy ogółu ludzi składają się interesy maluczkich i właśnie ci maluczkie człeki głosują . TRZEBA SZANOWAĆ INTERESY MAŁEJ GRYPY A DOPIERO MÓWIĆ O INTERESACH OGÓŁU.Nasza społeczność w gminie jest mała ale czemu jej nie trzeba szanować.
 • 2013-09-08 17:24:16  Zbyszek GeburaDo PIS

  PO bardzo zraziło do siebie wielu ludzi, dlatego PIS ma szanse zdecydowanie wygrać najbliższe wybory i odsunąć w głęboki cień tych którzy obecnie rządzą. Ważne żeby unikać niemądrych, nieprzemyślanych ruchów a raczej starać się w wyważony sposób pozyskiwać kolejnych sympatyków.
 • 2013-09-08 16:43:10  PolakPo pierwsze to poseł broni naszego regionu przykład budowy kolei jeśli poczytasz to się dowiesz.Upomina się także o najuboższych jest członkiem komisji ds społecznych poczytaj.Bronił też miejsc pracy w sektorze zbrojeniowym jako członek komisji obrony.A po za tym lokalne media próbują go blokować.2 tygodnie temu zwołał konferencję prasową na którą przybyła pani Kapusta ale informacja na temat tego co mówił nie ukazała się w żadnym z lokalnych mediów. Niestety nie jest przedstawicielem partii rządzącej partii stanowisk. która reprezentuje jeden punkt widzenia jedynie słuszny i krytyka bądź inne zdanie nie jest tutaj wskazane.Jeśli ma się władzę ma się i media w garści.
  Większość ludzi tak jak ty woli słuchać pustych obietnic i zamków na piasku. Rozczaruję cię.Poseł Andzel nie obiecuję gruszek na wierzbie żeby zdobyć popularność.
  Żaden polityk nie jest bezinteresowny.Ale ważna jest uczciwość i to żeby działać w interesie ogółu a nie małej grupy ludzi.Tej cechy niestety brakuję obecne rządzącym.
 • 2013-09-07 23:18:18  mieszkaniecSpoko - wybory się powoli zbliżają, niedługo zaczniecie ludziom pod kołdry te ulotki wkładać. A pan poseł to faktycznie sponsor niesamowity - pewnie tych cegiełek nakupił ile tylko mógł unieść. Do waszych zakutych czerepów nie dociera że to nie chodzi o to że poseł ma ze swojej kasy wyskakiwać, tylko starać się znajdować wszelkimi sposobami wsparcie dla swojego regionu ( szkół, przedszkoli, bibliotek, OSP, organizacji społecznych, itd.). A jak na razie poseł tylko prowadzi politykę łażenia na wszystkie imprezy w okolicy i promowania własnej osoby.
  Ciekawe ile kasy z pieniędzy podatników kosztuje to drukowanie ulotek które w 99% lądują od razu w koszach. Przecież żaden rozsądny człowiek nie wywalałby w taki sposób pieniędzy niepotrzebnie - zwykłe marnotrawstwo. Jedyna nadzieja że ludzie przejrzą na oczy i nastepnym razem wybiorą do parlamentu kogoś rozsądniejszego i bardziej bezinteresownego
 • 2013-09-07 22:52:43  PiSPo pierwsze to nigdy nie chodzilismy z naszymi gazetkami od domu do domu i to jest klamstwo.Jesli juz rozdajemy jakies materiały to w miejscach publicznych.Zazwyczaj na jakichs imprezach masowych.Kolejnym kłamstwem jest to ze poseł nie sponsorował szkoły.Ostatnio był współfundatorem nagród dla uczniów jednej ze szkół.A w Rogoźniku bodaj w czerwcu zakupił cegiełki sprzedawane na rzecz szkoły.A ty za oszczerstwa możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialnosci.
 • 2013-09-06 13:37:55  rrrrrrRozdawanie pisemek PIS przypomina rozdawanie pisemek przez wiarę.Chodzą od domu do domu i grzecznie wciskają swoje biblie. Stoją niekiedy na ulicach i też rozdają pisemka.Ludzie grzecznie biorą i wrzucają do kosza gdzie tu oszczędność papieru. Pan Poseł też zapatrzył się na ten zwyczaj.Nawet na pikniku szkolny w Rogożniku rozdawał ulotki ale nic nie dał i nigdy nie sponsorował szkoły, tanim kosztem znalazł dużo ludzi .Taki sobie dowcipny.
 • 2013-09-05 21:59:59  PolakNikt nie zawłaszcza sobie prawa do bohaterów.
  Ale system które zbudowany został przez byłych SB-ków broni ich praw nazywając Jaruzelskiego bohaterem a Łupaszkę i Pileckiego bandytą.Kiedy zaprasza się byłego stalinowca na uniwersytet i nadaje mu tytuł doktora a prostujących nazywa się faszystami.Kiedy dostrzega się tylko zbrodnie Niemców a odpowiedzialność zrzuca na Polaków i nie wspomina się o ogromie zbrodni komunistycznych.
  To znaczy że z tym państwem jest coś nie tak.Rządzącym zależy na rozbiciu polaków jako wspólnoty bo skłóconymi ludźmi się łatwiej manipuluje.
  A walka z kibicami to po pierwsze przykrywanie problemów rzeczami nieznaczącymi i odwracanie uwagi.
  Ryży boi się nie tylko krytyki ale i siły jaką reprezentują kibice którzy są patriotami.
  To oni upominają się o pamięć o bohaterach podczas gdy historia jest wycofywana ze szkół wraz z kanonem lektur.
  Ich dziadkowie walczyli o wolną Polskę a nie podpisywali volkslisty.
  Nie widziałem ani jednego anarchisty który mówił by o Pileckim Nilu czy Ince.
 • 2013-09-05 21:44:43  PiSDziś w Sosnowcu a wczoraj w Jaworznie w akcji społecznej rozdawania sprawozdań poselskich posła Waldemara Andzel rozdano łącznie około 2500 sprawozdań.Uczestniczył w nich poseł z którym można był porozmawiać o najważniejszych sprawach poruszanych na forum Sejmu.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
Pogoda Bobrowniki z serwisu

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.