BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online
Relacja na żywo z turnieju w Mysłowicach

Plaża Open – wyboista droga do X edycji!

Od małego, lokalnego turnieju rozgrywanego w Cieszynie, do największego cyklu turniejów w ramach Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Od wizyt w lokalnych mediach, do relacji na żywo w otwartych kanałach Telewizji Polskiej. Od skromnej puli nagród, w której główną rolę stanowiły nagrody rzeczowe, do liczonej w sumach sięgających kilkudziesięciu tysięcy złotych. Od udziału amatorów, do udziału uczestników Igrzysk Olimpijskich w siatkówce plażowej, czy zawodników i zawodniczek znanych z występów w PlusLidze oraz Lidze Siatkówki Kobiet w siatkówce halowej. Taką drogę na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat przeszła Plaża Open.

Co? Gdzie? Kiedy?

Tegoroczna jubileuszowa X edycja cyklu Plaża Open odbędzie się w doskonale znanych, sprawdzonych przez sympatyków siatkówki plażowej, a przede wszystkim otwartych na siatkówkę plażową miastach. Plaża Open rozpocznie się 28 czerwca na bajecznym Rynku Wielkim w Zamościu, kolejnym nowym miastem na mapie Plaży Open, jednak znakomicie dostosowanym do imprez w siatkówce plażowej będą Mysłowice. Tam zagościmy w dniach od 5 do 7 lipca, to będzie wyjątkowe święto plażówki. W samym środku cyklu 12-14 lipca już tradycyjnie przywitamy się z zawodnikami w legendarnej łódzkiej „Manufakturze”. Turniej przedfinałowy wróci na Śląsk, gdzie w Rybniku na nowoczesnym kąpielisku Ruda odbędzie się czwarta odsłona X edycji Plaża Open. Wyczekiwany „Grande Finale”, który poprzez wybór kibiców, zdobywając ponad 10 000 głosów w rywalizacji z Zamościem wygrał Białystok i to właśnie w Białymstoku na urokliwym kąpielisku „Dojlidy” odbędzie się finał X edycji Plaża Open, a jednocześnie Puchar Polski.

Mysłowice po raz pierwszy!

Po raz pierwszy na mapie Plaży Open zagoszczą Mysłowice. Miasto znane z miłości do siatkówki, zarówno tej w halowym, jak i oczywiście plażowym wydaniu. Mysłowice to miasto posiadające znakomitą infrastrukturę do turniejów siatkówki plażowej, to tutaj odbywały się największe światowe turnieje i po dziesięciu latach cyklu Plaża Open mamy zaszczyt zagościć w Mysłowicach w parku Słupna, dlatego specjalnie dla mysłowiczan przygotujemy atrakcje tworzącą atmosferę rodzinnego pikniku – wypowiedź Marcin Strządała. Mysłowice to wielokrotny gospodarz Pucharów Świata w siatkówce plażowej, młodzieżowych Mistrzostwa Świata, a także młodzieżowych Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej. To właśnie w Mysłowicach mistrzami globu zostali m.in. Piotr Kantor oraz Bartosz Łosiak.

Moc atrakcji dla Ciebie!

Oprócz obserwowania zmagań, ścisłej czołówki krajowych rozgrywek nad Wisłą, na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Warto wspomnieć między innymi o turniejach zarówno dla amatorów, jak i młodzieży. W Zamościu oraz w Mysłowicach odbędzie się turniej amatorów, a turniej „Młodej Plaży Open” zostanie rozegrany w Rybniku oraz w Mysłowicach. Nie zabraknie dobrze znanego, cieszącego się popularnością boiska wypełnionego wodą - AquaWave, w którym odbędzie się turniej siatkówki i piłki nożnej na wodzie. Aby nie było nudno nasi animatorzy i mistrzynie zumby zadbają o aktywność i atmosferę kibiców, a dla rodziców z dziećmi przygotujemy mega grę planszową. Nowością przygotowaną przez organizatorów będzie strefa spa, z sauną, jacuzzi oraz kriokomorą. To tylko część atrakcji, reszta niech zostanie tajemnicą, którą razem z nami kibice będą odkrywać w czerwcu oraz w lipcu, w pięciu miastach tegorocznego cyklu.

Transmisje spotkań w BDB TV oraz Telewizji Polskiej!

Najważniejsze, finałowe zmagania w każdym z miast transmitowane będą na sportowych antenach Telewizji Polskiej w TVP Sport i TVP Sport HD. Oprócz tego, turnieje transmitowane będą za pośrednictwem platformy BDB TV, w której kibice będą mogli oglądać nie tylko zmagania na boiskach, ale także wywiady z ciekawymi osobistościami związanych z beachvolley’em oraz Plażą Open w tym artyści, sportowcy. To wszystko w plenerowym studio, w którym będziemy na gorąco omawiać, analizować to, co dzieje się podczas kolejnych starć o stawkę i punkty niezbędne do walki o Mistrzostwo Polski.

Programy turniejów na śląsku:

MYSŁOWICE:

5 lipca/piątek:
9:00-19:00 ELIMINACJE DO TURNIEJU GŁÓWNEGO

6 lipca/sobota:
9:00-19:00 TURNIEJ GŁÓWNY

7 lipca/niedziela:
od 8:00 ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY
10:15 MECZE O III MIEJSCE
11:15 FINAŁ KOBIET (transmisja TVP Sport)
12:15 FINAŁ MĘŻCZYZN (transmisja TVP Sport)
 
 
RYBNIK:

19 lipca/piątek:
9:00-19:00 ELIMINACJE DO TURNIEJU GŁÓWNEGO

20 lipca/sobota:
9:00-19:00 TURNIEJ GŁÓWNY

21 lipca/niedziela:
od 8:00 ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY
10:30 MECZ O III MIEJSCE KOBIET
11:40 FINAŁ KOBIET (transmisja TVP Sport)
14:45 MECZ O III MIEJSCE MĘŻCZYZN
15:45 FINAŁ MĘŻCZYZN (transmisja TVP Sport)
 

Do zobaczenia na piasku!

Więcej informacji na stronie plazaopen.pl
NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (1):

 • 2019-07-08 12:10:14  KibicTak zajebista relacja, że nawet nie macie własnego materiału, a ten zamieszczony został zablokowany z racji braku praw autorskich. Mół dno i wodorosty.
NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (1):

 • 2019-07-08 12:10:14  KibicTak zajebista relacja, że nawet nie macie własnego materiału, a ten zamieszczony został zablokowany z racji braku praw autorskich. Mół dno i wodorosty.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.