BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online


INFORMACJA DLA PRASY
                                                                                                                           Warszawa, 5 sierpnia  2019 r.
  
COFIDIS POLSKA WSPIERA MAŁYCH PACJENTÓW SZPITALA UNIWERSYTECKIEGO W KRAKOWIE-PROKOCIMIU W RAMACH TOUR DE POLOGNE 2019
  
Cofidis SA Oddział w Polsce wspiera małych pacjentów Oddziału Kardiologicznego Uniwersyteckiego Szpitala Dzięcięcego w Krakowie.
Spotkanie przedstawicieli Cofidis Polska, którym towarzyszył również Czesław Lang,
z pacjentami i Dyrekcją szpitala zbiegło się z rozpoczęciem 76. edycji Tour de Pologne w Krakowie.
Jak zauważyła przedstawicielka Cofidis, Gabriela Tejchma, charakter działalności biznesowej Cofidis, tj. finansowanie zakupu środków transportu, nakłada na firmę szczególna troskę o najbardziej poszkodowanych i potrzebujących pomocy w dochodzeniu do pełnej sprawności fizycznej. Aktywność sportowa w całej Grupie Cofidis była zawsze bardzo ważna, dlatego podjęliśmy decyzję o zakupie niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwi małym pacjentom realizację marzeń sportowych.
Czek na zakup sprzętu rehabilitacyjnego wręczył Dyrektor Generalny Cofidis SA Oddział w Polsce - Nuno Oliveira - podczas uroczystego otwarcia wyścigu Tour de Pologne oraz prezentacji drużyn kolarskich, w tym Team Cofidis, na Rynku Głównym w Krakowie.
76. Tour de Pologne UCI World Tour rozpocznie się 3 sierpnia w Krakowie. W wyścigu wystartują wszystkie zawodowe grupy należące do UCI World Teams, oraz cztery drużyny z dzikimi kartami. Peleton z gwiazdami światowego kolarstwa pokona siedem etapów o łącznej długości ponad tysiąca kilometrów. Zwycięzców poszczególnych klasyfikacji poznamy na mecie ostatniego etapu w Bukowinie Tatrzańskiej 9 sierpnia. W tym roku Tour de Pologne włącza się w obchody stulecia polskiego olimpizmu i Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nasz narodowy wyścig rozgrywany jest pod hasłem „Wyścig Pokoleń” i w sposób szczególny nawiązuje do olimpijskich medalistów w kolarstwie: Ryszarda Szurkowskiego, Czesława Langa i Rafała Majki
 
KINDER+SPORT MINI TOUR DE POLOGNE
Jedną z imprez towarzyszących 76. Tour de Pologne UCI World Tour jest Kinder+Sport Mini Tour de Pologne. To wyjątkowe wydarzenie towarzyszy nam od 20 lat, a liczba jego uczestników stale rośnie.  Od poprzedniego sezonu Mini Tour de Pologne jest częścią międzynarodowego programu Kinder+Sport, który firma Ferrero prowadzi w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.  W sześciu miastach odbędą się parady rowerowe dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz Kinder+Sport Mini Tour de Pologne Cup rozgrywany w kategoriach Żak i Młodzik. W obu przypadkach młodzi kolarze będą pokonywać fragment trasy „dorosłego” Tour de Pologne.
 
TOUR DE POLOGNE AMATORÓW
Tour de Pologne Amatorów to jedno z najpopularniejszych wydarzeń kolarskich w naszym kraju. Co roku w BUKOVINA Resort w Bukowinie Tatrzańskiej spotyka się około dwóch tysięcy miłośników kolarstwa, aby wspólnie wystartować i rywalizować na rundzie królewskiego etapu Tour de Pologne. Tegoroczny Tour de Pologne Amatorów, który odbędzie się 9 sierpnia, to 58 kilometrów bardzo wymagającej trasy z podjazdami na Ścianę BUKOVINA, Ścianę HARNAŚ, czy Rusiński Wierch. Na starcie tradycyjnie pojawi się wielu kolarskich mistrzów z Czesławem Langiem na czele.
NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.
NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.