BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

PiS Powiat Będziński

Przypominamy, że wypowiedzi użytkowników forum nie są cenzurowane przez Redakcję. Blokowane są tylko te komentarze, które zawierają wulgaryzmy oraz w sposób widoczny i jednoznaczny naruszają przepisy prawa. Każda osoba, która stwierdzi że któraś z wypowiedzi narusza jej dobra osobiste, może i powinna zgłosić ten fakt administratorowi portalu poprzez formularz "Kontakt", z podaniem szczegółów co i dlaczego powino zostać zablokowane i wtedy taki komentarz zostanie przez Redakcję usunięty.
Redakcja Bobrowniki.TV

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (472):

 • 2018-02-21 22:56:28  koniec demokracji?Prawie 30 lat budowania demokracji, lokalności i samorządności. Nie tylko w samorządzie, ale i w zakresie NGO a tu taki placek:
  https://pikio.pl/pis-znalazl-bata-na-wosp/
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/jerzy-owsiak-komentuje-nowelizacje-ustawy-o-zbiorkach-publicznych/sb6c1jc

  dokąd zmierzamy?
 • 2018-02-15 19:06:28  wina tuskaCeny w Polsce rosną niemal z każdym kolejnym miesiącem, po cichu zjadając oszczędności. A prognozy nie są najlepsze. Inflacja może w kolejnych miesiącach znowu przyspieszyć. Jedyna korzyść z tego może być dla budżetu państwa.

  Zgodnie z oczekiwaniami ekonomistów tempo wzrostu cen w Polsce hamuje, ale dalej roczny wzrost cen jest odczuwalny, głównie dla mniej zarabiających. Szczególnie, że największe podwyżki dotyczą żywności. W skali roku ich ceny wzrosły średnio o 4,1 proc. W miesiąc mowa o zwyżce o 1,1 proc.

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/inflacja-ceny-zywnosci-prognozy-dane-gus,64,0,2398528.html
 • 2018-02-15 18:46:19   "Funkcjonariusze bezpieki stosowali metody gestapo"
  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/198492,funkcjonariusze-bezpieki-stosowali-metody-gestapo.html
 • 2018-02-15 18:37:37  ?Cóż tak tego PiS-u nie lubisz forumowiczu jeden który tak aktywny jesteś na tym portalu ? Za bardzo ci wiek emerytalny obniżyli ? Może za 500+ ? Albo za ujawnianie wszelakich przekrętów typu Amber Gold, Ciech i....... setki innych ?
 • 2018-02-15 13:35:22  Jeżeli to nie fake news to robi się ciekawie.Kaczyński zwracał uwagę na niebezpieczeństwo wynikające z kłótni i napięć, które mogą pojawić się w PiS przy okazji kształtowania przyszłych list wyborczych- pisze tabloid.
  "Wierzymy w sondaże, a one są nieprawdziwe. Są dla nas zbyt dobre, żeby były prawdziwe. Weźmy to pod uwagę"- miał wg "Faktu" powiedzieć Jarosław Kaczyński podczas spotkania na Nowogrodzkiej.
  Fakt" cytuje również innego polityka partii rządzącej, który twierdzi, że część jego partyjnych kolegów uznała już, że wybory samorządowe w Warszawie ma "w kieszeni" i już dzieli stołki w miejskich spółkach i magistracie.
  W nieco podobnym tonie Jarosław Kaczyński wypowiedział się w wywiadzie dla najnowszego numeru tygodnika "Do Rzeczy". Pytany, czy dobre sondaże mogą działać demoralizująco i czy pojawia się ryzyko powtórzenia historii podobnych do tych z senatorem Kogutem, prezes PiS odpowiedział: "Dobre sondaże bardzo demoralizują i zdaję sobie z tego sprawę".


  http://www.fronda.pl/a/faktkaczynski-przestrzega-politykow-pis-sondaze-sa-za-dobre,106592.html
 • 2018-02-15 11:35:05   ////Pokorę, umiar i roztropność w działaniu - te cechy obiecywała nam Beata Szydło w trakcie wygłaszanego ponad 2 lata temu expose. One miały towarzyszyć wszystkim członkom rządu, wszystkim członkom nowego establishmentu, który miał być inny od ekipy PO-PSL. Po dwóch latach i milionach złotych nagród dla ministrów, rekordowo rozdmuchanym gabinecie politycznym (100 wiceministrów), pośle Suskim, który palnął, że 90 tys. złotych to "normalna pensja" i wielu innych sprawach stwierdzam, że coś mogło jednak pójść nie tak.  Oderwania od rzeczywistości u niektórych członków PiS postępuje szybciej, niż u bonzów z PO. Sodówa, zbyt dobre notowania w sondażach oraz sprzyjające media Sakiewicza oraz braci Karnowskich (których przekazy coraz bardziej utrudniają właściwą percepcję bieżących wydarzeń), uderzyły poszczególnym członkom partii Kaczyńskiego do głowy.

  http://niewygodne.info.pl/artykul8/04273-Oszolomiony-sondazami-PiS-i-grzech-arogancji.htm
 • 2018-02-15 05:21:49  ZGPasożyty. Rak narodu.
 • 2018-02-14 15:03:10   ////Margaret Thatcher:

  "Nigdy nie zapominajmy o tej fundamentalnej prawdzie: Państwo nie ma żadnego innego źródła pieniędzy niż te, które zarabiają obywatele. Jeżeli Państwo chce wydać więcej może to zrobić tylko pożyczając z waszych oszczędności lub obciążając was dodatkowymi podatkami. Błędne jest myślenie, że ktoś za to zapłaci – tym „kimś” jesteście wy. Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze: są tylko pieniądze podatników."
 • 2018-02-13 22:36:04  Dojna Ojczyzna?Ciekawostka o prezesie Orlenu.

  http://www.newsweek.pl/polska/polityka/tajemnice-majatku-daniela-obajtka-nowego-prezesa-orlenu-kiedys-wojta-pcimia,artykuly,423112,1.html
 • 2018-02-13 13:54:34  ktoś to ogarnia, to kolejny skok na publiczną kasęNajpierw za naszą kasę Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, 100 mln na cmentarz, emerytury/odszkodowania dla 50tys ŻYDÓW, a teraz następny kwiatek:


  Minister Sellin: Muzeum Getta Warszawskiego powstanie w budynku dawnego szpitala przy ul. Siennej
  Chcielibyśmy tam zbudować muzeum getta warszawskiego, które by upamiętniało to półmilionowe miasto polskich obywateli, którzy potem zostali wymordowani
  — poinformował wiceminister.
  Pytany, kiedy ma do tego dojść, Sellin podkreślił, że „szybko, w najbliższych tygodniach”.

  https://wpolityce.pl/polityka/381222-minister-sellin-muzeum-getta-warszawskiego-powstanie-w-budynku-dawnego-szpitala-przy-ul-siennej
 • 2018-02-13 13:37:11  jeżeli zarabiasz za mało to na budowę lub tira marsz, nikt ci nie każe być ministrem za "marne groszeMinistrowie, a szczególnie podsekretarze stanu zarabiają za mało - ocenił we wtorek minister środowiska Henryk Kowalczyk. Dodał, że pracownicy podlegli ministrom są wynagradzani lepiej od nich.

  Ministrowie zarabiają za mało, a szczególnie podsekretarze stanu. Nie ma zachowanych proporcji w wynagrodzeniach pracowników ministerstw. Dyrektorzy, jednostki podległe zarabiają więcej— dodał.

  Kowalczyk zaznaczył, że w 2017 r. jako minister, członek rady ministrów, dostał łączną premię w wysokości ponad 60 tys. zł. Pytany, czy w jego opinii nagroda należała mu się, odpowiedział, że „zapracował na to”.

  https://wpolityce.pl/polityka/381227-minister-kowalczyk-ministrowie-zarabiaja-za-malo-a-szczegolnie-podsekretarze-stanu  Jak Bieńkowska mówiła o 6tys to mało ją nie ukamienowali!
 • 2018-02-13 11:08:17  nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki Kukiz’15 zbiera podpisy pod projektem ustawy ws. ograniczenia immunitetu poselskiego


  „Obecnie zbycie mandatu posła staje się gwarancją bezkarności zwłaszcza w przypadku reelekcji, jeśli bowiem parlamentarzysta zdobędzie mandat i sprawuje go np. przez cztery kadencje – oznacza to, że przez 16 lat, bez zgody Sejmu – nie może być on pociągnięty do odpowiedzialności karnej, co budzi uzasadnione zastrzeżenia natury etycznej” – czytamy. Jak argumentują wnioskodawcy, nie widzą oni potrzeby, aby poseł, „od którego z racji wykonywanej przez niego misji, należałoby wymagać szczególnego poszanowana prawa, był traktowany w postępowaniu karnym na warunkach znacznie bardziej preferencyjnych niż pozostali obywatele”.

  Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/kukiz15-zbiera-podpisy-pod-projektem-ustawy-ws-ograniczenia-immunitetu-poselskiego/
 • 2018-02-13 06:30:32   ////Ty zacznij bronić swojej kasy którą zdzierają z ciebie w postaci podatków i różnych innych haraczy, a później lekką ręką szastają na prawo i lewo.
  Wszystkie rządy mają coś na sumieniu ten obecny również,i zacznij im patrzeć na ręce żebyś się nie obudził z ręką w nocniku, dobrze ci radzę GOŁY pornograficzny LINKU.
 • 2018-02-12 20:04:27   https://youtu.be/IstUxcp1GM8
 • 2018-02-12 19:41:02   77 tys. zł nagrody dla szefa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

  Kazimierz Kujda w ostatnim czasie znany jest głównie z wielkiej przychylności dla projektów geotermalnych o. Tadeusza Rydzyka, założyciela Radia Maryja.


  Na początku 2016 roku fundacja Lux Veritatis otrzymała ok. 26 mln zł w ramach ugody z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Miał to być rodzaj odszkodowania za cofnięcie przez poprzednie władze Funduszu dofinansowania projektu geotermii toruńskiej.

  W listopadzie 2017 roku NFOŚiGW podpisał umowy na ok. 30 mln zł z kontrolowane przez Lux Veritatis Geotermią Podhalańską oraz Geotermią Toruń. W Toruniu za te pieniądze powstanie ciepłownia, a w Zakopane, rozbudowa i zwiększenie mocy systemu geotermalnego.

  Kazimierz Kujda dał się poznać szerszej opinii publicznej kilka lat temu, gdy prezes PiS Jarosław Kaczyński ujawnił w swoim oświadczeniu majątkowym, że pożyczył od niego 25 tys. zł.  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kazimierz-kujda-nagroda-77-tys-nfosigw,235,0,2398187.html
 • 2018-02-12 18:16:24   https://wpolityce.pl/m/polityka/381153-nasz-wywiad-anita-gargas-donald-tusk-ponosi-przynajmniej-polityczna-odpowiedzialnosc-za-prywatyzacje-akcji-ciechu
 • 2018-02-12 10:56:47  skok na państwową kasę?Do końca marca powstanie projekt ustawy, który będzie regulował zasady wsparcia termomodernizacji budynków w przypadku ludzi „ubogich energetycznie”

  Myślimy o bardzo systemowym podejściu do tej kwestii, a mianowicie o tym, by wykreować mechanizmy, które spowodują, że w 100 procentach tym najuboższym ludziom wymagającym pomocy zostanie sfinansowana termomodernizacja ich budynków jednorodzinnych— zaznaczył.

  Wiceminister przedsiębiorczości i technologii zapowiedział zarazem, że do końca marca powstanie projekt ustawy, który „będzie regulował kwestie wydania 180 mln zł na termomodernizację budynków dla osób ubogich energetycznie”.

  https://wpolityce.pl/gospodarka/381062-wazna-zapowiedz-wiceministra-energii-do-konca-marca-projekt-ustawy-o-zasadach-wsparcia-dla-ludzi-ubogich-energetycznie
 • 2018-02-12 06:31:43   O emerytury w wysokości 470 ILS (około 100 euro) będzie mogło ubiegać się blisko 50 tys. Izraelczyków polskiego pochodzenia: ofiary nazistowskich i sowieckich represji. Pierwsze świadczenia popłyną do Izraela na koszt polskiego podatnika latem przyszłego roku.

  Read more: http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys--zydow,23463,i.html#ixzz56rwYIg6H
 • 2018-02-12 06:28:22  to my bulimy za Niemców i Ruskich?„Ustawa o kombatantach została przegłosowana w 2014 roku. Głosowało za nią PO, PiS, jak i prezydent Duda. W konsekwencji jej wdrożenia, tylko na odszkodowania/emerytury dla Żydów wydamy rocznie 240 mln złotych.”
  „Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego. ”
  „…do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”
  „Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.
 • 2018-02-11 10:12:03   dr Ewa Kurek: "O zbrodniach żydowskich mówić nie wolno. Ten kanon jest utrzymywany przez wieki"

  https://www.youtube.com/watch?v=1JqvqOxlo9A&t=2s

  Polecam ten wykład, szczególnie od 50 minuty.
 • 2018-02-10 09:05:52  do tego poniżejTwoje
 • 2018-02-10 07:53:23  czyje to słowa?"Gdybyśmy przyjęli założenia czysto moralne, tobyśmy nigdy niczego nie mieli."
 • 2018-02-10 07:22:15   do tego poniżejMiało być lepiej ośle!!!
 • 2018-02-10 07:11:55   (...) PiS zajął się obłożeniem odpraw dla prezesów spółek Skarbu Paqństwa aż 70-procentowym podatkiem. Według partii, zarówno odprawy jak i pensje tych pracowników są zdecydowanie za wysokie (http://namzalezy.pl/)
 • 2018-02-10 07:06:05   Jak podaje tygodnik "ABC", prezesi największych firm, takich jak PZU, KGHM i PKN Orlen wybrani w czasie rządów PO-PSL, mają dostać milionowe odprawy. Według ustaleń były prezes PKN Orlen, Jacek Krawiec, otrzymał minimum 3 mln zł, choć nieoficjalnie mówi się o dużo wyższej
  kwocie.

  http://m.telewizjarepublika.pl/milionowe-odprawy-dla-bylych-prezesow-pzu-kghm-i-pkn-orlen,31062.html

 • 2018-02-09 14:34:01  chyba lekka przesadaNie powiem, że nic nie robili , ale takie nagrody ministrów za 2017r

  Błaszczak- 82 100 zł
  Zalewska Anna- 75 100 zł
  pozostali ministrowie kwoty podobne

  http://natemat.pl/229589,krzysztof-brejza-zapytal-o-nagrody-dla-ministrow-rzadu-pis-astronomiczne-kwoty
 • 2018-02-07 07:08:58  o Koguciehttps://vod.tvp.pl/video/magazyn-sledczy-anity-gargas,06022018,35636323
 • 2018-02-07 06:49:14  do poniżej, bzdury panie wypisujeszOd 1 stycznia obowiązuje 70-procentowy podatek od wysokich odpraw i odszkodowań przyznawanych odchodzącym prezesom spółek Skarbu Państwa. To kolejna zmiana wprowadzona przez PiS.
  http://www.fakt.pl/pieniadze/prawo/odprawy-prezesow-spolek-skarbu-panstwa/lnjzxrv
 • 2018-02-07 06:42:05  ///Jasiński chyba takiej odprawy nie dostanie, co nie zmienia faktu, że swoje już zarobił.
  Warto natomiast przyjrzeć się jego następcy, i zapamiętać jego nazwisko.
 • 2018-02-06 23:28:02  Do zapytajnikaOdwołany prezes ORLENU przyjaciel Kaczyńskiego dostanie
  7 milionów odprawy.Zostal zwolniony a na jego miejsce powołano jakiegoś młodego "fachowca".
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
Pogoda Bobrowniki z serwisu

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.