BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

31 Stycznia 2011PECTUS w Bobrownikach 29.01.2011r.Następny koncert zespołu PECTUS a to już trzeci w gminie Bobrowniki za nami.

 

W nieco kameralnej atmosferze w obecności fanów w wieku od 10 do 60 lat usłyszeliśmy największe hity, które windowały zespół na polskich listach przebojów.

 

To kolejny z serii koncertów promujących najnowszą płytę zespołu ''STOS PRAW'' .

 

Dymy, gra świateł i intro czyli utwór na wejście na scenie pojawiają się z lewej Grzegorz Samek- gitara z prawej Bartek Skiba- gitara basowa i Damian Kurasz- gitara, w tle klawisze- Adrian Adamski a w przezroczystej klatce Rafał Inglot- perkusja i wreszcie wokalista Tomek Szczepanik. Ciemna tonacja ubiorów członków zespołu jak zwykle dopełnia charakterystyczną atmosferę.

 

Koncert rozpoczyna się utworem ''To co chciałbym ci dać'' dalej brzmią ''Oceany'', ''Tańczę z nią'', ''Stos praw'', ''That's all'' i inne kawałki . Lider zespołu Tomek Szczepanik przywiązuje dużą wagę do interpretacji, w utworach takich jak ''Motyle'', czy jedyny cover '' Noc komety'' zdaje się jakby śpiewał całym sobą, jak zwykle wykonuje swoją charakterystyczną figurę, ja nazwałabym ją ''karpacki orzeł''. Utworem ''Życie na dystans''. Tomek włącza publikę w koncert i tak już trwa do finału. Wiadomo, że musiały być bisy, kończące się hitem ''Jeden Moment'', który śpiewany jest wraz z publicznością.

 

Tym razem nie pluszowe boberki (przecież już je mają) lecz czerwone róże to podziękowanie za kolejny udany koncert w Bobrownikach.

 

Muzycy nie stronią od publiczności, wkrótce otoczeni są gronem fanów chętnie podpisują płyty i plakaty, pozują do zdjęć. Są bezpośredni i bardzo sympatyczni, nie widać pośpiechu.

 

W Bobrownikach się dzieje.


Dla serwisu Bobrowniki.TV: Julia Mościńska
 

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (30):

 • 2011-02-11 18:59:32  emerytkaDla Fanki 24.
  Moja droga bardzo potrzebna jest taka osoba jak TY do przeprowadzania wywiadów z ciekawymi i ważnymi ludźmi, np. Radnymi Gminy/nie tylko sołectwa naszego/ , Radnymi Powiatu Senatorami i Posłami.Można by też pogadać z osobami życia kulturalnego, społecznego, zasłużonymi emerytami pamiętającymi lata 80 i 90 dopóki jeszcze żyją. A może wywiad z młodzieżą w naszej Gminie.Nawet przedszkolaki mają tez ciekawy swój świat. Niektóre są bardzo uzdolnione.
  Droga /Fanko24/ proszę zgódź się popracować trochę społecznie.Może wspólnie z Julią, która jest uczennicą gimnazjum i moim zdaniem nieźle sobie poradziła z wywiadem szefa PECTUS .Jeśli nie zaczniemy to zostaniemy w tyle.Dobrze, że p. Wadowski ma takie hobby i poświęca czas na promowanie naszej Gminy przez tv.
  Przesyłam pozdrowienia i liczę na Ciebie. Proszę również kochaną Julię do zajrzenia na te warsztaty dziennikarskie. Wykorzystajcie szansę.
  Pozdrawiam Was\" kochana młodzieży \" /zwrot z dawnych moich czasów.
 • 2011-02-11 15:18:04  radiowiecWitam,
  Cieszy mnie to, że w Bobrownikach zaczyna się coś dziać. Jeśli chodzi o \"reporterkę\" bobrowniki.tv, nie miejcie pretensji, że czyta z kartki, podejrzewam to jej pierwszy wywiad i nie ma umiejętności zapamietywania i redagowania lub dodawania od siebie prowadzenia luźnej rozmowy, którą powinien posiadać każdy dziennikarz. \" Nie od razu Kraków zbudowano\", każdy kiedyś zaczyna. Ja zaczynałem podobnie, a teraz w wieku 17 lat moge szczerze powiedzieć i nazwać się dziennikarzem. Co do kadru, fakt powinien być złapany tylko Tomek Szczepanik, a nie całość.

  Mogę zdradzić, że w Bobrownikach będą robione warsztaty dziennikarskie, dla osób młodych, na przykładzie dziennikarza, który zaczynał w wieku 14 lat.
  Jeżeli ktoś będzie chętny zapraszam do kontaktu i uzyskania informacji.
  info@bobrowniki.tv
 • 2011-02-09 13:34:08  ZniesmaczonaWitam serdecznie wszystkich zadowolonych i niezadowolonych z pracy Ośrodka Kultury w Bobrownikach. Po przeczytaniu wszystkich dotychczasowych komentarzy nasuwa mi się jedno - \"kochamy krytykować pracę innych , ale sami nie potrafimy nic zrobić.\" Koncerty różnych wykonawców jest super pomysłem ,co odzwierciedla duża frekwencji na nich.
  Piszecie o braku zaangażowania młodzieży w sprawy gminy - to dlaczego tego nie zaaranżować?
  Znowu nasuwa się jedna myśl \" kto to ma zrobić? i co to ma być?\"
  Drodzy mieszkańcy Bobrownik i pracownicy Ośrodka Kultury proszę zorganizować spotkanie i omówić potrzeby mieszkańców oraz możliwości gminy na organizację tych planów.
  Na koniec dodam, iż nie jestem mieszkanką Waszej gminy, ale dość często bywam na różnych imprezach kulturalnych. Aby coś wyszło trzeba się zjednać a nie dzielić. Życzę Wam powodzenia.
 • 2011-02-08 23:31:57  BobrPani Halinko, pani się nie denerwuje. Nie wiedzialem, ze jest Pani wielka fanka Pektusa.
 • 2011-02-08 22:31:19  Fanka24skoro młoda czytała pytania z kartki, kamera mogła tego nie pokazywać a skupić uwagę na reakcjach Tomka Szczepanika z którym \'wywiad\' był przeprowadzany...
 • 2011-02-08 10:13:52  emerytka.\"gt i Bóbr\" jesteście sobie warci.Pogłaskajcie się jeszcze. Az dziw bierze,że nikt z personelu GOK nie zareagował .A właściwie to dobrze.Na głupie zarzuty nie ma mądrych odpowiedzi.
 • 2011-02-08 10:06:39  kumpela\"naiwny\" jesteś świetny. Czekam na dalsze rozwijanie swej weny. Pozdrawiam
 • 2011-02-08 01:06:20  naiwnyPrzepisała Samochwała nic od siebie nie dodała. Wena jej nie nawiedziła ominęła w dal ruszyła. Aby znaleźć w gąszczu tego , aby myśli natchnąć jego. By poruszył piórem zwinnie, przelał myśli swe naiwne. Że świat piękny jest dokoła, że z każdego talent woła. Każdy przecież coś potrafi: pisarz, malarz, hutnik, grafik. Wiele jest profesji mili, nie wymienię ich w tej chwili za co Was przepraszam szczerze, że mi wybaczycie wierzę. Będę zmierzał już do puenty, aby zbytnio was nie zmęczyć. Jeśli dobrze coś umiecie, chwalcie się po całym świecie. Bo tak czynią inne nacje, zabiegająć o laudacje. My Polacy miast się smagać winniśmy sobie pomagać. Oby nie być jak ten drań Samochwale radę dam: Chociaż wierszyk przepisała, nieźle się napracowała. Niech uchyli okna w domu, niech nie mówi nic nikomu, może wena w swej szczodrości, także w jej domu zagości i ukaże Samochwale, że posiada jakiś talent.
  Pozdrowienia
 • 2011-02-07 23:02:26  SamochwałaSamochwała w kącie stała
  I wciąż tak opowiadała:

  \"Zdolna jestem niesłychanie,
  Najpiękniejsze mam ubranie,
  Moja buzia tryska zdrowiem,
  Jak coś powiem, to już powiem,
  Jak odpowiem, to roztropnie,
  W szkole mam najlepsze stopnie,
  Śpiewam lepiej niż w operze,
  Świetnie jeżdżę na rowerze,
  Znakomicie muchy łapię,
  Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,
  Jestem mądra, jestem zgrabna,
  Wiotka, słodka i powabna,
  A w dodatku, daję słowo,
  Mam rodzinę wyjątkową:
  Tato mój do pieca sięga,
  Moja mama - taka tęga
  Moja siostra - taka mała,
  A ja jestem - samochwała!\"
 • 2011-02-06 16:40:25  BóbrDzięki za potwierdzenie gt. Napisałbym coś jeszcze o pachnących chłopakach, ale nie chce przykrości robić i oszczędzić stresów szczególnie jednemu z pracowników. Bo jak mówią zgoda buduje a niezgoda rujnuje.
 • 2011-02-06 14:37:54  Henryk WadowskiTreść komentarza została ukryta przez administratora
 • 2011-02-06 09:19:38  gtBóbr ma rację teaz to słyszałem. Podobno wszyscy pracownicy dostali nakaz zakupu biletu - wracaja czasy PRL?
 • 2011-02-05 09:27:57  SingersikŻyczę wszystkim mieszkańcom Gminy Bobrowniki, by dostrzegając wagę zagadnienia jakim jest funkcjonowanie kultury w społecznościach wsi i miast, zdobyli się na troszkę więcej zaangażowania i zdopingowali młode pokolenie do uczestnictwa w wielu propozycjach desygnowanych przez Dyrekcję i instruktorów G.O.K. we wszystkich jego oddziałach.
  Już teraz zapraszamy do skorzystania z ofert koncertowych i kabaretowych w 2011r.
 • 2011-02-04 22:21:38  goglarkaFajnie, ale może by też coś z kultury przez wielkie K?
  No, może przynajmniej przez duże.
 • 2011-02-04 10:10:12  emerytkaPopieram \"Obserwatora\". Mam nadzieję, ze do wyborów na Sołtysa znajdzie się wielu kandydatów.Jakaś świeża myśl i zainteresowanie sprawą wsi jest konieczne. Proszę również do zgłaszania się na radnych sołeckich z większym zaangażowaniem . Bardzo proszę o przybycie w dniu wyborów/10.02./Będzie obecny /myślę/ p.Wójt , Radni Gminy . Oprócz problemów dot.terenów po szybowych, autostrady należy poruszyć tematy kolej i kanalizacja/dokończenie/
 • 2011-02-03 21:28:32  Bobrowniki bez kompleksówCała sala śpiewa, tańczy, klaszcze, skanduje \"dziękujemy\" - to występ zespołu Pectus,Gwiazdy Wielkiego Formatu. Prosimy o gwiazdy podobnej klasy. Z utęsknieniem oczekujemy kolejnego spotkania z zespołem Pectus. Dziękujemy Pani Dyrektor pracującej w piątki świątki i w niedziele, \"żeby te gwiazdy trafiły pod strzechy\".
 • 2011-02-03 17:35:17  obserwatorotóż, to.
 • 2011-02-03 17:09:11  ADAMyślę że wszyscy powinni docenić to co się dzieje dobrego w naszej gminie, szczególnie w Kulturze, przecież niedawno w tej dziedzinie była czarna dziura, nauczmy się tym cieszyć, korzystać z tego i dziękuję tym którzy to tak świetnie organizują. Żeby inne sprawy i problemy naszej gminy były tak super rozwiązywane i tak szybko się rozwijały jak KULTURA .
 • 2011-02-03 14:01:26  ON 28Świetne realizacje, świetna kadra pracowników wraz z super Panią Dyrektor, poprostu Świetna Kultura!!!!

  Jeszcze niedawno bo około 4 lata temy kultura była ukierunkowana na działalność zespołów Śpiewaczych i raz do roku jakieś Jasełka = Żenada!!!

  a teraz :

  takie gwiazdy, takie zespoły, przepiękne wernizaże, wystawy rzeźby .............. hmmm... dużo by pisać.

  Pozdrawiam Serdecznie
  PS - już nie mogę się doczekac DNI GMINY BOBROWNIKI
 • 2011-02-03 09:16:59  obserwatorPo ilości komentarzy można sądzić, że nasze zainteresowania koncentrują się wyłącznie wokół tego koncertu, czy też kultury wogóle. Oczywiście organizacja takich imprez zasługuje na b. duże uznanie; oby tak dalej. Mnie jednak martwi małe zainteresowanie i wiedza mieszkańców nt. kluczowych problemów gminy tj. sprawa szybu w Bobrownikach, czy skutków budowy autostrady. Według mnie sołtysi powinni wykazywać więcej zaangażowania w nawiązywaniu kontaktów z mieszkańcami a nie ograniczanie się do budowania swojego wizerunku przed wyborami.Może właśnie zbliżające się wybory sołtysów i rad sołeckich odmienią tę praktykę.
 • 2011-02-03 07:13:28  emerytkaJa nie o zespole lecz o prowadzącej wywiad. No super. Mamy własna perełkę dziennikarską.Życzę sukcesu teraz i na zawsze.
 • 2011-02-02 22:37:53  BóbrKultura idzie w dobrym kierunku. Nie mniej jednak, mam takie oto pytania:
  Ile osób było na koncercie, na 400 dostępnych miejsc? Czemu pracownicy zobowiązani byli do sprzedaży biletów pod groźbą utraty premii? Czemu wystąpił zespół 3 raz mimo, iż był problem ze sprzedażą biletów przy 2 koncercie? Generalnie nie mam nic przeciwko temu zespołowi, jednak nie sądzę aby wystąpili u nas po raz 4, no chyba, że przy darmowych wejściówkach uda się parę osób na widownię ściągnąć.
 • 2011-02-02 14:03:36  A.K.Tylko zamknąć oczy i słuać dobrej muzy.
 • 2011-02-02 10:42:26  RadekCieszy mnie niezmiernie, że spektrum kulturalne w gminie staje się coraz szersze i coraz więcej ludzi moze tu znaleźć coś dla siebie poza imprezami czysto folklorystycznymi. Już teraz słyszę od znajomych, że w Bobrownikach dzieje sie wiecej niz w wielu sasiadujacych z nami miejscowościach wiec mam nadzieję, ze ten trend będzie się jeszcze umacniał.
 • 2011-02-02 09:52:34  emerytkaTo prawda.Rozwinęło się życie kulturalne w naszych Bobrownikach.Prosimy , nie zapominajcie o emerytach. Oni też chcą się ukulturalnić.A może by tak jakiś kabarecik?
 • 2011-02-02 09:09:13  AlexMyślę że KULTURA w naszej gminie ostatnio rozwija się błyskawicznie, a przedstawiane propozycje są super, tylko tak dalej, czekam na więcej ..................
 • 2011-02-02 08:57:40  BobDecydując się na budowę domu w Bobrownikach nie sądziłem, że cieszyło mnie będzie nie tylko otoczenie, ale proponowana mieszkańcom działalność kulturalna. Wprost trudno uwierzyć, że nie ruszając się z miejsca jestem odbiorcą najlepszych projektów kulturalnuch odbywających się na Śląsku. Uczestniczymy z żoną prawie we wszystkich. To my do Bobrownik zapraszamy naszych gości by mogli zobaczyć gwiazdy kabarety, koncerty, występy itd. Nasze dzieci uczestniczą w kilku sekcjach zainteresowań. Brawa dla Organizatorów działalności kulturalnej oraz władz Gminy, które umożliwiają i popierają ich działania. Tego nam brakowało!!!
 • 2011-02-01 19:28:38  EmiliaJestem mieszkanka Bytomia, nigdy wczesniej nie słyszałam o Gminie Bobrowniki.

  Do czasu gdy okazało się ,że najlepsze zespoły graja własnie w Bobrownikach.

  Niepojęte ,że mieszkając w mieście ma się zaledwie jedną dziesiątą realizacji kulturalnych które np. są realizowane w Bobrownikach.

  Na szczęście nie mieszkam daleko i jestem stałą bywalczynią prawie wszystkich koncertów jak również sławnych Wieczorów z Gwiazdą.

  Czekam z niecierpliwością na kolejne realizace Ośrodka Kultury.

  Pozdrawiam - Emilia:)
 • 2011-02-01 19:19:25  PawełTo niesamowite ale w końcu mamy KULTURE w Gminie.
  Nawet w Katowicach i innych sąsiadujących miastach oraz gminach nie ma tak bogatego repertuaru zwiazanego z Kultura.
  Jestem nareszcie dumny ze Jestem mieszkańcem jednego z sołectw wchodzących w skład naszej Gminy .
 • 2011-02-01 14:45:55  MarysiaGmina Bobrowniki nareczcie kwitnie dzięki Kulturze

  Więcej takich koncertów!!!

  dziękuję.
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.