BOBROWNIKI.TV na Facebooku
hiszpański kraków, hiszpański katowice, hiszpański online

22 Grudnia 2011XV Sesja Rady Gminy BOBROWNIKI 29 grudnia 2011r.Film pełna wersja z obrad XV Sesji Rady Gminy kliknij TUTAJ

 

Porządek obrad XV Sesji Rady Gminy Bobrowniki w dniu 29 grudnia 2011 r.

Kliknij aby pokazać

 

 

 Odpowiedź na pytania dotyczące promocji w telewizji KANAŁ99:

20111229_Kanal99_Promocja.pdf

NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) NIE WYPEŁNIAJ TEGO POLA (zabezpieczenie przed botami) Dostępna ilość znaków: 500 Twój nick:     Przeczytałem i zgadzam się z postanowieniami regulaminu      Zarejestruj się, aby zarezerwować swój nick.

Komentarze (72):

 • 2011-12-30 17:34:19  Adam NocuńSzanowni Państwo,

  Na ostatniej sesji w punkcie poświęconym interpelacjom zadałem między innymi takie pytania dotyczące telewizji i promocji :
  1) Czy prawdą jest, że Gmina Bobrowniki nawiąże/nawiązała stałą współpracę z telewizją KANAŁ99 ?
  2) Jaki jest plan i cele współpracy ?
  3) Jakie środki Gmina zamierza przeznaczyć w roku 2012 na reklamę i promocję ?
  4) Ile z tych środków zostanie przeznaczonych KANAŁ 99 ?

  Jak tylko dostanę te informacje to przekażę je Państwu między innymi na portalu Bobrowniki.tv i wtedy parę dyskutowanych poniżej spraw się wyjaśni.

  UWAGA !!!
  Faktycznie zasponsorowałem umieszczenie materiału z XV Sesji Rady Gminy Bobrowniki.
  Uczyniłem to jednak po rozmowie z Panem Henrykiem Wadowskim oraz kilkoma innymi radnymi min. : Krystyną Bożek, Jackiem Mościńskim którzy również zadeklarowali sponsorowanie w kolejnych miesiącach. Jeżeli inni radni będą chcieli to oczywiście mogą się przyłączyć do naszej inicjatywy.
 • 2011-12-30 17:32:37  mieszkankaDo Boba - nie podoba mi się nie tylko język Twoich wypowiedzi, ale także to, że tradycyjnie wprowadzasz w błąd mieszkańców gminy. To, że p. Adam Nocuń sponsoruje to nagranie, to nie znaczy, że ma wpływ na jego treści; w końcu relacja z sesji \" leci \" a la long. Sądzę, że reportaż z sesji przedstawiany przez jakąkolwiek inną telewizję jest mniej obiektywny ( ze względu na formę przekazu ) niż tv p. HW
 • 2011-12-30 15:35:40  szarakA komu tak nagle przeszkadza ta telewizja, że ściąga ten Kanał 99? Pan Nocuń przynajmniej nie wstydzi się tego, że wspiera taką pożyteczną inicjatywę jaką robi pan Wadowski. Zwłaszcza że pan Wadowski robi to bezpłatnie. Czyżby komuś przeszkadzała jawność życia w naszej gminie? Dziwne bo nasz urząd tak szumnie bierze udział w akcji Super Samorząd gdzie jak sami piszą chcą się komunikować na linii samorząd - mieszkańcy
 • 2011-12-30 13:57:51  aA mam takie pytanie - kto przeszkadzał Radzie Gminy umieścić w budżecie na rok 2012 jakąś drobną kwotę ( jak na całość budżetu ) na wsparcie tego co robi HW ?? Wychodzi na to że lepiej dać zarobić firmie komercyjnej, zamiast naszymi pieniędzmi z naszych podatków wspierać rozwój aktywności społecznej w gminie. Firma Tele4U nie jest dobrym wujkiem i będzie utrzymywać infrastruktury która kosztuje tylko po to żeby ją udostępniać na free- i tak za ten rok nic nie wzięła za to. A to czy portal promuje gminę czy nie to każdy rozsądny człowiek sam może ocenić - po wpisaniu hasła \"bobrowniki\" w googlach link do tego portalu jest chyba piąty czy szósty na pierwszej stronie wyników.
  A co do sponsoringu - w tej sytuacji kiedy skończył się czas za free ze strony Tele4U, ktoś musi zapłacić za to że pełna relacja z sesji ( a nie przycięta do czyichś potrzeb ) znajdzie się w sieci - tym razem zrobił to p. Nocuń, a następnym razem może znajdzie się ktoś inny - sam chętnie do tego swoje kilka złotych dołoże.
  Bobowi polecam poszukanie definicji co to jest \"społeczeństwo obywatelskie\"
 • 2011-12-30 13:02:57  obserwatorkaTu się akurat mylisz \"antyrozsądny\" (zobacz wszystkie relacje - listopad 2010 są tylko cztery relacje). Nigdzie nie ma tam politycznego stronnictwa.
 • 2011-12-30 12:41:41  ObiektywizmOBIEKTYWIZM - przedstawianie i ocenianie czegoś w sposób zgodny ze stanem faktycznym, niezależnie od własnych opinii, uczuć i interesów. Jakoś nie zauważyłam aby na tym portalu ktoś sugerował co Odbiorca ma myśleć, czuć i sądzić. Są pokazywane tylko fakty i prawda i Tak Trzymać!!!
 • 2011-12-30 12:26:24  antyrozsądnyja tam sie do polityki nie mieszam, ale początki tv zwiazane były z kampanią wyborczą T. Pudły jak pamiętam. Portal nie promuje gminy, bo nie da się tego robić bezpośrednimi transmisjami. To tyle, a najlepszą promocją jest praca na rzecz gminy.
 • 2011-12-30 12:19:15  RozsądnyBob Twoja interpretacja obiektywizmu jest BARDZO WĄTPLIWA - myślę że celowo mylisz fakt i pojęcie tego portalu. TELE4U z Warszawy jest firmą komercyjną która przez cały rok umieszczała Sesje za friko a nagrywał je i przesyłał za darmo pan HW - więc nie obrażaj tego człowieka. Ten portal promuje całą Gminę za darmo i robi relacje a nie stronnicze reportaże. To Ty rżniesz glupa czy taki się urodziłeś ( Twój cytat) Tak na marginesie powinieneś Ty sponsorować ze swojej pensji te transmisje by pokazać że nie jesteś stronniczy!!!
 • 2011-12-30 11:38:54  BobRozsądny
  Ty rżniesz glupa czy tak się urodziłeś??
  Cytat ......\"Film z całej XV Sesji z kodem czasowym zasponsorowany został przez Radnego Adama Nocunia, który pokrył koszt umieszczenia na serwerze firmy TELE4U z Warszawy. \"
  Czyli ktoś to sponsoruje , a jak sponsoruje to czegoś oczekuje. Ja wolalbym na jego miejscu sposnorować przedszkole a nie komercyjne tv.
  Portal nie jest obiektywny i wszyscy o tym wiedzą

 • 2011-12-30 10:54:51  Rozsądnydo Bob: Masz Ty pojęcie o czym Ty mówisz? Kanał 99 bierze kasę za te reportaże i robi je na zlecenie Wójta. Na tym portalu nie ma reportaży tylko są obiektywne relacja bez montaż i HW kasy za te relacje od nikogo kasy nie bierze, Nie siej fermentu Bob. Przyznaj raczej, że obiektywizm tego portalu jest niewygodny dla kogo? ... dopowiedz sobie sam.
 • 2011-12-30 10:16:25  BobBobrowniki tv to też stacja komercyjna więc o co chodzi ?????
  Przecież to zupełnie nie do porównania, inna liga, jakość sposób montażu, wywiady.
  Ludzie mają do dyspozycji wybór i o to chodzi w demokracji.
 • 2011-12-29 22:47:25  aBrawo dla p.Nocunia za to że zachował się tak jak powinna się zachować cała Rada Gminy - pomimo że czasem nie zgadzam się z tym co mówi i robi jako radny. Ciekawe ilu jeszcze takich radnych się znajdzie gotowych na sponsoring relacji.
  Natomiast wstyd dla całej Rady i Wójta że próbują zabić to co robi HW - a świadczy o tym wyraźnie obecność konkurencyjnej telewizji ( na dodatek komercyjnej co daje do myślenia ) . Jak widać nie na rękę jest naszym włodarzom że całe sesje są archiwizowane i publikowane - trzeba się pilnować co i jak się mówi. Panie HW proszę nie rezygnować z tego co pan robi !!!!
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz inne wiadomości na temat regionu, zapisz się do poniższego newslettera.
Nie wypełniaj tego pola:

Szybki kontakt

Napisz do nas na adres:

info@bobrowniki.tv

lub 

skorzystaj z formularza
Realizacja: Agencja Interaktywna Projektomania Copyright © 2013 by Bobrowniki.tv. Wszelkie prawa zastrzeżone.